• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
maju...no za 10 dni zaciname 4.mesiac :slight_smile:
21. apr 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm bielu vineu mnam dala by som si
matus to je moje slovo ktore vyjadruje ze maly valibuk rastie v brusku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. apr 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska este nedorazila, prave som ju bola kontrolovat, asi si to nechava az na doma :grinning:
mati ahoooooooooooj :slight_smile: dlho si sa neukazala... ako sa mas?? nevolnosti presli??
21. apr 2010 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
biela vinea....mnam :grinning: baby, nerobte mi chute....najprv borsc, potom pirohy, teraz vinea :grinning:
adu a nemas brusko fotene? :frowning2: ale ste krasny z foto z utz... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ta s popisom je super lebo by som tam nic nevidela.ja som aj u mojho dr slepa.iba srdiecko vidim,lebo to bije ako zvon...v maji idem na 4D tak sa tesim...

majus ano ano dobre vravis...moj si uz zvyka na to ze chuda musi robit na nas...ale co uz....
blacky tiez ta natahuje, ak ma prist no nech dojde a nie ta tak natahovat :angry:
21. apr 2010 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata...brusko odfotim...este som sa k tomu nedostala :grinning:
21. apr 2010 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black ahoj ja sa ukazujem v inej teme...no newa teraz som tu.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
mam sa ok vdaka a nevolnosti?uz som na ne aj zabudla ze nejake boli.a ty ako?co nove???ako pokracujete v snz?
21. apr 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduliak no bolo by nacase aby si dala nejake to foto bruska :angry: :sunglasses:
21. apr 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maju...pokusim sa odfotit :slight_smile:ak mi to pojde samej...mm nie je doma :slight_smile:
21. apr 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu mna povinne foti mm.kazdy druhy tt.len minule som na to zabudla...
tak aj ty nakáž mm nech foti... :slight_smile:
21. apr 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduliak rychlo rychlo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tesim tesim
21. apr 2010 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mm som naposledy videla minuly piatok, a to som fakt nemala este ziadne brusko, mne az za posledne 3 dni vykuklo.....takze pokusim sa odfotit sama, a ked to nepojde, tak budem musiet pockat na neho :grinning:
maju...musis pockat, kym pridem domov :grinning: este zarezavam v praci :slight_smile:
aduliak odfot v zrkadle :wink:
21. apr 2010 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, takze v praci hmmmm neviem ci vydrzim :grinning:
21. apr 2010 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majus ty si aka nedockava :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a este si mi neodpovedala ze ake mate pocasie
21. apr 2010 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj....vydrzis :grinning:
21. apr 2010 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu mate uz vybrany kocik?a postielku?
21. apr 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja idem zas kuknut do tej zahrady a pocitat knihu aspon na 2 hodky kym mm pride :wink:
21. apr 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata....nemame....vyberat chceme az od toho 20.tt :slight_smile: teraz sa stresujem z tych genetickych testov..... :frowning2: ale co, urcite vyjdu ok!
21. apr 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale pozerala som tvoj fotoblog a mate krasny kocik vybrany :slight_smile:
21. apr 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka.mozno sa este konstrukcia zmeni,ale chceme s takymi kolesami a cerveny...
ani ja sa neponahlam s nakupovanim,ale uz pomalicky zacnem,nech otom toho nemam vela naraz.uz by som mala oprat podedene vecicky ale sa mi nechce...mam 2 vrecia... :slight_smile: cakam nech neprsi a vyvesam von...prefuka vietor a raz dva je to suche...

neboj budu tie vysledky v poriadku.kedy mas volat kvoli nim?
21. apr 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati no v snazeni pokracujeme stale rovnako :wink: snazime sa :grinning: ale mm papa teraz mesiac kombinaciu vitaminov, kazdy den ma 7 tabletiek na ranajky tak cakam do 2 mesiacov zazrak :grinning:

no majuska ked ma prist nech pride!! :angry: to mas pravdu

adi jasne ze vydu ok :slight_smile:
21. apr 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej a teraz som si vsimla ze cakate chlapceka :dizzy_face: :dizzy_face: meno uz mate vybrate??
21. apr 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata...teraz utorok mi brali krv, na buduci tyzden idem na to vysetrenie NT - potvrdenie nosovej kosticky a potom dalsi screening v 16.tyzdni (tripple test)....vysledky tych krvnych testov budem mat az naraz....neviem, mozno v 17.tt?
21. apr 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu ja som ich mala postupne.ale vsade to robia inak.
ja som minuly tt pila glukozu.a vyvracala som ju.my take nelubime s mojim mimcom :grinning: my len dobrôtky :slight_smile:

black ano chlapcek-vyzera to tak ale aj dr sa moze mylit.a meno?asi Adamko.ja som chcela Filipka ale mm sa nepaci,tak vymyslel toto.
21. apr 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne, vsade to robia inak, ja by som brala, keby som ich mala postupne....ja sa trosku ukludnim po tom NT vysetreni buduci tyzden......uz sa neviem dockat :grinning: no nic baby, utekam z roboty, tak vam prajem krasny zbytok dna!
21. apr 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu paaa a pekny dnik aj tebe :slight_smile:
21. apr 2010 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
21. apr 2010 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok