• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
eliaska ..len tak na margo uz velmi dobre chapem ze netestujes, ked uz si mala aj 38 dnovy cyklus... :wink:
takze este raz drzim palce...
22. apr 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej ludinka....dalsia tehulka :grinning:
22. apr 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eliaska teraz ten graf vyzera naozaj fantasticky :wink: zo srdiecka ti prajem aby si skutocne nasla //... zrejme sa snazime skoro rovnako dlho cca 3 roky :wink:
22. apr 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej ludinka zajtra ti ff vyznaci ovulku.... krasny grafik.... drzim palce :wink:
22. apr 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi, podla mna mohla byt cover line este nizsie, ale uz je to jedno :wink:
eliaska... podla mna si mala taky dlhy cyklus vtedy preto, lebo si mala neskor ovulku. 18 DPO je uz dost vela... ale nebudem ta prehovarat :wink:

baby idem si varit taky zazracny cajik, co som vcera spominala. A tam je napisane, ze hrst caju dat do 300 ml vody. Nie je hrst caju nejako vela??? Vacsinou sa dava tak 1-2 lyzicky. No uvidim, ci ma to neprekoti :grinning: A mam ho pit rano 30 min pred ranajkami a vecer 30 min. pred spanim. Neviem ci to vydrzim takto poctivo cely mesiac :grinning:
22. apr 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Black...ked ta dlho poctivo drzis dietu, tak aj toto zvladnes pravidelne :grinning: ake mas bylinky v tom caji?
22. apr 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, 1.5. to veru budú 3 roky čo sa snažíme
22. apr 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a podstupila si aj LPK? alebo ako je to u vas? mm je v poriadku?
22. apr 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hrst bylin na tak malo vody je naozaj vela, daj si pozor aby si si nepokazila zaludok
nechaj ich vyluhovat len chvilu
ahojte :slight_smile:
maji, ty si na rade na novu tehulku :wink:
ludi, katka - pekne ovu .... tak tfuj, tfuj , aby ste po majuske aj vy hlasili dvojciarky :dizzy_face:
black, hrst vaju je teda dost vela .... aj ked bylinky su vacsinou slabsie ako napr. zeleny caj
neviete co som tam napisala, ze vaju? :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. apr 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaa, caju :sweat_smile:
22. apr 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, bola som na LPK - oktober, a mm je v poriadku, takže u nás žiadny problém nebol, asi to je psychika :frowning2:
22. apr 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga na co ty myslis hmmmm, ved nam tu pises pomaly o vaju??? to mas skratku pre vajicka vsak :grinning:
22. apr 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga ja tiez rozmyslam ze ake vaju?? :grinning: :grinning: :confused: :confused:
no ochutnala som ten vyluh.... no je to riadny humus!!!! A to ja bylinkove caje lubim. Mal sa prevarit a potom 15 min. luhovat!!! a teraz chuti ako keby som vypila cigaretove ohorky vo vode :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
22. apr 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi je tam vela druhov: cakanka, lipovec, rebricek, medovka, harmancek, pamajoran, slez, sipky, fialka, jablcnik.
22. apr 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Black.....fujha, co to musis pit :grinning:
22. apr 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata...ako sa vam dari?
ja som dnes bola rano za primarom, co budeme robit dalej, kedze mrcha ani po 14 (15) dnoch po injekcii neprisla..tak vraj este pockame do pondelka a potom nieco budeme robit dalej..ale dnes od rana mi je riadne mrchovo, tak snad uz pride.. je to fajn nemat kramy, ale ked chcete velmi babo a toto vam berie moznost ho mat, tak je to na nervy..
doobedu pojdeme s kamaratkou cvicit.. sa tesim, bo je to konecne po case zasa volnejsie dopoludnie a mozem si ho uzit. i ked by som sa mala pripravit na zajtrajsie ucenie.. :slight_smile:
mm ma momentalne tazku skusku..tak som zvedava, ako dopadne a ci budeme dnes oslavovat.. moje chuda..o dva tyzdne bude mat statnice..takze prezivame nieco podobne ako vy, co sa ucite..ja uz to nastastie mam za sebou a nemusim stresovat, ale mm bude v strese urcite..
22. apr 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black a kto ti dal taky caj? na co to ma pomoct?
22. apr 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oknosma... dobre si zacvic a mm drzim palce pri uceni a statniciach...a mozno sa ta mrcha do pondelka aj sama rozbehne...
22. apr 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oknosmas ahoj, velmi ti prajem, aby ti ta mrcha uz konecne dorazila :slight_smile: je to riadne na nervy, ked sa uz tri mesiace nemozete snazit :frowning2:
my budeme mat buduci rok statnice obaja naraz :grinning: dufam, ze sa tu nepozabijame :grinning:

no caj som vypila... uvidim, co to urobi s mojim zaludkom... :unamused:
blacky tak to je teda riadny cajik :sweat_smile:
jeeee...citala som super vtip...
Sedia dvaja leňochodi na strome deň, dva, tri ....Po týždni sa jeden pohne a ten druhý mu hovori: "Ty si nejaký nervózny, nie?"
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. apr 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dal mi ho ten terapeut, co mi odporucil aj dietu... vraj uz vela zien o po nom otehotnelo. No a on mi povedal (na zaklade akupresury) ze nemam uplne v normale maternicu. Ze kludne moze byt len slaba. Tak mi odporucil tento caj. A upravuje hladinu hormonov, posilnuje maternicu a vajecniky, odstranuje nepravidelnosti ms cyklu, precistuje krv a odstranuje posvove vytoky.
22. apr 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oknosmas :grinning: :grinning: :grinning: paradny vtip
22. apr 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, verte, ze som dobre dve minuty aj ja rozmyslala, co je vaju - mala by som sa ist nalozit nachvilu do vane, nech sa preberiem :grinning:
oknosmas, ja tiez pevne verim, ze ti uz ms pride pred pondelkom :wink:
tak dufam, ze ti pomoze...ak ano, pojdeme k tomu terapeutovi :slight_smile:
babule ja padam a blacky ja si myslim ze ten cajik ti pomoze
prakticky povedane je to skoro to iste ako tie femi kvapky :confused: tolko byliniek ze az :grinning:
22. apr 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, aj ja držím päste, aby Ti pomohli
22. apr 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska, tak to mas pravdu... ked som to prevarila a nechala vyluhovat tak to uz bolo pomali ako taka tinktura :grinning:
aj ja dufam, ze pomoze, aj ked u nas je vacsi problem u mm... ale jemu pomozu tie vitaminiky :dizzy_face: :dizzy_face:
ok idem sa ucit, majte sa krasna :slight_smile:
22. apr 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok