• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
paaa...black..nech ti to dobre pali...a drz sa na skuske potom
22. apr 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blac, príjemné učenie
22. apr 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babule, tak na skok som zasa na nete, dneska asi pojdeme kupovat klietku na nase babatko (skrecka), co si planujeme kupit :grinning: :grinning: :grinning:
uz ma smutenie z mrchy preslo :grinning: tentoraz som to asi zvladla zo vsetkych prichodov mrchy najlepsie :grinning:
22. apr 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som pila caj gravozen a teraz pijem caj casanovu.............ale zatial sa nic nedeje.........
22. apr 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, strasne, ja uz viem preco som sa nemohla objednat gynekologovi v poslednom case ako som chcela, teraz som sa dovolala sestricke a ta mi povedala, ze doktor je v nemocnici, ma nejake problemy, som normalne v soku :frowning2:
22. apr 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly...a co teraz????ides prejst k inemu???
22. apr 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ani nechcem ist inemu, bo s nim mam este cosi doriesit, mala som totiz cosi v prsniku a mal mi skontrolovat, ze ci to tam este stale mam, ale bolo to nejak skryte, bo som predtym mala gynekologa a ten mi to nenasiel a za par mesiacov som sla tomuto a ten to nasiel, takze sa bojim ist inemu, ked on je dobry a ja som uz zlu skusenost predtym mala :unamused:
22. apr 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pockam asi dva tyzdne a skusim tam zavolat, ze ako to vyzera, sestricka nehovorila take, ze by to malo byt este na dlho, snad bude coskoro v poriadku, lebo je to vazne skvely doktor... aj ked pravda, ze sukromny
22. apr 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja zasa prec, papa :slight_smile:
jaj,,,,,no tak hadam sa uzdravi a bude schopny ordinovat
fly, veruze najst dobreho lekara je to iste ako najst "ihlu v kope sena" :unamused: ... snad to nebude nic vazne
22. apr 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja hladam dobreho zubara a mam pocit, ze dobri su len ti, ktori nespolupracuju s poistovnami... ale ja tam chodim nonstop a to sa mi nechce u zubara nechat kazdy druhy mesiac 100 Eur!!! :confounded:
neviete mi v BA nejakeho poradit??
22. apr 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale aj nad gyndou rozmyslam ze ju zmenim... uz som jej dost dlho verna... 10 rokov a ked som nic neriesila tak mi stacila.
22. apr 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky...tak aj dneska som vas prisla kuk...ako sa mate?krasne nam svieti slniecko... :sunglasses:
22. apr 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu na vychode je pod mrakom :frowning2:
ako sa mas matka?
22. apr 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme mali mraky vcera.sice nie cely den ale boli.mam sa ok,celkom sa da...teraz som doprala v rukach a vyvesala vecicky,tak odychujem.este ma kopa caka,ale ved pomaly,nie je sa kam nahlit.
a ty ako?si v praci?
22. apr 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, ip
22. apr 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano som v praci ..a snazim sa pracovat a popritom nakukujem na konika..teraz si idem kupit nieco pod zub, pretoze som hladna jak slon...horsie je ze neviem co si mam kupit :confounded: :angry: :slight_smile:
22. apr 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj kati tak v tomto ti neporadim,lebo ja mam momentalne chut na vsetko mozne...ci sladke ci slane.je mi to uplne jedno.prajem ti dobru chut.ja budem obedovat granadyr s uhorkami... :slight_smile:
22. apr 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaa, dievcata , mne tu uz tak vonia obed, ze sa neviem dockat, kedy bude hotovy
22. apr 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz obedujem halusky s bryndzou
22. apr 2010 o 11:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnamky halusky...ale mali sme ich minuly tyzden a ty luga co dobreho kuchtis?
22. apr 2010 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka ja som zvyknuta mat halusky raz do tyzdna, mam taky zvyk z domu, tam vzdy v sobotu boli halusky, ale teraz som uz dlho nemala
22. apr 2010 o 11:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halusky - mnaaaaaam .... zapeceneho pangasia .... idem nanho mrknut, uz by mohol byt
22. apr 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my doma sme mali stale v piatok parene buchty+ fazulovu polievku s leckami :grinning: mnamky..aj toto by som si dala...dnes asi uvarim sampionove rizito ...alebo ryby na grile, alebo segedin... neviem
22. apr 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala maso predvcerom a to mi bohate raz do tyzdna staci
22. apr 2010 o 11:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako robis zapeceneho pangasiasa? ja zvasca ryby robim na grile alebo na masle a bylinkach s citronm :wink:
22. apr 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, ja vacsinou skusam rozne recepty - dnes opat nieco nove ... zemiaciky, por, mrkva, a syr, smotana, kopor - aby to "sedelo" v zaludku :grinning:
22. apr 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no take mam tiez rada..len moj mm take velmi nemusi a ani cestoviny :frowning2: ..zje iba spagety olio e aglio...
22. apr 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja, nastastie, s mm problem nemam-on zje ozaj vsetko
22. apr 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok