• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
ahojte babeny, len sa hlasim, ze dycham, dnes som toho svojho odprevadila do prace a zachvilu ficim na skusku, tak sa tu pekne drzte a uz aj chcem vidiet nejake nove tehulky... majus... najblizsie od teba cakam // :slight_smile:
26. apr 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly vela stastia na skuske drzkam palceky :dizzy_face:
26. apr 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem, ficim baby, papa :wink:
26. apr 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, maji, moooooc drzim palce - vsetky, co mam :dizzy_face:
fly, drz sa, nech je to za acko :wink:
26. apr 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska..myslim ze tentokrat vam to uz vyslo :wink: :grinning: :slight_smile:
luga moj optimizmus je niekde hlboko pod bodom mrazu :grinning: ....ale nevadi... ked som dokazala cakat 3 roky dokazem aj 4-5-10-15... je to uz jedno
26. apr 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katuska proste optimizmus, ja som hovorila ze budem tento mesiac tehula, no stale to hovorim ale nejako ma optimizmus opusta a to asi preto ze nemam ziadne ale ziadne tehu priznaky :angry:
26. apr 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka a no zdivila by som sa ak by nam to po tolkom keksiku nevyslo vsak to jajko bolo bombardovane s kazdej svatovej strany :grinning:
26. apr 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maju a ake priznaky by si chcela mat, ked si 4.tt??? :grinning:
isa...drzim palce!
kati, a preco ? .... verim, ze nebudes musiet tak dlho cakat .... inak ta obdivujem, lebo ja mam chut sa na to vykaslat uz teraz a asi to aj po tomto cykle spravim
veru, maji, priznaky mozes mat tak akurat na mrchu :confounded:
26. apr 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulia aspon nejako bolenie bruska nieco a tu nic, mesiace dozadu som mavala bolesti bruska to som myslela ze som tehu lebo tehu priznaky a tento mesiac uplne ale uplne nic :angry:
jedime mi je hrozna zima asi 3,4den :angry:
26. apr 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga akoze co to tu pises, ze sa vykaslat moja??? ziadne take troska optimizmu, podarilo sa raz podari sa aj druhy :dizzy_face:
26. apr 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska ved aj ja som este pred ovu mala optimizmu az na rozdavanie a taktiez som verila ze tento mesiac je nas..ale ani sama neviem preco... opustil ma ten optimizmus..ach jaj :wink: asi to uz bude nejaky ten PMS..ze som taka sklesla :rolling_eyes: :grinning:
26. apr 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no na mrchu to mam priznaky, prsia bolia a su z nich melony :grinning: co sa mi paci lebo ja ich mam rada o cislo vacsie nech mam co ukazovat :grinning: :grinning: :grinning: to je jedine co milujem na predkramovom obdobi :grinning: :grinning: :grinning:
26. apr 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majus a vies ze aj mne je zima? neviem preco ale idem sa zmrznut..len ja som asi pred 2-3 dnami pocitovala take bolesti v podbrusku..uz som sa zlakla ze som prechladla..ale preslo to....
26. apr 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka hore hlavu a do boja vsak sa len tak lahko nedame :wink:
26. apr 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga a ty si na tom ako? kde mas grafik?
26. apr 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji, mozno prave to, ze ta neboli je priznak :wink: :grinning:
podari, len ani srnka netusi, kedy a tak by bolo mozno dobre, sa tym uz prestat zaoberat ... proste ma nebavi uz robit pre to to, co robim - vidim, ze to nema zmysel a sance na babo tym nezvysime
26. apr 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka no nieco na tej zime je :grinning: zeby tehu priznak??
zomna sa mm smial, lebo vonku bolo 20stupnov a ja som sla s nim na prechadzku v saliku a hrubanskej mikine, :sweat_smile: a ludia chodili okolo nas v trickach :sweat_smile: ale co uz
26. apr 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac luga asi aj ja po tomto cykle uz nebudem merat a prestanem zrejme tu chodit...neskutocne ma vie rozcitliviet, ked si prezeram fotoalbumy krasnych miminiek..su prekrasne..ael ja sa potom citim pod psa... :confounded:
26. apr 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. apr 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, ja si uz radsej ziadne fotoalbumy s detickami nepozeram, lebo tiez pri nich len bulim
26. apr 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majus :grinning: myslim ze to ze je mi zima urcite nie je tehu priznak..ja co jedine som naozja zbadala ze ma dost pobolievalo v podbrusku minuly tyzden..a mne sa to nikdy pred tym nestalo... ale to si uz zrejme len namyslam..
26. apr 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga, takze ty si na zaciatku noveho cyklu.... drzim paste :slight_smile:
26. apr 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga a ja som si myslela ze to len ja pri nich bulikam :grinning: ..ze som divna a ze mi uz total tuky tuk
26. apr 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka no treba verit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja verim a budu kolajnice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
lugus a ty do boja :wink:
katka, dakujem - tentokrat si budem hovorit, ze to vyjde a budem snazit sa tomu verit :grinning: :grinning: :grinning:
maji, este zabojujeme tentokrat :wink:
takyty pristup sa mi paci lugus :dizzy_face: to je nasa luga :dizzy_face:
26. apr 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. apr 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok