• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
a s tym usmevom je 100percentna luga spat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. apr 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat sa napchavam siskami a cajikom s mlieckom hmmmm :grinning:
26. apr 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach, jaj , maji, sa obavam, ze zachvilku tu budem rozdavat len zamracenych smajlikov a bude zo mna troska, ked to pojde takto dalej - preto rozmyslam, s tym skoncit ... ale dobre, tento cyklus to vyjde a bude fajn :slight_smile:
dobru chut, mnam ... idem si aj ja hodit nejaky kolacik :wink:
26. apr 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
??? kolacik?? aky :sweat_smile: :confused: hmmmm dala by som si
a neboj nebudes davat zamracenych smailikov, proste ide sa dalej a ide o to ze sa vam podarilo, takze teraz len davaj mm vitaminky a babo bude co nevidiet na svete :wink: lugus proste to je sila casu kedy a mi nevieme kedy ale ak sa budeme snazit to bude coskoro, treba mat troska stastia :dizzy_face: a ako vidis nasa tema sa zacina tehulkaviet takze pekne cakat cakat a snazit sa, tam ten hore ma pre nas babatka ver tomu :wink:
ja viem ze nas moze skusat az privela, ale ja verim, a ak sa nepodari u nas tento mesiac idem do dalsieho, nejdem sa vzdavat budem bojovat do konca kym nebude take male zlaticko :wink: a preto sme tu ze sa budeme navzajom povzbudzovat a drzat palceky, inak sa to neda zvladnut psychicky :wink:
26. apr 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lugy.............neupadaj a mysli len pozitivne ............... :slight_smile:
26. apr 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lugus rozmyslali ste nad nejakou dovolenkou/??
to by tiez pomohlo ist pred od tohto stresu
26. apr 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem ale mne pomohla ta sopka, boze tak som si oddychla psychicky aj fyzicky, ze ufff, citim sa super, od dnes mam 3popoludnovky a musim uznat ze ak sa nam tento mesiac podarilo babo, tak to bude vdaka tej sopke ze vybuchla :dizzy_face:
26. apr 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lugus a mozno si v duchu hovoris ale sa mi hovori, mam teraz pekny grafik to sa mi keca,
ale nie, som si vedoma ze mrcha moze dojst, a budem bojovat do konca
a ty budes s nami, vsak sa nevzdame nemam pravdu luga?????????? :sunglasses:
26. apr 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mame nabalene kolaciky z oslavy :slight_smile:
ved jo, majuska, pekne si to napisala ... len niekedy, ked je toho uz privela, si treba odpocinut :wink: .... a mne sa to zda uz dlho, takze pauza neuskodi .... a je mozne, ze si tu pauzu nebudem schopna dat (aj ked skor myslim, ze teraz ano, lebo ozaj je toho uz privela ... a este som teraz v Zdravi citala, ze ani pracovny stres tak "neskodi" otehotneniu, ako samotny stres z toho, ze sa nedari .... mozno sa ho podari zmiernit tym "vykaslanim sa na to" a mozno nie :wink: )
petuska, snazim sa :slight_smile: .... a ty sa ako mas?
26. apr 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pojdeme na dovolenku, aj ked mm o tom este nevie, musim to zorgaizovat sama a postavit ho pred hotovu vec
26. apr 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lugus, mas pravdu viem ze obcas mas toho privela ale slub nam ze ked sa na to vykasles prides nas obcas kuknut :wink:
26. apr 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji, verim, ze aj sopka "pomohla "... ja som tiez otehotnela cez dovolenku , takze nieco na tom bude
26. apr 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji, bez vas uz neviem zit :wink: :grinning:
26. apr 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Luga ono sa na to podla mňa nedá vykašlať... Dá sa len rezignovať a aj to sa nedá povedať si: idem rezignovať... Ten stav proste príde. Ja som to tiež skúšala, vykašlať sa na to, ale vždy keď prišiel čas ovulácie, myslela som samozrejme len na jediné... :unamused:
idem hodit sprchu, zachvilku som spat :wink:
luga neviem ale zda sa mi ze mame podobnych mm, moj to stale horovil nie a nie a nie, lebo treba skoncit dom az raz som vyuzila situaciu mal naladu pod psa no to som navrhla a on ze dobre, to slovo mi stacilo kupila som letenky a hotel a potom som mu to dala pod nos :grinning: a nemal na vyber mozno troska zasomral, ale teraz to mi dakuje ze som to tak urobila a uz sa nemoze dockat dovolenky :dizzy_face:
26. apr 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka, ja viem a ja uz sa pomaly do stavu rezignacie dostavam - som z toho unavena, potebujem zmenu
26. apr 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga dovolenka bude uplne super, :dizzy_face:
26. apr 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina a ty sa ako mas?
majuska a kam idete na dovolenku?
my zrejme tohto roku nepojdeme nikam :unamused: , pretoze kupujeme garaz..a tam dame vsetky nase nasporene ecka
26. apr 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ideme tiez v juli na dovolenku minuli rok sme tiez boli na svado.ceste ale bohuzial sa nam nepodarilo dieta si privies zo svad.cesty
26. apr 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petuska ani nam sa nepodarilo priviest si babatko so svadbonej cesty,
katka dominikanska republika :wink:
baby ako si vlozit prifilove foto nasla som super foto ktoru si tam hodim :grinning:
26. apr 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga vy sa uz snazite dlho?
26. apr 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby uvidime ako dlho ma adminky nechaju s tym foto :grinning:
26. apr 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majus super :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. apr 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte krasavice :slight_smile:
ja mam po skuskach ... jednu mam za jedna a druhu este dorazim tento piatok ustnou skuskou a mam letny semester za sebou :grinning: teda co sa tyka skusania... potom uz len prace treba odovzdat :slight_smile:
mame nejaku novu tehulku?? majuska krasne stupas :wink: katka aj ty sa pekne drzis :slight_smile:
26. apr 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska je z teba hotova fesanda :wink: :grinning:
26. apr 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj blacky
tak gratulujem a v piatok tu usntu doraz :wink:
26. apr 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black...ahoooj ano mame eliasku :wink: a gratulujem k skuskam :wink:
26. apr 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka co ti je smiesne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ze mi oci idu kazde v innu stranu :grinning: :grinning: :grinning:
blacky dakujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. apr 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji, myslim, ze zachvilku ta zrusia :grinning:
katka, pre mna uz dlho - od zac. r. 2009 ... a za posledny polrok som toho prezila az-az (ale vravim z mojho pohladu, viem, ze su zeny, ktore toho preskakali ooooovela viac , ale na mna je uz aj toto dost )
26. apr 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok