• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

26. marca 2017 
kamilka..ale aj my sme presne tak zacali, ked sme sa zobrali moj mm vyhlasil ze chce prve babo ked on bude mat 35 rokov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ... som sa o spytala ci mam nasi detom ist s bakulkou na stuzkovu..ked sa jej vobec dozijem :grinning: ..ale po tom ako sa nedarilo 1-2-5-8-15 mesiacov..skrotol..hoci myslim ze on to tak nepreziva ako ja..aspon navonok, ze nemame babo...
27. apr 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majus..kraaaaaaaaaasa..takze ty si kolky den tehulka? :wink: :grinning:
27. apr 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamilkka praveze nemam nic, len bezne vysetrenia z preventivky :frowning2: ani HP ani folikulometriu... sono a stery len vramci preventivky.
my sa snazime teraz 1 rok a 4. mesiac
27. apr 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska ahoj :slight_smile: urcite mas nejake pokazene testiky... o 2 dni tam budu krasne // :wink:
27. apr 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blacky zas mi dali vip zadarmo na ff, takze mi ukazuje test moze byt na 61percent //, ale ako vidis nic ani duch :confused: pockaj nakuknem mozno sa nejaky objavil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale to nie môj mm, to ja som nechcela hneď...
On to chcel nechať tak, prirodzene, ani sa nesnažiť a ani sa nebrániť...
Ja som mala nejaké dôvody - práca, skúšky, toto, toto...
Blackrose a teraz vy v čom sa snažíte? Dá sa upraviť spermiogram?
Alebo už len ivf?
27. apr 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majus asi mas zle testy :grinning: :wink: :wink:
27. apr 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamikka vitaj medzi nami
katka kde je tvoj graf sup ho som nechce sa mi listovat :confused:
a no baby ak som nemala testy co ukazovali duchov to teraz mam uplne ciste :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamilkka, no v centre nam povedali, ze len IVF... ale mm isiel este urologovi, ktory mu povedal, ze ma brat 3 mesiace vitaminy a potom ist na HP a kontrolny spg, tak uvidime co bude. Urcite este IVF nechcem riesit. Ja verim, ze mame sancu na prirodzene otehotnenie.
27. apr 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule :grinning:

eliaska, gratulujeeeeeeeeeem :grinning: a želám spokojné a bezproblémové tehulkovanie

adu, neboj, všetko bude v poriadku :wink: budem moc držať palčeky

majuska jeeeeeeeeeej, Ty si tehula :grinning:

katka, aj Ty máš krásny grafík, pekne sa držte v tých výšinách :wink:

kamilkka, vitaj :slight_smile: my sme sa snažili 18 mesiacov a až teraz sa podarilo...a naozaj si dajte spraviť spg, nech viete na čom ste..
27. apr 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majus, Ty máš naozaj pokazený test... :angry:
27. apr 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. apr 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj balambi
no dnes aj vcerajsi bol biely takze :wink: ak nemam testy co ukazuju duchov to mam take co ukazuju prt :grinning:
27. apr 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka teraz aby si sa drzala pekne hore :wink:
27. apr 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo je HP?
27. apr 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamilka...HP je hormonalny profil, ktory sa robi z krvi... u nas ho robili mne aj mm...
27. apr 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: :wink: majus to ani srnka netusi, ci sa to bude drzat hore alebo si natrepem hubu :grinning: :wink:
27. apr 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
robis si z toho haluz vsak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
normalne ako ja :grinning: :grinning: :grinning:
inak baby mm zmenil sefa, pracu robi tu istu ale za lepsie peniazky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
bola som v soku, lebo on to nonstop iba hovoril ze by sa zislo zmenit ze je to na prt, ale on dakedy privela hovori a vcera pridem domov on uz spinkal a hovori ze uz je v novej praci :confused: a ja ze co vysvetli mi to a on ze je unaveny ze pokecame zajtra :dizzy_face:
27. apr 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamilkka vitaj medzi nami!!!!!!!!!!!
jeeeej katka, to som si az teraz vsimla, ze to si sa ma za tie zakladne vysetrenia pytala ty... a nie kamilka :sweat_smile: prepaaaaac odpovedala som kamilke :wink:
kamilka, katka ti uz odpovedala za mna :slight_smile:
Ja mam hormony ok, boli sice vyšetrene len raz a to na 14 deň cyklu ale boli ok.
Aj sliznica maternice je ok, aj ovaria su ok.
27. apr 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska to mas teda manzela :grinning: ten moj by nevydrzal a povedal by mi to hned ako by sa to stalo :grinning:
a co tvoj mm robi??
27. apr 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
robi na budove, malovanie, kladie obkladacky, vykoncenie domov :wink:
takze ma to potesilo, :grinning:
27. apr 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black..nevadi..ja som si to precitala...
no to aj moj mm by sa hned pochvalil..minimalne by mi hned volal :grinning:
kamilka..takze tie zakladne vysetrenia mas uz za sebou... takze ked sa vam tearz nezadari s tebou uz nebudu robit nic pokial mm nepojde na spermiogram..
27. apr 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamilkka veru tak teraz je muz na rade,a to si asi pockac kym sa odhodla asi ako ten moj!!!!!!!! stojime na 1 mieste kym sa konecne rozhodne ist a vcera som mu povedala ze ten papier nieje platny donekonecna.................tak uz hadam sa tam odhodla ist................lebo ho unesiem z roboty a sama osobne ho tam zaveziem :grinning:
27. apr 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska takze mas sikovneho muzicka :slight_smile: aj vas domcek asi sam robi, nie?
kamilkka skus to minimalne s tymi vitaminmi... zlepsia pohyblivost spermii, aj mnozstvo... a neublizia :slight_smile:
27. apr 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blacky no teraz v lete ho ide robit, to pojde domov skor a ja dojdem az po nejakom tyzdny a pol :grinning:
27. apr 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby idem rozpytvat ten testik :grinning:
27. apr 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a do kedy planujete byt v UK??
27. apr 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty pytvacko-maniak :grinning:
27. apr 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok