• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
blacky ja sa napapam v praci :grinning: este je skoro niesom hladna :dizzy_face:
27. apr 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobrú chuť... :wink: Ja som práve dojedla. Plnený rezeň kur.pečienkami, opekané zemiaky... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. apr 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pre tehulky som nasla krasny obchod s tehu vecmi :slight_smile: mozno ho uz poznate http://www.mamastyl.sk/
prehrabujem sa v internetovych obchodoch s oblecenim a na toto som natrafila
27. apr 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..katka..adu...black a vsetky ostatne...balambi :wink:
no bruka uz presla, tak cakam teraz uz len slniecko :wink:) a ako hovoris black niekedy sa treba fakt naucit trochu odosobnit...hoci je to tazke :_(
27. apr 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetky vieme ake je to tazke... mozno len treba mysliet viac pozitivne a nepripustat si neuspech... mne to v poslednom case aj trosku ide :wink:
27. apr 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blackrose, ty nechodíš do práce?
či máš voľno?
27. apr 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ano black mas pravdu...ale po skoro dvoch rokoch to je tazke a este ked nevies ziadnu pricinu...len prosto tak..nejde to...:wink:
27. apr 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby pozitivne myslenie, viem ze je to takze ale no treba verit :wink:
uz sa napchavam nutelou takze mrcha bude :angry:
27. apr 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maju....toto je pozitivne myslenie?!
a ozaj, neviete, co je s titu?
27. apr 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamilkka som v praci :wink: obcas sem nakuknem a napisem :slight_smile:
ty si doma?
27. apr 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Takže mám nejaký bacil yersinia, z bravčového mäsa. Boli sme na drahej večeri v luxusnej reštike na koleno udené. Je to jediné bravčové aké som jedla, takže to je jasné. Človek už nemože veriť ničomu a nikomu. Mám sa sledovať, vyvoláva to zápal kĺbov...
Na bábo sa neprenáša chvalabohu! :wink:
27. apr 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska ty nevies co chces :grinning: :grinning: toto naozaj nie je dobry priklad na pozitivne myslenie :wink:
puska ja viem, je to tazke... aj mne uz z toho hrabe... a ja sice pricinu viem, ale ani to mi velmi nepomaha :unamused:
27. apr 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka to co je zase???!!! oni si tie bacily tusim uz vymyslaju... :unamused: a kvoli tomu mas hnacku??
27. apr 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black ty si zlata :slight_smile:))
waw Ninka tak to je huste, ty pocas tohto tehu asi prezijes vsetko :wink: ale neboj aspon bude babo na vsetko odolne...heehhe
27. apr 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduliak lebo mam zravu nemoc a to mrchovska ale v kutiku duse tajne verim :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. apr 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blacky som pozitivna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: v mysleni a negativna v tehu testoch :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
dobre baby uz mi fakt prepina padam ja do prace :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, dievcata :slight_smile: ... ja som z prace akurat prisla a som veeeelmi rada -a "mrtva" :grinning:
adi, drzim palce pri testoch-bude to dobre
maji, kup uz konecne pozitivny testik :wink:
balambi, ninka ... juj, tie hnusne potvory - virusy, bakterie - nech su od vas uz aj prec :angry:
27. apr 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka, super že sa to neprenáša na malého a dúfam, že aj Tebe to už dá pokoj

ahoj luga :grinning:
27. apr 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, tehulka :wink: .... ako citam, este stale nic - babo ta "netrapi" - ake dobrucke :dizzy_face:
27. apr 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj luga :slight_smile: ako bolo v praci?? to bola asi dlha, co??
27. apr 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, poslušné po maminke :grinning:
27. apr 2010 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, black .... jo, dlha a bola som kazde dve hodky hore - stale niekto vyzvanal a medzitym, ked som trosku zaspala, tak som mala brutalne sny, ze ma sli zabit - no paradicka :grinning:
takze zaciname spolocne "stastne kolo" - som o dva dni "popredu" - drzme si paste :wink:
27. apr 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balambi - a urcite aj take skromnucke :wink: :grinning:
si doma, ci "sichtis"?
27. apr 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, akurat mrkam stranku, na ktoru si dala link - tie "pohariky" .... :confused: co uz nevymyslia ti ludia
27. apr 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasneeee luga :grinning: som doma,mala by som sa učiť, ale akosi sa mi nedá :unamused:
jej, vy ste s black skoro rovnako :wink: tak TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
a čo si mala na večeru, že si mala také sny? :slight_smile:
27. apr 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja uz len necele tri hodinky a uvidim drobca!!! :grinning:
27. apr 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balambi, kedy pojdes teraz k dr najblizsie?
27. apr 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedy mas skusku? a z coho? ... ja som tiez vzdy robila vsetko mozne, len aby som sa nemusela ucit :wink:
dakujem za virusiky-zidu sa .... hadam ich neznici caj na imunitu, ktory akurat popijam :grinning:
banan a kolaciky z oslavy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
27. apr 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ... a my ho kedy uvidime? :wink:
27. apr 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj adul, to je parada :slight_smile: a dáš si zistiť aj čo to je? ja už sa teším na takéto obrázky :slight_smile:
teraz idem až 17.5 na uzv a pre knižku :grinning:

luga, ani nevrav...tooooolko roboty mám zrazu a pred skúškou budem stresovať... :angry: robím si špecializáciu z chirurgie a 5.5. je ten "šťastný"deň...už nech je po...
neboj, tieto vírusíky nezničí nič :slight_smile:
27. apr 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok