• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
ahoj katka :slight_smile: no tvoj je krajsi :wink: a tusim si beries balambino bremeno na seba :grinning: :grinning:
28. apr 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, na čo je dobrá tá stránka, kde si ukazujete grafy?
Alebo to je len namiesto zapisovania na papier?
28. apr 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: ..asi hej black..keby si ma videla ..mam pery ako Naomi Cambell :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte...
Adi krásne fotečky... :slight_smile: :slight_smile:
28. apr 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :grinning:

katka, :grinning: Ty moja spolutrpitelka :grinning: ale ja som včera posielala tehu vírus nie herpes...čo si si to uchmatla?? či Ty tak že všetko? :grinning:

adul, kraaaaasne babatko :slight_smile: takže všetko v poriadku?

tak mňa dnes prvý krát naplo, len tak trošička, som kašlala a hned potom :slight_smile: a žaludok sa trošku búri, ale len tak málinko, asi sme to včera s lugou prechválili :grinning: :grinning:
28. apr 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata neviem ako sa pise jej meno takze sa ospravedlnujem :wink: :grinning:
28. apr 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balambi... neviem co za virusy som chytila ale ten herpesovy urcite :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...palia ma cele pery a jeden mam uz aj pod nosom :grinning: :grinning: :grinning: :angry: :rolling_eyes: :grinning:
28. apr 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uf katka, tie moje nebolia :fearful:
28. apr 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je dobre moja ze ta nebolia.... ... mne sa prave vytvaraju pluzgieriky, tak ma to stipe..ale inac v pohodke... len je zvlastne ze ho mam teraz..zrejme sa nieco siri vzduchom, alebo neviem co, pretoze skoro 4 roky som herpes vobec nemala a teraz hned 2x :grinning:
28. apr 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac balambi na herpesy radia aj davat vitamin E... treba rozpucit tobolku a dat na opar...ze to tiez pomaha..
28. apr 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
az teraz som si vsimla,ze som vam ani nenapisala, ze NT nam cyslo 1,5 mm, norma je do 3 mm.....takze vsetko ok!
28. apr 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balambi...aj mne zacali nevolnosti v 7.tt :grinning:
28. apr 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej adi velmi sa tesim.... je to krasny pocit vediet ze je vsetko OK..... je to dvojnasobna radost...prva uz vobec ze cakate ten zazrak a druha ze je zdravulinke :wink: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. apr 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balambi ahoj :slight_smile: aspon citis ze si tehulka :wink: len nech sa ti to nerozvinie do velkych nevolnosti...
katka aspon mas krasne pery, kedze si ako Naomi :grinning: :grinning:
adi, je to super, tesim sa s tebou :dizzy_face: :dizzy_face:
28. apr 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black...keby si ma videla... :grinning:
28. apr 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule
tak ja hlasim brutalny pad :grinning: http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4
ide sa do dalsieho kola :wink:
28. apr 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulka foto nadherne ako si cmula prstik to je zlatucke :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. apr 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
adi krasa

ja mam poradnu zajtra
28. apr 2010 o 10:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooooooj majuska..este nie si pod ciarou nezufaj
28. apr 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katuska neboj ja som plna optimizmu ist do noveho kola :wink: pravdu neviem ale asi som to podvedome cakala ze padnem a nic z toho nebude lebo ma to tak nevzalo :wink: :slight_smile:
katka teraz ty sa pekne drzkaj :slight_smile:
28. apr 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim ze tento cyklus som zostala asi posledna, ktora este caka na zazrak :grinning: ...no uvidime kedy si natrepem hubu :grinning: :grinning:
28. apr 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska takze tvoja vestba nepomohla ani tebe?? :angry: Mala by si sa to uz poriadne naucit! :wink: :grinning: Ale teba to caka na dovolenke :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
katka :grinning: :grinning:
28. apr 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blacky no nieje dobra vestica somna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chce to viac treningu :grinning: :wink:
28. apr 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blacky no budem sa snazit :grinning: :grinning:
mm nebol nadseny a myslim ze ho to troska vzalo to som mu povedala rano, ze ak pride z prace skor ma sa ist zaockovat na dovolenku a popri tom k dr ze nech ho posle na spermio :wink:
28. apr 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ste zlate :grinning:
maju...poklesu mi je strasne luto :frowning2:
28. apr 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcence odo dnes zacinam cvicit s dohladom erudovaneho odbornika na cvicenie... dnes mame aj vstupne merania, tak som zvedava :grinning: ...ma mi vypracovat aj individualny plan cvicenia, a stravovania... zatial je to na mesiac..uvidim ci neumrem od hladu :confused: :grinning:
28. apr 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nepribudne daka nova tehulka???to co toto??!!!slniecko sa na nas neusmialo a bocian stale nevie najst spravnu cestu k nam!!!!
28. apr 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduliak to je zivot, vsetko zle je na nieco dobre :wink: nebudem chodit grckajuci na dovolenke
aspon jedno sa polepsilo a mm ma super pracu :dizzy_face: tak to vypada ze vikendy bude mat volne :grinning: :grinning: viac sance ze otehu :sweat_smile: :grinning:
katka dak to dufam ze neumres od hladu :grinning:
28. apr 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petuska ale pribudne ale bude to niekto inny :wink:
28. apr 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok