• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

26. marca 2017 
katka no to rychlo zaspinkas a rano uz bude mm domka :wink:
29. apr 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska7979 moja to ti verím, že hej....Mne už tiež riadne. :angry:
Ked som doma tak ani tak nie, lebo behám upratujem snažím sa zabaviť, ale ked som v robote tak to je premna utrpanie, lebo robim s novinami a tabakom takže nic moc a veľa času na rozmýšlanie :frowning2: a tam ma to ubíja... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. apr 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sona a preco si behala po nemocniciach, ked sa smiem opytat...
29. apr 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kati myslím ,že tie kamošky sa nájdu ja som to teraz tiež len prvý krát riskla :wink:
29. apr 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sonicka u mna to je naopak v praci nemam cas na to mysliet ale doma :confounded: mam co robit ale sa mi nechce :rolling_eyes:
29. apr 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mám 3ročnú dcérku a a asi rok dozadu mi začala z ničoho nič puchnuť a modrať, proste dusiť sa :cry: tak sme behali aby jej zistili čo jej je ale šak to naše zdravotnícvo je akurát na :cry: :cry: :cry: :cry: ,
29. apr 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zistili lekari uz nieco? :frowning2:
29. apr 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sonicka a prisli na to co jej je :unamused:
29. apr 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji ja zasa nemam čo v práci idem sa tam unudiť, ale čo ked v tejto dobe si moc nenaviberám... :sweat_smile:
Šak ani mne sa nechce , alebola som teraz dva týžne v kuse v robote tak je to tu jak po výbuchu. :slight_smile:
29. apr 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
soni ja som 6dni robila a tiez to tu je ako po vybuchu ale nejako ma to netrha :grinning:
29. apr 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcence robota vam neutecie oddychujte :wink: :grinning:
29. apr 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zistili aj nezistili dali jej diagnozu že má quikou edém, ale s čoho alebo čo by to mohlo robiť tak to nezistili, že ju mám sledovať a dávať naňu pozor..akurat, že má alergiu čo zdedila asi pomne tak berie lieky...Ale hneto nič to len aby som čakala kedy sa to opäť zopakuje,,, :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
29. apr 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sona a to co je ten edem?
29. apr 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šak ani mňa, len aspoň trošku, lebo ten môj frfloš hundre...a zajtra zasa idem do roboty a tahám aj cez víkend tak aspoň trošku...Ale ešte chvílku to počká.. :wink:
29. apr 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravotnictvo :angry: im je vsetko jedno :angry:
29. apr 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka.he tak dnes ma caka to to: po robote idem ku kamoske je na materskej na daku hodinuu a potom na nakup dake pecivo kupit nieco aby bolo na veceru a potom domov daco uvarit a to je vsetko pre dnesny den
29. apr 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To mi bolo vysvetlené, len takto musíte naňu dávať pozor lebo ak by sa to zopakovalo tak je to smrteľné...
V podstate sa mi môže kedykolvek zadusiť, teda ak by sa to zopakovalo...
Dúfajme, že sa to už nikdy nevráti....
Neviem či by som to prežila raz mi stačilo... :cry: :cry: :astonished: :astonished: :astonished:
29. apr 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som akurat kukala na net a nepotrebujem ziadne ockovanie, ale preistotu pojdem a uvidime
29. apr 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ha mne neska bola navariť moja maminka.... :grinning: :grinning: :grinning:
29. apr 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: :cry: preboha...a to je cele vysvetlenie???????????? to su normanli ti lekari???
sonicka to ti verim
ako dlho ti trvalo otehu s malou sofiou??
maji a kôli čomu sa chceš dať zaočkovať???nemôžem to tu nájsť,....
29. apr 2010 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s malou veru nie dlho myslím, že sa nám to podarilo na prvý krát čo sme spolu s manžel spali... :grinning: :grinning: :grinning:
Preto nechápem prečo to nejde teraz a pritom vtedy som mala väčšie problémi so štítnou žľazou ako mám teraz.. :cry: :cry: :cry:
29. apr 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati nejsú...Ja už nemám ani nato slov... :frowning2:
Som zúfala :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
29. apr 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ste ešte tu kočky???
29. apr 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane sonicka.... ja nemam slov a je mi luto ze je dcerka chora... ale dufajme, ze sa jej to uz nikdy nestane :wink:
kolko sa uz snazite o druhe babo?
29. apr 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sonicka idem na dovolenku na dominikansku republiku a teraz kukam ze netreba ziadne ockovanie :confused:
29. apr 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
soni chcela som napisat ze "jasne" ze som tu :grinning:
29. apr 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sonicka my sa snazime toto bol 10mesiac a nic :angry: :frowning2: uz som fakt bezradna :frowning2:
29. apr 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa pýtam, lebo neviem ešte stýmto robiť tak ja si stále klikam na forum atemu lebo neviem či sa to tu hned ukáže ked napíšete.....Myslím, že očkovať sa nemusís....

O druhé asi rok a pol a nedarí sa :confounded:
29. apr 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok