• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
fly fokopy nic nove.........niekto caka mrchu a iny je v ocakavani
:grinning:
29. apr 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my tiez nemame izbu pripravenu na babo ak vas to potesi, bo z tej jednej izby je momentalne skladisko :grinning: :grinning: :grinning: ale dobre viem, ze babo nejak nehrozi, tak si hlavu este nelamem :slight_smile:
29. apr 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ale prachy by sa nasli!!!!!!!!treba aby bocian nas nasiel........a inak volala my kolegyna ze nad jej robotou lietal bocian tak povedala ze je na zlej adrese tak ho poslala ku mne :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale este nedorazil asi :angry:
29. apr 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly, asi tak :sunglasses:
29. apr 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaa ked nebude babo, tak este neviem co z tej izby spravim, ale tak nas caka prerabat cely byt., takze bude veselo :sunglasses:
29. apr 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petuska tak ked dorazí kuvám tak ho pošli pozret aj sem.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. apr 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bocianom to vacsinou velmi dlho trva a teraz maju oni plne ruky prace s plodenim vlastnych deti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
a my sa budeme stahovat z jedneho podnajmu do druheho furt :rolling_eyes:
29. apr 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sonicka, ty si tu nova? bo som to tu dlhsie nesledovala, ak hej, tak ta vitam, kolko sa snazite? :slight_smile:
fly - hmmm nezavidim, mi sa pomali pustame do prerábania baraku, aby sme si oddelil vchody a už teraz mám toho plné zuby...
ja ssom dlhšie zaregistrovana ale nikdy som tu nebola lebo nebol cas behala som s malou po nemocniciach alebo som dlho v robote a tak...dakujem za privitanie
29. apr 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm a snažíme sa asi rok a pol a nic a uz som zufala :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
29. apr 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak, my by sme chceli okna, podlahu, nove tapety a nabytok samozrejme :slight_smile:
29. apr 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som sa v praci nudila tak som si citala tie vase prispevky samozrejem ze som vsetky nestihla straaaaasne vela ich je a som zistila ze daktore baby su tu uz dlho............

:grinning:
29. apr 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sonicka nebud zufala,,,,,,,,,,,,,, :cry: lebo to prenesies aj na nas :slight_smile: ty mas aspon to jedno a mi ani to!!!!!!!!!!! asi zacneme tuzit po psikovi tak rychlejsie dorazi ako baby!!!!!!!!! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. apr 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fly - hmm vravím, že ti nezávidim...ja chcem urobit ten samostany vchod , kuchyňu , obývačku a spálňu už máme...
29. apr 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sonicka vazne, neber si to tak, bud vdacna za to jedno babo, ja nemam ani jedno, snazili sme sa 5 mesiacov a uz som s tym sekla, zmierila som sa, ze ja asi mat babo nebudem a kaslem na to :unamused: ale tak keby nic, ja si adoptujem :slight_smile:
29. apr 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti nejsom aj som...ja nechcem nič nanikoho prenášať, ale už je to take...neviem, ale oki tak dajme dačo iné... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
29. apr 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mám veru mám aspoň jedno.... vieš možno je chyba aj v tom že sa tak moc snažíme...možno by sme to mali pustiť s hlavy...a mozno potom... :wink:
29. apr 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my zase nesexujeme kazdy den...tak to nieje az take snazenie hlavne od toho 11 az 16 dna........... :grinning:
29. apr 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale to je možno lepšie...lebo sa dotoho tak netlačíš....

mne teraz zkazili plany zle vysledky štitnej žlazy a mam aj tam dole daaky zápal...tak si musím dať pokoj aspoň kym vyberiem leky... :sweat_smile:
29. apr 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe, zabudnut na to... ved to je lahke, proste si treba povedat, ked to nejde tak to nejde a skusit zabudnut aj na to, ktory dc si, mne sa to teraz podarilo, aj ked som asi dost skoro rezignovala, ale co uz
29. apr 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:cry: zase dalsie cakanie.........mozno sa oplati a ty si tiez nemerias teplotu??jaa teraz zacnem ak mi pride mrcha.... :sweat_smile:
29. apr 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky ja si nemeriam ja som si kúpila v lekarni mikroskop tak stým si sledujem---..
29. apr 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha,,,,,,,,,,,,,,,,
29. apr 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok baby ja koncim..........zajtra som tu tak bru noc pa :dizzy_face:
29. apr 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa petus...
nooo, ja som prave napalovala cd s bakalarkou a este sa pojdeme s mojim odreagovat...
ja som si meriavala teplotu dva mesiace a ked som videla, ze ovilku sme prakticky trafili dvakrat a nic, tak som trocha rezignovala, priznavam... ale ja optimizmus zo zivota nestracam :slight_smile: ja budem mat dieta aj tak, aj ked nie vlastne, uvidite :slight_smile:
29. apr 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
držím ti všetky prsty....ono dojde aj to vlastné....
29. apr 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa bojím, že už mať nebudem, asi zacnem variť na poveri....lebo tak sa mi zda že to aj tak vychádza...
29. apr 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
soniiii, ale ved sa tes z dcerenky, co by som ja aspon za jednu dala, aj keby dalsie nemohlo byt :wink: hlavu hore, pusti to z hlavy....
ja idem este von s tym mojim, majte sa pekne :slight_smile: papaaaaaaaaaa
29. apr 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa tesim, šak ja nejsom nejaka zmorená len ma to veľmi mrzí....šak ono to prejde....
29. apr 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok