• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
petuska nezalezi na tom aku vysoku mas teplotu, pre mna je vysoka aj 36,7 a este stale verim, ze som tehu :wink: zalezi od toho ako sa tebe drzi a co u teba ta spravna vysoka teplota :wink:
30. apr 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black drzim palce... aby ti ta skuska vysla a prave pocuvam skladbu:slight_smile:
30. apr 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka dakujem :dizzy_face: a vsak je pekna??? :slight_smile:
30. apr 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
velmi to je presne taky moj typ skladieb, ktore sa mi pacia ..pokojne, nezne a take plne citu...aspon mi taka pride tato skladba.. :slight_smile: :dizzy_face:
30. apr 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky
katka- mas super graf drzim palce
ten moj sa uz zacina kazit :slight_smile:
http://www.fertilityfriend.com/home/2a4a99
30. apr 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka presne si to vystihla... tak nejako vystihuje vsetky moje city... :slight_smile: na jednej strane je vesela, na druhej smutna...
30. apr 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludinka, no dufam, ze to nie je kazenie ale ze sa este zajtra pekne vysvihnes hore... to je taky jemny pokles pred vyskokom :wink: drzim palce
30. apr 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky je tu luga? :slight_smile: prosiiiim keby sa mi izvala cez IP dakujeeem

a inak prajem vam krasne ranko. a odporucam ze skor nez si spravite deti, kupte si psa :DDDD
30. apr 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black dufam ze mas pravdu :slight_smile:
ale ak nie tak nevadi - uz som si zvykla
30. apr 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co janushik, nebodaj sa zadarilo??? Ale tusim je este skoro, vsak? :wink: Uz som pocula, ze ked si kupime psa, tak sa rychlejsie zadari, lebo sa na to nemysli :grinning:
30. apr 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludinka... to je blbe, ze sme si uz zvykli!!! nemame si na co zvykat, mame mat deti!!! :frowning2:
30. apr 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludinka..aj ja sa pridavam kk black...mozno zatra ta teplota vystupi... :wink:
servus janushik..co ste kupili psa?
30. apr 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black mas pravdu ale clovek proste nema vzdy v zivote to co chce :unamused:
treba si vazit aj to co mame neboj sa raz to musi prist !! uvidis :wink:
30. apr 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black ale kdeze nezadarilo :slight_smile: len sme vcera priniesli steniatko a celu noc som nespala :D
mozno sa nam zadari.. uvidime..
30. apr 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este link pre BLACKY :slight_smile: http://www.youtube.com/watch?v=rd4i65c4EMQ

ked sa ti pacilo rivers flow, tak aj tato sa ti bude, je to tiez z twilightu a ja pri tejto zaspavam :slight_smile:
30. apr 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka ja neviem aka bola teplota pred ovu :cry: ja si len teraz zacnem merat ked pride mrcha a dnes rano som si len tak zo srandy zmerala.
a blacrose....ja som si myslela ze ked je teplota nad 37 ze to znaci tehotenstvo tak som sa mylala.......... :confounded: no co uz budete mi musiet potom radit s tym grafom
30. apr 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludi, pevne drzim aj ja palce, nech zajtra vystupi :wink:
black, ty si nezvykla mavat take nizke t, ci? :confused: .... a drz sa na skuske, nech je za jedna :slight_smile:
30. apr 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte... :wink: Dnes idem na 4D!!! :grinning:
30. apr 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

nina parada, tak si to uzi
30. apr 2010 o 09:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janushik, poznam aj tuto, je tiez krasna :slight_smile: ale ta prva ma nejako viac chytila za srdiecko :wink:
petuska teplota nad 37 neznaci tehu... niektore baby tu mavaju pravidelne 37 az do dna mrchy a nic z toho a niektore su tehu a ani 37 nikdy nemaju... je to skor o tom, aka je pre teba normalna teplota. A ak mas zrazu pred terminom mrchy teplotu vyssiu ako obvykle, tak si pravdepodobne tehu :wink: ale to sa casom naucis :slight_smile:
30. apr 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina tak si to uzi a co budes mat babu ci chlapca??
30. apr 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga no ani velmi nie.... no ved uvidim co sa bude diat dalej :wink: mozno nejako to nejako ten cajik ovplyvnil. Tiez som rano na ten teplomer kukala :confused: cakala som znova 36,35 :grinning:
30. apr 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skor asi rocne obdobie .... ja som vcera namerala dokonca len 36,0 - no ale zapisala som trosku vyssiu :sweat_smile:
ninka, potom prid napisat dojmy - to bude krasne :dizzy_face:
30. apr 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ono to niekedy neda :grinning: ja som tiez chcela napisat aspon 36,2 ale potom som dala to co som si namerala... ved je to uz jedno.
30. apr 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze? je to uplne jedno, nic to nemeni na stave a aj tak to tam nechcem napisat :grinning: preco vlastne?
30. apr 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak vcera ako som sa ucila na zahrade, tak som sa normalne na dekolte opalila do cervena :grinning: vyzeram ako rak :grinning:
30. apr 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga :grinning: :grinning: :grinning: to je psychologia :grinning:
30. apr 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozor, jarne slniecko je zradne .... juuuj, ale to mas super, ze mas zahradu :slight_smile:
30. apr 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black..len aby ti na skuske nepovedali..ze ucite ste sa mali a nie opalovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zartujem :wink:
30. apr 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Petusik no už mám 3 krát potvrdeného pipíka... :grinning:
Evit ty nemáš možnosť ísť do BA cez víkend? Na tej výstave v Inchebe robia 4D za 25 Eur... Aj dvd a fotky dostanem... :slight_smile:
30. apr 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok