• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

19. januára 2017 
lugus ani sa nepytaj
proste mm chce zomna urobit kuru domacu :angry:
1. máj 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: ... no, chlapi :unamused:
1. máj 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mjuš no ja mám ten isty problém. Pred mrchou teda 1den pred som neznesitelná . A čo sa týka toho merania a čakania no najlepšie je to tým našim chlapom vôbec nehovoriť. Až nakoniec PREKVAPENIE miláčik xixixix. Môj ani netušil že meriam teplotu a sledujem sa v kuse chodil poza chrbát a vypytoval sa ským si tolko píšeš?,Potom ked už sledoval že si meriam teplotu a pišem grafy tak skludnil. no a ked to nevyšlo tak bol mudry .No vidíš načo sa tolko sleduješ nechame to tak a príde to a bla bla bla. ja to fakt majuš nechávam volne :wink:
1. máj 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
, no cely tyzden mu hovorim ze idem pozriet znamu mimo londyn, lebo on pracuje, takze sa dovtedy vratim, ale vcera mu to vravim, a on ze neni nic nakupene, ze treba ist kupit sunku, klobasu, atd,....ze iba ta kamoska, kamoska a kamoska, ze 2 tyzdne dozadu som s nou bola ale to som bola s nim, proste sme chceli pochodit po obchodoch, poklabosit,..ako to mi baby vieme
no to zhodnotil ze dnes konci o 12 naobed a ze zas bude cely den doma, ze sa nevidime ak pracujem, a este v moje dni volna chcem niekde chodit normalne chce zomna urobit kuru domacu
mm este neviem, ale som sa s nou dohodla ze dojdem v pondelok, po praci, takze mm ma dovolenku v pondelok, to bude sediet doma sam
somar sprosty
1. máj 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Majušk mimo Londyn?? prepanajana to niesom v obraze?? ta kde vlastne si?
1. máj 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maji aj zo mna chcel sliepku v domácnoti vieš je to chalan z dediny a ja dievča z mesta. No velmi skoro pochopil že ee
1. máj 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja byvam v londyne moja :wink:
1. máj 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeminky no to som vôbec netušila a ako sa ti tam býva??
1. máj 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale asi vie ze ma riadne vytocil, mozno rozmyslal v noci, lebo som sa mu otocila ritou a spala, proste ako keby neexitoval :angry:
zacal kecat, robit mi zle s nosom, to som ho poslala spat ze som unavena
no a dnes rano , teraz som si vsimla lebo papam ranajky, vsetko je ulozene, na svojom mieste, riady poumyvane, poodkladane ?? normalne mi skoro oci z jamok vysli ?? :grinning: nezvykne tak upratovat ked ide do prace a to uz nehovorim ze ak vie ze ja som doma :grinning:
1. máj 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Výborne majuš dobrá škola xixixix
1. máj 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no byva ako v prenajme ?? :wink: hlucne, ..uz som si zvykla, ale no moj sen je domcek, psik, rodinka, proste mat klud tu je privela hluku
1. máj 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidis, aky je mily - urcite to tak nemyslel :wink:
moj je tiez z dediny a nic take odo mna neziada
1. máj 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha. no a plánuješ vraťiť sa domov?
1. máj 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga no moj je z mesta, takze to nebude mat nic spolocne s tym s kadial su :sunglasses: to je povahovo
luga on to tak myslel, lebo vcera mi vola znama ze to barbeque co planujeme na vikend to ze tvoj mm navrhoval sobotu?? akoze co?? skoro mi oci z jamok vysli?? vsak vedel cely tyzdne ze sa tam chystam :angry: proste za kazdu cenu chcel zmenit moj plan, co sa mu aj podarilo, lebo som to zmenila s tym ze v pondelok ked on bude cely den trcat doma a nudit sa ja pojdem k nej :sunglasses:

denne, no planujeme, ale je otazne kedy, mozno 2roky, mozno 4?? teraz uz fakt neviem :wink: :wink:
domcek uz je postavany v PL, ale ak sa tam nebudeme citit dobre to mozne predat a kupit nikde inde, takze planujeme v PL, ale bozie cesty su nevyspytatelne :wink:
1. máj 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mmm, len aby ti nieco nenaplanoval ja na pondelok .... ale nie, zartujem :wink:
barbeque? jeeej, a to kde ?
1. máj 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga o pondelku to nevie a ani sa nedozvie :angry: pride na to az pridem domov o nejakej 6vecer z prace :angry:
znamy planuju robit ak bude pekne pocasie, ale to je na nedelu :wink: hned po mojej rannej :wink:
1. máj 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
proste luga mam pocit ako by ma drzal v klietke, proste boji sa ze si najdem inneho?? neviem o co mu ide ??
1. máj 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo ak bude takto pokracovat on ma moze stratit skor nez simysli ??
1. máj 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale maji, neblazni .... to sa da vydiskutovat ... aj ked velka ziarlivost nie je dobra :frowning2:
1. máj 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga proste ja neviem o co mu ide?? co sa mu nepaci??
1. máj 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mmm, to sa musis spytat jeho :unamused:
1. máj 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ze nic nerobim, iba by som chodila po kamoskach??
ze on pracuje 6dni a 1 den volny ze potrebuje oddych, a kto pozera namna?
6dni prace, 3 dni volna no to vzdy zdoraznuje ze mam 3 dni volna, ale kto upratuje nas bytik?? ja, kto mu v tie 3 dni volna vari no ja, a este chodim na extra job?? akoze ja som ta co je leniva a nic nerobi, proste ma nastval lebo tak to vcera vyznelo ze ja som ta co prt robi??
1. máj 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
proste nastval ma luga a to brutalne, :angry:
stale my vyhadzuje na oci ze ja som ta co nic nerobi, to som mu povedala no dobre, dam vypoved bude mat taky poriadok doma, navarene , budem sa onho starat ako o babatko ?? ale nebudem zarabat peniazky a na vsetko budem pytat od neho?? kdeze toto sa mu nepacilo, ze ak chcem to mozem nerobit, ze to je namne??
1. máj 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale dobre uz si robim cajik bylinkovy na ukludnenie, to mi je teraz potrebne :wink:
1. máj 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ale dnes to nerobim nic, ani ma nehne varit, upratovat, bude tak ako chce a ako ma vidi, ze nic nerobim :angry:
1. máj 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby....................tak vcera vecer bola opekacka prichod domov bol pre polnocou..a teraz sa lenosi vposteli...........pracka pere a tym som pre dnesny den skoncila a vy ako sa mate?????????pa :slight_smile:
1. máj 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a napchavam sa jojo kysle zizaly!!!!!!!!!!!!!!! :grinning:
1. máj 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji, ved ja ta chapem, muzickovia casto nevidia pracu, ktoru my musime robit doma - to je pre nich uplna samozrejmost :frowning2: ... myslim, ze toto nedocenenie vyvolava vela frustracie v mnohych partnerstvach... verim, ze sa coskoro "dohodnete" a vsetko bude ok, urcite sa lubite a burka rychlo prehrmi
ahoj, petuska, ja akurat balim veci do prace ... az zajtra budem mat volno-celkom sa tesim :slight_smile:
1. máj 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si to volno uzi!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:
1. máj 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uzivatje si aj vy, pa :slight_smile:
1. máj 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok