• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

22. marca 2017 
ahojte babule :slight_smile: zo sklusky mam dvojku :grinning: :grinning: :grinning: sice mi povedala "s prihmouzenym okem" :wink: ale je mi to fuk :grinning: bola som brutalne unavena... 2 hodiny cesta 2 hodiny na skuske a 2 hodiny cesta spat. No bola som uplne vyflusnuta... ten stres a cesta no hruza!!!
Dnes som si bola rano kupit muskaty, zasadila som ich a idem si ich dat na balkonik :slight_smile: tak sa tesim... uz dva roky som ich tam nemala, raz som nemala na ne cas kvoli skuskovemu a minuly rok statnice a aj sme prerabali, tak by tam boli aj tak cele spinave a nik by ich nevidel. Tak si to teraz uzivam :slight_smile:
majuska a kasli na mm :wink: radsej sa raduj a tes zo zivota a neupratuj, nech vidi ten rozdiel :grinning:
no a grafik :confused: http://www.fertilityfriend.com/home/blackrose ale ovulka to byt nemohla, len dnes mi zacal egg a krcok sa mi zdal vcera menej makky ako dnes.
1. máj 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blacrose tak ti gratulujem k tej dvojocke!!!!!!!!!a prijemne pestovanie muskatov pekny den :slight_smile:
1. máj 2010 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dnes sa tu nik nenachadza, :frowning2:
1. máj 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahote babule
tak uz sme sa s mm udobrili ani som sa s nim riadne pohadat nemohla lebo ked som povedala ze chce zomna kuru domacu urobit to on na to ze ja chcem z neho kohuta domaceho urobit, lebo by som sla za kamoskou a on by sedel sam doma :grinning: :grinning:
:grinning: no ako som sa mohla tak hnevat
takze uz je vsetko ok
1. máj 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte . black aj ja ti blahoželám k uspešnej skuške šikulka :slight_smile:
2. máj 2010 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne nedelne rano prajem :slight_smile: dakujem vam :slight_smile: a majuska je super, ze sa nedokazete velmi hadat :wink: hadky su na nic.
no a mne tie teploty skacu ako sa im zachce... tej vcerajsej teplote som vobec nerozumela...
http://www.fertilityfriend.com/home/blackrose
2. máj 2010 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, vsetkym :slight_smile:
black, pripajam sa k blahozelaniam ku skuske :wink: ... a mozno ta tvoja vcerajsia teplota bola len vysledkom stresu z predosleho dna :slight_smile:
maji, u vas to bola chvalabohu len letna burka - ako rychlo prisla, tak rychlo aj odisla - a to je dobre :slight_smile:
co sa mojej t tyka, tiez nejako stupa a nie som si vedoma, zeby som mala ovu :confused: ... to zase bude prekvapenie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
http://www.fertilityfriend.com/home/lucia
2. máj 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj luga :slight_smile: no mozno mas s tou mojo t pravdu... fakt som bola vcer strasne znicena... tak sa to mozno aj na tej t odzrkadlilo.
A ta tvoja teplota neviem co si robi :wink: mozno ze ovu bude dnes....
2. máj 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to uz bola posledna skuska?
mozno dnes, mozno zajtra, mozno pozajtra - budeme kazdopadne snazilkovat ostosest :grinning: .... chudak mm :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. máj 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojček Luga snažilkujte aj my snažilkujeme :wink: len ten môj graf akosi zblbol či čo spojilo sa mi to všetko dokopy aj s minulým mesiacom
2. máj 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, denne, tak nech sa dari :wink:
a to co mas s tym grafikom? :confused: ... wunschkinder nerozumiem, tak ti ani neviem poradit, ako dat novy cyklus
a nechcela si prestat merat? :wink:
2. máj 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nezaznacovala si si minuly mesiac omylom uz do maja?
2. máj 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga hej posledna :grinning: sa tesim, v zivote som neskoncila so skuskami v aprili!!! :grinning: ale mam este odovzdat dve prace, ale to je v pohode, ked sa nemusim ucit :slight_smile:
denne ahoj, ja mam pocit, ze si minuly mesiac znacila pod majovymi datumami, nie???
2. máj 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, sikovna :wink: ... jo, jo, prace su uz hracka
2. máj 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej chcela ato meranie nie je presné myslím čas.len som zvedavá kedy bude ovu vieš?? lebo ja to nepoznám kedy.
2. máj 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Black ja som vraj mala zadať niekde dem posl.mrchy a malo mi to vyhodiť novu tabulku
2. máj 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby :slight_smile: tak pre nas pracujuce je zli den ide sa za chvilu do prace!!!!!!!!!!ale este si tu nedelu uzime!!!!!!!
2. máj 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, petka ... pre nas pracujuce je den dobry - konecne volno :wink: .... co porabate?
2. máj 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj luga,,ja som si dala slofika po obede a teraz som sa zobudila........a idem skocit pod sprchu......... :grinning: a ty ako???
2. máj 2010 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inak vyzera to tak ze mrcha pride!!!!!!!!!! :frowning2: cici bolia nohy bolia!!!!!!! jaj...................dnes tu mala byt tak pride zajtra.............
2. máj 2010 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby..ste dake zaneprazdnene dnes........ :cry:
2. máj 2010 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v nedelu vsetci vegetia ... len ked su v praci, tak konikuju :wink: :grinning:
a hadam nepride ta mrcha tvoja
2. máj 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vyzera to tak ze cez pracovnu dobu su tu,,no tak zajjtra teda popiseme hadam :grinning:
2. máj 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo, jo, vacsina tak, ja prave naopak - v praci sa mi konikovat neda
juj, som nejaka utahana dnes uz od rana - asi pojdem skoro do hajan
2. máj 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som poobede spala takze az o 22 hod.pojdem buvat........a co si dnes porabla ze si unavena???
2. máj 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v podstate nic take .... len mala som osemnasthodinovu sluzbu (rano som koncila) a asi z toho som taka ... inak sme sa boli len vyvetrat von - bolo tak krasne
2. máj 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fu tak to si riadne potiahla................to sa ti necudujem ze si taka unavena :frowning2:
2. máj 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v pohode, v noci nikto nechodil ...
a ty si nahodou teraz nemerala uz teplotu - len tak pre zaujimavost, co
2. máj 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nemerala...........zacnem ked pride mrcha :slight_smile:
2. máj 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok