• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

26. marca 2017 
black, skoda reci uz asi o tych fotkach, ked sa im paci tato uniformita, holt, my nic nenarobime .... ale logiku to nema ziadnu ...cisty komunizmus :zipper_mouth:
4. máj 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga akurat som si dala planovanu sprchu :grinning: no a idem urobit poriadok v bytiku :grinning: a navarit nieco normalne :grinning: ale este neviem ci viem varit nieco normalne :grinning: :grinning: :grinning:
blacky ty si sexica a to riadna :wink: a to vazne :sunglasses:
4. máj 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dufam ze sa janushik neurazila ??? :confused:
4. máj 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak a uz sa napchavam dalsim jogurtom :grinning:
4. máj 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no proste budeme same "anicky " a basta :wink:
4. máj 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj luga tak stresy tu nemam ziadne kedze niesom v kontakte s veducou....no ale som robila 2Q roky v kupeloch a tam som si to teda uzila katastrofa!!!!!!!!!!!!!!
4. máj 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vy ste uz tehotne alebo sa len snazite ?
4. máj 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
upc niektore sa stale snazime a co su tehule maju napisane v ktorom tt su :wink:
4. máj 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem som tu nova..
4. máj 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty ako dlho si sa snazila??
4. máj 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji, urcite normalne varis, inak by to muzicek nejedol :wink: .... a veru, uvar si nieco, nech nemusis jest tie jogurty :grinning:
tak je .... v modrych "gatuskach", bielom tricocku a cvickach :stuck_out_tongue_closed_eyes:
peti, zavidim , ze som ja nesla za maserku :unamused:
upc, vacsina "len snazime", kedze si v teme snazilky :wink:
4. máj 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi tak pol roka ..a ty ako dlho sa snazis ?
4. máj 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga no ale mm je taky ze ked je hladny zje vsetko ani nevie co to je :grinning: :grinning: :grinning:
upc, no snazime, snazime a este raz snazime a nedari sa , nedari a nedari sa :angry:
4. máj 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
za mesiac dva bude rok :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
4. máj 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas v auguste bude rok :cry:
4. máj 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuuu, tolko smutku :confused: .... hlavu hore dievcata :wink:
my to tahame uz sedemnasty mesiac
4. máj 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
staci verit a oto to pride :slight_smile:
4. máj 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga no musela som sa postazovat ze bude uz rok :grinning:
upc ja verim kazdy mesiac a nic, budem musiet prestat verit a budem :grinning:
4. máj 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo, nechcem ti velmi protirecit, ale verit urcite nestaci :wink:
hadam nebude, maji :slight_smile:
4. máj 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru..........a take reci ze nemysli na to...si este mlada mas casu dost!!!!!o drzku
a potom reci ze:a babo kedy bude??uz si tehotna???
tak potom co chcu vsetci od nas!!!!!!!!!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. máj 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok luga no suhlasim ze verit nestaci treba troska aj popracovat :grinning: vsak tento mesiac sme tak dreli a co?? prt vyslo, akurat som mala v prvy den taku silnu mrchu ze az :angry:
4. máj 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petuska presne tak tie otazky kedy bude babo?? to je o drzku a mam stastie ze som tak daleko od mojej rodiny a mm rodina nic nehovori, rozumeju to a nic sa nepytaju, to som rada :wink:
4. máj 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti, take reci najlepsie jednym uchom dnu a druhym von - som uz na ne alergicka :confounded:
maji, mrska s tym asi velmi nesuvisi, ci myslis, ze ano .... aj my sme sa tentokrat dost snazili - ani ovu som nemala cez nocnu , tak uvidime o dva tyzdne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. máj 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
m sa snazievame aj viac krat za den :D niekedy aj osem :D podla chuti
4. máj 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. máj 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga to drzkam palceky uz sa to musi niekomu podarit :sunglasses:
4. máj 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
upc tak to ste dobry :grinning: u nas je max 3 razy zatial sme to neprektocili :grinning:
4. máj 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska, dakujem .... musi, len ci to budem zrovna ja, tak to si nie som ista ....
okacko, idem do prace, majte sa .... nech je uz zajtra takyto cas :rolling_eyes:
4. máj 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska-aj tri niekedy staci :D
4. máj 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja sa idem vrhnut do toho upratovannia a varenia takze zatial babule :wink:
4. máj 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok