• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
oknosmas rada by som dosla ale neda sa mi...........fnuk :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. máj 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevadi petuska..sme tam do piatka...a ak ti to nevyjde, tak to vobec nevadi...
5. máj 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja budem musiet ist k nasim, bo mam v piatok meniny a to estelen pridem z ciech... ale ked bude nieco este v lete tak urcite doficim... bo sak teraz ani nie som nejaka zdrava :unamused:
5. máj 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez urcite nepridem, lebo na vikend dojdu nasi, sice ideme do Nitry, ale s nasimi na nakupy vybavicky
5. máj 2010 o 09:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby inak pocujte, v poslednej dobe ako som hodila za hlavu snazilkovanie prezivam asi druhe detstvo :grinning: :grinning: :grinning:
tusim predvcerom vecer ked bolo tak pekne teplucko sme s mojim isli na lodenicu na detske ihrisko, deti tam uz neboli, vyskusali sme najprv klasicke hupacky (prekvapivo sa mi do nej rit vosla :grinning: ) a potom tu taku preklapaciu pre dvoch, na tom sme sa skvele vyblbli a potom kolotoc, fakt ako male deti :grinning: :grinning: :grinning: ale skvele nam bolo :grinning:
5. máj 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludinka:grinning:DDDDDDDDDD
5. máj 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
isa, byvate na trajane?
5. máj 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj, okno, na trajane, preco?
5. máj 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mm je z moravan..a na trajane mam kamosku, byvalu kolegynu :slight_smile: a na piestanoch mam rada, ze sa tam da dobre korculovat okolo vahu :slight_smile:
5. máj 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá. Katka pozerala som si Tvoj graf a je úúúžasnýýý. Ja verím, že sa ku nám pridáš.
5. máj 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je super :slight_smile: no hej, da sa dobre korculovat ak nemas take korcule ako ja, co ti zastavuju aj dole kopcom :grinning: :grinning: :grinning: uz ich mam strasne roky, musim kupit nove :grinning:
ja mam nejakych znamych aj z moravan
5. máj 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidis, tak to sa mozno dakedy uvidime..ked tam budeme ... :slight_smile:
5. máj 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katulka super grafik rychlo urob testik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
babule dnes idem za hodinu a pol do dr :angry: :unamused: uz sa troska bojim ale nejako to zvladnem :sweat_smile:
a nejako mi nejde fb, janushik este ta tam nemam, proste nieco robia alebo co, lebo nemozem s nikym chatovat ?? :cry: vidim ze su pripojeny ale nemozem pisat :cry:
5. máj 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe, to hej, potom budem ta, co je tam aj s priatelom na detskych preliezkach a rehoce sa ako utrhnuta z retaze :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eliaska...graf je uzasny ale 2 testy krasne biele ako krieda... :wink:
5. máj 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majus, drz sa, a co mm? uz bol u dr, alebo sa estelen chysta?
5. máj 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka, a aký test si si robila, myslím značku.
5. máj 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly mm sa este len chysta, zevraj tento tyzden a vcera vravel ze dnes, no to som velmi velmi zvedava :confused:
mozno cakal na mna ci pojdem :angry:
5. máj 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly, ja budem ta na korculiach, s vystrasenym vyrzom, ci sa nestrepem a tiez s iskrickami v ociach, ako je super :wink: a budem pozerat preliezky.. no cez den, ked chodime na korcule, tak tam su skor deti :wink:
ahoj majus
5. máj 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska, tak nech ti to dnes dobre dopadne a budes pocut dake povzbudive slova od pana dr.
5. máj 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eliaska, ako sa citis?
5. máj 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
okno, sak to,cez den tam byvaju deti, prave preto budeme viac vycnievat :grinning: ale nie, my takto len vecer, ked tam nie je ludi :grinning: inak sa tam chodime poprechadzat... skoro kazdy den vecer :slight_smile:
5. máj 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oknosmas, ja som si ista na 100percent ze to riesit nebude :rolling_eyes: lebo mam 24 rokov a ze som este mlada som si ista :rolling_eyes:
5. máj 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak tu v UK mat decko tak skoro to budu na teba pozerat ak na blazna :angry: ak tu nemaju deti deti to potom ludia po 45 ?? :confused:
5. máj 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ze sa snazite uz dlhsie a nic..to nevadi? preco by to neriesil? a kolko mam mm rokov? no budem drzat palec...
5. máj 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oknosmas, dnes mi bolo výnimočne ráno ťažko, ale držím sa. Ja som si povedala, že mne zle nebude bývať. A dnes som ešte zistila, že mi vadí môj parfém :confounded:
5. máj 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj, babule, ostal mi doma úplne nový, zabalený Clostilbegyt a Pregnynyl, ak by ste niektorá mala záujem, tak vám ho zašlem, mne už je našťastie na nič.
5. máj 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oknosmas, mam tu znamych maju po30 a nechali ich cakat 2 roky az potom to zacali riesit
mm ma 28rokov, takze unho to mozu zacat riesit, vsak uvidime :angry: som zvedava naco mi je platit tolko prachov mesacne na zdravotku jak mi aj tak nepomozu :angry:
5. máj 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska aj ja mam 24 a riesi to...som mu narovinu povedala ze nechcem cakat..........
maju....tak to mas velmi dobreho mm, ked takto dobrovolne ide k dr!
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok