• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

9. decembra 2016 
a katka smejem sa :grinning: :grinning: :grinning: ja neviem super anglicky, ale ked neviem, tak mi pomoze slovnik :wink: ale petuska jasne, len sa pytam a my ti pomozeme :slight_smile:
6. máj 2010 o 14:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
petuska vzdy musis byt v zalozke "Chart" a tam mas kalendarik... ked si kliknes na datum podla toho kedy ti zacala mrcha otvori sa ti taka tabulka:
Temperature: (vypises nameranu teplotu)
Time: (cas merania)
Cervical Fluid: (hlien) - creamy - kremovy, eggwhite - ako bielok, wattery - vodnaty, stick - lepkavy, dry - sucho
Menses/Spotting: (tu si znacich menzes) spotting - spinenie, light - slabe, medium - stredne, heavy - silne
Intercourse/Insemination: (pohlavny styk) YES - znamena ze bol v ten den, AM - doobeda, PH - poobede, XX - viackrat za den... ostatne ta nemusi velmi zaujimat :wink:
To su take zakladne info :wink:
6. máj 2010 o 14:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte babulky dosla som vas kuk...ako sa tu mate? :slight_smile:
6. máj 2010 o 14:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jajjajajajajaj...............serem na to!!!!!!!!!!!!! :cry:
6. máj 2010 o 14:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
petuska, ale ved to nie je take hrozne... :wink:
mati ahoj :slight_smile: ako sa mas??
6. máj 2010 o 14:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no uz som na to prisla ..........no uvidime..............chacha :slight_smile:
6. máj 2010 o 14:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
petuska :grinning: ja som sa tiez na ff zaregistrovala a tri mesiace som na to kaslala lebo sa mi nechcelo lustit
ale fakt to nie je tazke :slight_smile:
6. máj 2010 o 14:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
black ahoj vdaka za opytko.celkom dobre...prave som dozehlila vybavicku.a vy tu co mate noveho?
ty sa ako mas?
6. máj 2010 o 14:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeej mata ze si dozehlila vybavicku :dizzy_face:
tak ti zavidim to musi byt krasny pocit :dizzy_face: :dizzy_face:
6. máj 2010 o 15:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neboj black aj ty to zazijes...strasne ti to prajem...uz pomaly musim davat veci dokopy...lebo sa mi to krati a nechcem si to nechavat na poslednu chvilu...v utorok som bola na 4D.ak chces kukni v albume... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. máj 2010 o 15:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mati jeeeeeej, si si tu uzivala urcite :slight_smile: :dizzy_face:
uz mas velke brusko?? a ake meno mate vymyslene?
ja sa mam stale po starom, ale celkom fajn :wink:
jaj ludinka prepac dala som tam black namiesto teba....
meno?asi Adamko....aj brusko aj krpca mam v albume.zevraj sme o tt vacsi nam pvedal dr.tak obmedzujem sladkosti...
6. máj 2010 o 15:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mata ty sa nemusis v nicom obmedzovat, dietatko si rastie svojim tempom a to ci budes papat sladke alebo nie jeho vahu neovplyvni akurat tak tvoju
6. máj 2010 o 15:06  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mna strasili, ze Adamko je o 2 tyzdne vacsi a nakoniec sa narodil tak nebol ziaden obor
6. máj 2010 o 15:07  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
evit ale podla mne je strasny rozdiel v tvojom a v mojom babatku.ved to je az 250gr a som len o tt viac tehu.mne sa to zda strasne vela...
6. máj 2010 o 15:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nestresuj zbytocne, pekne papaj tak ako doteraz
6. máj 2010 o 15:12  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ach ja som taky stresak a vzdy som bola... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
6. máj 2010 o 15:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mati no uz mas riadne brusenko :slight_smile: a babatko je krasne :slight_smile: ako mu je pekne vidiet tvaricku :dizzy_face:
6. máj 2010 o 15:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
black ale sa nam nechcel ukazat...mal pri čele nozicky a potom rucicky akokeby sa hanbil.este aj dr sa smial ze maly tvrdohlavec.ved hodinu sa tam trapillen aby mi nieco nahral na dvd.a to som sa tam musela prechadzat,sadnut si ,lahnut na bok,zhlboka dychat len aby sa ukazal...mam len dve fotky...ale aspon nieco...a viem ze je zdravy...
6. máj 2010 o 15:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nas sa zase furt skryval do placenty, mal ju pekne vedla tvaricky ako vankusik, tak som tiez ,musela na bok, odkaslat atd, ale do polhodinky sme boli hotoví
6. máj 2010 o 15:25  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mati :grinning: chce vam dopriat prekvapenie pri porode :wink: a naozaj hlavne ze je zdravy :slight_smile:
6. máj 2010 o 15:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
evit vy tak rychlo?a kolko mas fotiek?

black no mas asi pravdu...ale viem ze ma nos po mne a to nie je nic moc...mm ma krajsi nos... :grinning:
6. máj 2010 o 15:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mata az 2 vytlacene 4D kedze furt sa schovavalo za placentu a potom este 2 klasicke na DVD kde je pipik
6. máj 2010 o 15:29  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
6. máj 2010 o 15:30  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeej mati, ked ta tu takto mam... mam tabulecku vo svojom blogu a chyba mi tam od kedy ste sa vy snazili a kolko mesiacov vam to trvalo, prosim ta napis mi to :wink:
6. máj 2010 o 15:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
evitka krasny pipik :grinning:
6. máj 2010 o 15:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja mam dve 4D +dvd.
dr ma prekvapil aj sestricka...boli velmi milí...a komunikativny...odpovedal mi na vsetky otazky a mala som ich veru dost... :slight_smile:
6. máj 2010 o 15:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej bol velmi mily
6. máj 2010 o 15:32  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
evitka to bude chlapisko!
6. máj 2010 o 15:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok