• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

26. marca 2017 
ano povedala nam to ta kocka....no tak uvidime :wink: len nech sa trafime do ovulky ale verim ze coskoro je tu tak nesmieme plytvat Y..... :grinning: :grinning:
3. nov 2009 o 13:43  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak som tu, ahoj puska a všetky babule ,,nové,, :slight_smile: Teeda vy ste toho popísali... :wink: Tak ja som to nevydržala samozrejme a urobila si aj druhý z dvoch... :wink: A je taká istá... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. nov 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sa s manzelom znazime tak asi kazdy druhy den cez plodne dni-potom to uz flakame ale aj preto ze mna zacnu hned po ovulke boliet prsia a prestanem mat na to chut :frowning2:
3. nov 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina, hlavne si urob test zajtra z ranneho mocu :slight_smile:
3. nov 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina to je super :slight_smile:
3. nov 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludinka hlavne je ze sa snazite do ovulky
3. nov 2009 o 13:45  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ninka...to je uz jasne :grinning: mame tehulu!!! :grinning:
3. nov 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu mas pravdu ale zase vela ludi tvrdi ze otehotniet sa da aj pred mrchou - tak neviem
3. nov 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ale to musím ísť kúpiť ďalšie... Ja zbankrotujem... :grinning:
g r a t u l u j e m n i n u s k a ...veeeelmi ti to zelaaam a tesiiim sa s tebou :sunglasses:
:grinning: jupiiii tehula vsetko dobre ti zelam :grinning:
3. nov 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kraaaaaaaaaasa zakladatelka temy a tehulka kraaaaaaaaaaaaaaaaaasa...takze sa zacinaju vybavovat objednavky :grinning: :grinning: :grinning:
3. nov 2009 o 13:51  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem pzoriet prvy stranu, ktora v poradi som bola :slight_smile:
3. nov 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ADI ked sa pojde podla poradia na tejto stranke, tak mna to caka mozno v roku 2020 :grinning: :grinning: :grinning:
3. nov 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nina, tak už je to isté... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Black, no mňa to už tiež viackrát napadlo, že to môže byť v mojom prípade psychika... :pensive: :unamused: ale čo mám robiť? nemyslieť na to sa nedá, nepozorovať sa nedá, v podstate som celý mesiac kľudná, zmierená so všetkým, ale tie posledné dni pred mrchou som akokeby do mňa vošlo sto čertov - nervózna až strach, pozorujem sa desať krát viac ako inokedy a nakoniec to väčšinou skončí v deň mrchy - ponadávam si na celý svet, občas sa vyplačem a ideme ďalej... takže asi tak... :unamused: keby sa tak dala psychika oklamať... :confounded:
3. nov 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weja chapem ta.........
3. nov 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Weja.....vsetky tu ta chapeme....
3. nov 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
weja napísala si to presne... takto to prežívame asi všetky... :wink: Ono to príde... verte mi...
a ja stále neverím, aj keď o trošku viac po druhom testíku, lebo dvoch po sebe duchov som ešte nemala... :wink:
A to nie je negativizmus... ja som mala už tolko ,,pozitívnych,, testov, že sa mi nedivte... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. nov 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja stale vravim..ze velkym vseliekom je usmev na tvari a pokoj v srdiecku
3. nov 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weja, ja si tiez myslim, ze na to velmi nemyslim, tiez len tych poslednych par dni pred mrchov... ale v podvedomi to mame stale... je to velmi tazke, ked to tak velmi chceme... tiez by som chcela nejaku radu na to, ako byt v pohode a nemysliet na to :frowning2:
mozno si najst nejaku pricinu, preco by nam tehotenstvo nevyhovovalo zrovna v tomto obdobi a tak by sme svoju mysel oklamali... ale ked ja si vravim, ze tehotenstvo je pre mna prvorade... vsetko sa da posunut :frowning2: ja napr. buduci rok budem mat statnice a vobec kvoli tomu nestresujem, keby som aj mala zrovna v den statnic rodit, bude mi to jedno... teda jedno nie, budem stastna, ze budem mat babo :grinning:
3. nov 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som nemala pozitivny test nikdy :frowning2:
3. nov 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ani ovu test :grinning:
3. nov 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Black....ovu som nikdy ani nerobila....ale povedala som si, ze objednam po tejto mrche :slight_smile:
3. nov 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kati veru: úsmev!! len si neberte príklad zo mňa, ja som sa v piatok smiala aj plakala naraz... :grinning: :zipper_mouth: :dizzy_face:
3. nov 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu ja som tiez nikdy nemala baby test pozitivny,hoci som si ho robila iba jedenkrat zatial :grinning:
3. nov 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som testovala pocas 2 rokov snazenia asi 3x..a stale s negativnym vysledkom...ale nevadiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ono to raz priiiiiiide :sweat_smile:
3. nov 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kuk album... :slight_smile:
3. nov 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi, dufam, ze uz nebudes potrebovat ovu testy :wink:
no a ja som si ich tiez len minuly mesiac prvy raz kupila... lenze minuly mesiac tesne po ovu a tento mesiac som to sice testovala na cas, ale nebol pozitivny :grinning:
3. nov 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som testovala 2 krat, ked sme este na babo neboli pripraveni ( a to som brala antiku, ale mala som blby pocit - ake smiesne mi to teraz pripada :grinning: ) a odkedy sa snazime, tak raz :slight_smile:
3. nov 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mne žiadny ovu test neukázal // rovnakej farby... vyhodené peniaze... :unamused:
3. nov 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok