• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

17. januára 2017 
dobre ranko zienky....konecne piatok! :grinning:
7. máj 2010 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka no vyskusam......teplotu este nemeriam ked mam mrchu
7. máj 2010 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dievcata
7. máj 2010 o 07:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... piatooooooook :grinning: :grinning: :grinning:
ja nikam nepostujem... neviem preco mam take nizke teploty... ale hadam sa vysvihnu este :slight_smile:
http://www.fertilityfriend.com/home/blackrose
katka :frowning2: a ja som stale dufala... ale ano, buduci mesiac to ist :wink:
7. máj 2010 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petuska ak chces vlozit graf, tak v lavom stlpci musis kliknut na Sharing potom na Home page setup a tam by sa ti mal vygenerovat tvoj link v takom okienku... ale tusim tam pre to musis este nieco kliknut...
7. máj 2010 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som zvykla kliknut len na my homepage a skopirovala som link, nic viac
7. máj 2010 o 08:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo..kde ste kto???? :slight_smile:
7. máj 2010 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka ja som tu :wink:
7. máj 2010 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaaaj ja som si az teraz vsimla ze hompage je aj nad kalendarom :grinning: :sweat_smile: no je na case po tristvrte roku :grinning:
7. máj 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do kelu..stale som davala aktualizovat stranku a neslo mi to... ako keby tu nikto nebol... :grinning: :grinning: :grinning: ..
black...super..takze ovulka bola...ale snazte sa dalej, pretoze jeden nikdy nevie.... treba sa snazit aspon2-3x do tyzdna ..vraj...
evitka presne aj ja to robim len tak..ale mozno 1x to treba inac....ako sa mas moja?
peta skus stlacit este previev....ci jaks a to pise :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. máj 2010 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black :grinning: :grinning:
7. máj 2010 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka hej ja viem... ale nejako sme to zabrzdili a po ovu uz nic nebola a teraz odisiel mm na 2 dni prec :frowning2:
sa nezda, ale sexik je niekedy dost vycerpavajuci :grinning: alebo my dost lenivi :grinning: :sweat_smile:
7. máj 2010 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black... to nie ste sami..ani my nepraktizujeme 2-3x ako by to malo byt... a dokonca si neviem predstavit tych co sa snazilkuju kazdy den aj niekolko krat do dna :astonished: :grinning:
7. máj 2010 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka mam sa dobre
7. máj 2010 o 08:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka dobre je na trojku :wink:
7. máj 2010 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak potom vynikajuco :grinning:
7. máj 2010 o 08:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha ok tak nabuduce to tak spravim.............a co planujete cez vikend?????????
7. máj 2010 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
k nam pridu na vikend moji rodicia, tak planujeme nejaky obed v restike, nakupy atd
7. máj 2010 o 08:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja vobec neplanujem na vikend nic... pretoze sa necitim 2x najlepsie...ale dufam, ze uz spon v nedelu mi nebude tak zle...a inac asi taky vikend obycajny..v sobotu ak sa na to budem citit poupratujem, navarim pozehlim...a nic take zvlastne a vy?
7. máj 2010 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja budem v sobotu v kuchyni a budem piect dukatove buchticky mnaaaaaaaaaaaaam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a upratovat... mm je v skole, tak bude zo mna zienka domaca :slight_smile:
7. máj 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka a preco sa citis zle?? si chora??
7. máj 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mrcha ma skolila :slight_smile:
7. máj 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Black....ty robis domace dukatove buchticky???mnam :grinning:
Kati...a coze si chora??? :angry:
7. máj 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata... len ma boli brucho, krize, nohy, hlava, oci a trpnu mi ruky:slight_smile:...ale to vsetko kvoli mrche... jaj mam dost neprijemnu mrchu... a niekedy to trva den inokedy 3-4-5 dni..tak neviem ako dlho to bude trvat tentokrat...myslim bolesti ..potom uz na taky 6ty den len spinim a nie je mi tak zle...
7. máj 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka aha :frowning2: to mas teda poriadne neprijemnu mrchu :frowning2: mna obvykle len 1 den trochu brucho boli... asi by si si mala kupit nejake tie kvapky, to pomaha pri PMS... Femi alebo Femigard
adi heeeeeej a posypem ich vzdy nasekanymi orechmi a skoricovym cukrom a az potom ich dam piect, to je dobrotka :grinning:
7. máj 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej Black....posli mi recept prosim :grinning: aj ja by som take spravila :grinning: strasnu chut som na ne dostala a tie kupovane to nie je ono :confounded:
7. máj 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati....fuha....take tazkosti pri mrche..... :frowning2: fakt nejake kvapky vyskusaj....mne byvalo zle tak dva dni, to ma riadne brucho bolelo a potom pohoda....to ti fakt nezavidim :frowning2:
7. máj 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black..adi...ja som ete pred cca 4-5 rokmi dozadu nemala vobec bolestivu mrchu..niekedy ma pobolievalo brusko inokedy som ani nevedela ze mam mrchu... kazdym rokom je to u mna horsie...len tak na ukazku.. ja som ovela lepsie prezivala LPK ako svoj kazdomesacny menzes :wink:
7. máj 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mna tiez caka upratovanie a varenie aj ked nemam ziadne masso doma,chystame sa do polska dakedy na nakupy.. :slight_smile:
7. máj 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok