• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

15. augusta 2017 
Black...vidim..... :grinning: vyzerate obidve super! :grinning:
10. máj 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, mne sa skor to spinenie nepaci - hlavne, ked potom trochu klesne t - to moze byt aj nedostatocne zlte teliesko, nie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. máj 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sobotu sme boli na tej grilovacke spojenej s rozluckou so slobodou a bolo to super! je to dobry napad to spravit takto :grinning:
10. máj 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby moj horoskop na dnes :wink: ale neviem ako by sa to mohlo dnes naplnit... asi hovori o niecom inom.
"Vaše očakávania sa konečne naplnia a vy si vydýchnete. Už ste sa začali obávať, že sa vám šťastie vyhýba."
10. máj 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Black....tak toto je dalsie znamenie pre teba :grinning: ozaj a ake si znamenie? :grinning:
Luga....neviem, ci sa pri nedostatocnom teliesku spini...ale to urcite nie je tvoj pripad!
10. máj 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi bodaj by si pravdu mala :wink:
my sme tiez mali rozlucku spolocnu a mali sme to ako grilovacku u nas na zahrade :slight_smile: bolo to super :slight_smile:
no a my sme boli vcera na takej mensej ture... 5 hodin sme chodili po horach, krasne som si pofotila, polezala na rozkvitnutej luke, pocuvala vtaciky... no bolo proste krasne... romantika :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. máj 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi rak :wink:
10. máj 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, doooost dobry horoskop - prenes si ho tak o tyzden dalej este :slight_smile:
ja som ziadnu rozlucku so slobodou nezazila :frowning2:
10. máj 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Black...jej aka romantika...super! na by som teraz 5 hodinovu turu nezvladla :frowning2:
a s rakmi si rozumiem :grinning:
luga...dalsiu svadbu mame 19.6., kamoska sa vydava a tam uz ideme aj na celu svadbu, takze ma caka dalsia rozlucka so slobodou....my sme mali taku klasicku....mm s kamaratmi (opili sa jak dela :grinning:) a ja s kamoskami na diskoteke :grinning: fajnovo bolo :grinning:
10. máj 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga, no presne o tyzden by sa mi hodil :wink:
a preco ste nemali rozlucku??? ale hlavne ze svadba bola :slight_smile: ved to bolo lepsie ako rozlucka :wink:
adi no ja som si tiez myslela, ze nezvladnem ani hodinu... keby mi mm povedal, ze budeme 5 hodin na ture, tak urcite nikam nejdem :grinning: :grinning: a to ani tehulka nie osm :wink:
10. máj 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi raci su fajn :wink: :slight_smile: ja som rada ze som rak :grinning: a ty si ake znamenie??
10. máj 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj moj ocino je rak, ja som lev a aj druhy drobec bude lev
10. máj 2010 o 09:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo, jo, raci su dobri - manzelicek je ... ale ja by som si s nim nemala az tak extra rozumiet - nastastie len podla "znameni" - v skutocnosti je to trochu inak :dizzy_face:
a rozlucka - co ja viem, asi ani cas nebol - do posledku som bola v ba a v praci a tu nemam nikoho, s kym by som "slavila" - ale nechyba mi to - presne, hlavne, ze bola svadba :grinning: ... aj ja idem toho 19.juna na svadbu kamoske - tesim
10. máj 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som ryba :grinning: ale vobec nie som taka tichucka :grinning: aj moj mm je ryba, ale on je uplne na zaciatku znamenia, ja som v strede....a nas prcek vyzera na skorpiona..... :grinning:
10. máj 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj mm je kozorozec a moja mamina a Adamko vahy
10. máj 2010 o 09:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga moj mm je baran a my sa vraj k sebe vobec nehodime podla znameni, ale nepovedala by som :wink: :grinning: ved uz sme spolu cez 10 rokov a ani sa nejako extra nehadame :wink:
10. máj 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved dobre, ze sme si tie znamenia neporovnavali este pred svadbou, lebo by sme sa bali sa aj vziat :grinning: ... este aj v cinskom sa kohut nehodi velmi s drakom :stuck_out_tongue_closed_eyes: (a teda ani strelec s rakom)
10. máj 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata tak ako sa mame po vikedne?
luga drzim palce !
ja sa uz tesim na koniec mrchy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
katka tento mesiac zase budem za tebou o den v zavese :slight_smile:
10. máj 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, ludi, vyborne oddychnuto :slight_smile: ... dakujem
zachvilku bude po nej a potom vela stastia do snazilkovania :wink:
10. máj 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a potom ked mi ten graf spravi tu ciaru tak to znamena ze ovulka uz bola alebo este len bude???
10. máj 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti, bola a spravi ti ju tam az ked budes mat tri dni vyssie teploty
10. máj 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha..........takze treba len makat a makat........som si myslela ze vtedy treba makat.........takze mozme od dnes zacat!!!!!!!!!!!!!!
10. máj 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a potom tie teploty musia ostat alebo stupat a vtedy sa nieco deje??a ked pojdu s tej teploty dole tak sa nedej nic???dobre to chapem........????????cista matematicka rovnica
10. máj 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petuska ano, ak pojdu hore tak je dobre, ale oni ti mozu ist hore este do posledneho dna... takze ak sa budu drzat hore v den mrchy, tak je dobre... niekomu zvykne teplota padat postupne, niekomu padne az v den mrchy...
ale hore je dobre a dolu je zle :wink: v skratke
10. máj 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo, urcite uz zacnite :wink: ... lebo ked teplota vystupi, tak je neskoro :grinning:
zase az taka cista matika to nie je - ale tak nejako by to malo byt, teplota pred mrskou klesa (alebo az cez mrsku :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
10. máj 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, poradte.....co poviete na tento kocik?
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7528178
10. máj 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi pekny
10. máj 2010 o 10:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa paci ta velka vanicka.....a velke kolesa na zimu budeme potrebovat
dakujem evitka :slight_smile:
10. máj 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa tiez paci
10. máj 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludinka, takze aj tebe dosla mrcha?
10. máj 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš