• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

19. januára 2017 
to fakt evitka? tak to si ma ukludnila....my to zas mame dost daleko (od Trencina), takze planujeme objednat cez net....dakujem za referenciu :grinning:
10. máj 2010 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neni zac
10. máj 2010 o 15:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som myslela polku toho velkeho podlhovasteho... takeho normalneho zjem aj ja sama polku :grinning: :sweat_smile: a potom sa nevladzem pol hodinku ani pohnut :grinning: :grinning: :grinning: brucho ako tehula :grinning:
evit pekna foto :wink:
10. máj 2010 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte pravdepodobne tu asi nik nebude.......... :frowning2:
10. máj 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, peti, nesmut, ako? :wink:
10. máj 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj no vpoho teraz som prisla dom.........a ty ako???????
10. máj 2010 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
napodobne, len ja som nebola, nastastie, od rana v praci ... aj tak mam toho dnes dost - fuuu
10. máj 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha...........tak teraz oddych co??????
10. máj 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pekny zbytok vecera este idem ja do postele kuk tv papa :slight_smile:
10. máj 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa :slight_smile:
10. máj 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko dievcence...tak dnes to bude vazny den..mm ma prakticke statnice a uz je nervozny v skole..nuz drzte mu palec. vo stvrtok bude mat zasa teoreticke a obhajobu prace. ale tam dostal celkom pekne posudky..tak snad.. nech mu to vyjde. vcera mu vyleteli dvaja spoluziaci, tak znervoznel. snad dnes urobia vsetci
11. máj 2010 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko.....oknomas, tak to drzim palce! viem,co to su stresy zo statnic a nezavidim :confounded: ale tvoj mm to zvladne a budete oslavovat! :grinning:
11. máj 2010 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verim, ze hej... :grinning: :grinning: :grinning:
11. máj 2010 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranecko :slight_smile:
oknosmas, verim, ze to muzicek zvladne :wink:
aaa, taaak som sa super vyspala - sme uz asi o deviatej s mm zalomili pred telkou .... taka unava na nas padla :grinning:
11. máj 2010 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano baby tak ako sa mate????????joj ja mam dnes vela roboty!!!!!do pracky ako sami nechce!!!
11. máj 2010 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne ranko prajem... tak ja som sa trosku zdvihla http://www.fertilityfriend.com/home/blackrose :grinning:
oknosmas drzim palce, stresy zo statnic mam este celkom cerstve a o rok dalsie... :wink: takze drzim mu silno palce :slight_smile:
11. máj 2010 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: :confused: :confused: black, to co? ... nemala si doteraz zaseknuty teplomer? :sweat_smile:
11. máj 2010 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti, ani mne sa nechce, ked si predstavim, ze tam bude nieco podobne ako vcera :confounded:
11. máj 2010 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru black.........no ides pekne nahor tak sa drz ja som stale dole :grinning:
11. máj 2010 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no luga asi hej :grinning: :grinning: :grinning: ale dnes som sa aj zobudila a bolo mi teplo, tak mozno to tiez trosku ovplyvnilo teplotu... ale tiez som nechapala ked som to videla :grinning:
a bolo vela prace vcera?? Ja mam teraz pohodicku, sefa mam do stvrtka na sluzobke :slight_smile:

petuska aj ty sa po ovu pekne vysvihnes :wink:
11. máj 2010 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black...tak to je riadna zmena...fakt hej...tak nech ti to tak vydrzi...riadne dlho :wink:
11. máj 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oknosmas mohlo by :wink: ale ziadne marne nadeje si nerobim :wink:
11. máj 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black no len aby !!!!!!!!!!!!!este cca 6 dni do ovulky!!!!!!!!!
11. máj 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petuska drzim palce aby ste ju uspesne vyuzili :dizzy_face:
11. máj 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ja uz len 6 dni do mrchy..aspon podla liekov.. tak som zvedava...uz som mala pocit, ze bola ovu aj teraz..ale tak tesim sa na tu dalsiu.. i ked potom asi este mesiac budem brat tieto lieky.. cize sa nemusim vytesovat az tak...ale hlavne sa vsetko zasa posunie dalej :wink:
11. máj 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Black....som ti vcera hovorila,ze si mala IP :grinning:
11. máj 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a potom uz vas snad dobehnem a budem spolu s vami tehula :grinning: :grinning: :grinning: tak sup sup do snazenia dievcence :wink:
11. máj 2010 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, takze v pondelok uz davas fotku s dvoma ciarockami? :slight_smile: :wink: :slight_smile:
11. máj 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja som už ako tradične začala klesať, ale rátala som s tým, lebo viem, že sme sa zase netrafili. Budúci cyklus nariadim sexuálny týždeň, to načasovanie je hrozné, buď je to skoro, alebo to prešvihneme :grinning:

http://www.fertilityfriend.com/home/2074ff
11. máj 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oknosmas to je super, ze uz len 6 dni do mrchy, verim, ze dorazi :slight_smile: a my ta poctivo s tym tehu cakame :wink: :grinning:
joooooj adi!!! :wink: :grinning: ten tvoj IP :grinning:
oknosmas, no ved uvidime co bude :grinning:
11. máj 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok