• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
hadassah ahoj :slight_smile: ale nespinis, to je vyhra, no nie? :slight_smile:
11. máj 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hadassah...no ved to je najhorsie trafit sa!!!!!!!!!!!!asi najlepsie je snazilkovat kazdy 2 den
11. máj 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hadassah...buduci mesiac to isti...stare nase heslo :wink:
11. máj 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, veru, vcera bol blazinec v praci a a obavam, ze to bude pokracovat aj dnes - ja som sa ani napit nestihla vcera, nieto este nieco zjest - tak som sa potom vecer nevedela dojest - to zase bude kil :angry:
a presne, adul to vcera s tym ip vystihla a ja s tym trojfazovym grafikom - drzim palce - mooooooc :dizzy_face:
hadassah, ahoj, mmm, treba si taky tyzden naordinovat, aj ked to je dost umele, ale bez sexu v spravnu dobu sa otehotnieva tazko :unamused: :sweat_smile:
oknos, tak nech uz priiiiiide :wink:
11. máj 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blackrose- no zatiaľ nešpiním, uvidím ako to bude prebiehať a či sa mi cyklus nepredĺži. Kúpila som si Sarapis, beriem to druhý mesiac, ťažko povedať, či budem vidieť účinky už tento cyklus. Keby prešlo to špinenie a predĺžila sa LF, to by bolo super. No uvidíme, ak by bolo všetko po starom, tak špiniť začnem dnes, a ms začne v piatok, to bude ledva tých mojich 25 dní cyklu.
11. máj 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja už len sledujem kočky v témach, v ktorých som s nimi začínala, všetky už začínajú rodiť, ani sa mi nechce veriť, že už ubehlo 10 mesiacov. Trošku mi je ľúto, že som mimo toho celého diania a mám pocit, že len prešľapujem na mieste a čas uteká :frowning2:
11. máj 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....tak dnes 28tt
11. máj 2010 o 09:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, utekam do skoly..tak pekny den dievcata...
11. máj 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som celkom rada, ze som nezacala v takej nejakej teme, ze zaciname vtedy a vtedy, lebo ozaj to musi byt "frustrujuce" vidiet, ako vacsina otehu hned na prvy-druhy-treti cyklus a teraz sa tak veselo tehulkuje a rodi .... a to im aj prajem, aby sa to kazdej hned podarilo a nemuseli vyckavat mesiace a roky .... tu je to tak, ze vzdy pride niekto novy, kto este len zacina a tak tu nikdy nezostanem sama, kto sa "len" snazi :pensive: :sweat_smile: ...
hadassa, verim, ze uz sa to u teba niekam posunie - aspon s tym cyklom nazaciatok :wink:
11. máj 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit :slight_smile: ... za tri mesiace je drobec na svete
oknosmas, papa :slight_smile:
11. máj 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga uz sa neviem dockat, chcem kocikovat :grinning:
11. máj 2010 o 09:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chcem :slight_smile: .... evit, to uz prebehne strasne rychlo
11. máj 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, ved mne to ide rychlo od zaciatku, ale to asi tym ze mam maleho a skor mi zbehne cas
11. máj 2010 o 09:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ani dieta nemam a aj tak mi dni ubiehaju brutalne rychlo - az by som to chcela niekedy zastavit a trochu aj zit :unamused:
11. máj 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hadassah... verim, ze ked nespinis, ze a ti aj predlzi LF :wink:
a ja som tiez rada, ze som v ziadnej takej teme nebola, lebo by sme tam s lugou zostali uz asi len my dve :unamused:
11. máj 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to neviem kedy sa zastavime!!!! :grinning: no ale aspon sa nenudime :grinning:
11. máj 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, ano, v teme "zaciname v januari 2009" urcite :sweat_smile: :rolling_eyes: .... ale neva, ved sa snad usmeje uz aj na nas vsetky stasticko :dizzy_face: :slight_smile:
11. máj 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti, mozno tak na dochodku sa stihneme zastavit - a mozno az v hrobe :zipper_mouth:
11. máj 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hadassah...toho 1.maja som vycitala ze si mala ovulku s tvojho grafu????no musim sa ucit na tych vasich grofoch !!!no a vtedy ste sa nesnazilkovali ked si napisala ze ste to presvihli????
11. máj 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj luga no neviem kedze zas predlzila dochodkovy vek.......tak sotva sa tato generacia dozije dochodku v takom zhone a strese vsak uz aj mladi ludia mavaju infarkty"!!!!!tak uz o com to je!!!!!!!!!!
11. máj 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti, preto som napisala, ze "mozno " .... ten hrob to ale isti :wink: :confounded:
11. máj 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga presne tak :rolling_eyes: ale aj nas to stastie stretne, uvidis :dizzy_face: :dizzy_face: s takymi IP-ckami ake mame tento cyklus (vsak adi :wink:)

petuska spravne si to z toho grafu vycitala :slight_smile:
11. máj 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to IP je cooo??????
11. máj 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti - IP = implantacny pokles, t.j. zahniezdenie a prejavuje sa ako nahly pokles a vystup v lutealnej faze, t.j. po ovulacii
11. máj 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako zistim aku dlhu mam tu lutealnu fazu???????
11. máj 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja takyto ip mam v podstate kazdy mesiac- ale ten tvoj je "uzasny" :slight_smile: .... a citala som, ze "IP" sa vyskytuje v 11-tch percentach netehu grafov a len v 23-och percentach tehu grafov a tam vacsinou v 7. a 8. DPO :slight_smile:
implantacny pokles ip
11. máj 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pocujte baby nechcete ist robit gynekologa?????vy to mate uz riadne vsetko prestudovane!!!!!!!!!ani skola vam nieje treba :grinning:
11. máj 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti, az na grafe, ked si to odsledujes a vascinou je potom lut. faza (LF) rovnako dlha v ostatnych cykloch
11. máj 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petuska tu je jeden pekny priklad IP na 5 DPO a nasledne potvrdene tehotenstvo http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/115675.html?u=1
11. máj 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petuska LF si hlavne potvrdis az niekolkymi meraniami... ale ja som uz mala aj 15 dnovu aj 12 dnovu ale obvykle mam 13 dnovu
11. máj 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok