• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

22. januára 2017 
:wink: esteze tak .... tak drzim palec :slight_smile:
...a ja som chcela uz dnes byt vyssie :grinning:
ale tak si ma upokojila, ze sme tehulky, lebo som si zacala mysliet nieco ine :grinning:
13. máj 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak prvu davku femi kvapiek mam v sebe!!!!!!a ide sa teda cakat na zazraky :grinning: :wink:
13. máj 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak som späť :grinning:
petuska123 ... no už mám vymenný lístoček od mojej obvodačky a zajtra ráno naklušem k endokrinologicke, dnes som sa tam sice nedovolala, ale volala som tam vo štvrtok. ty moja to sa asi robi z krvi, lebo mam známu zdravotacku a ta mi to povedala, zajtra napisem :slight_smile:
13. máj 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blackrose doky nám povedal, že ten mn spg nie je práve najlepsí ale na IUI stačí, však to vieš že oni prečistia tie spermijky ... tak teraz neviem, ja som bola tiež prekvapkaná z toho, že bez prípravy a neviem ešte čoho :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
13. máj 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby :slight_smile:
13. máj 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trocha som sa prisla ukazat... ako sa mi mate? ja som potrebovala pauzu do dalsej mrchy minimalne a prospieva mi to dusevne... inak je vsetko po starom, netusim ktory dc som, ale tak buduci tyzden ocakavam mrchu... jedine nezvycajne je, ze ma niekolko poslednych dni bolia bradavky, mam ich velmi citlive, ale snad to spolu s mrchou prejde :wink:
mm mi uz aj vravi, ze zasa som naladova, zasa pride mrska :grinning:
13. máj 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aho isabella ... to vyzera na PMS :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ja ho mam tiez a vtedy mam este aj maniu na upratovanie :grinning:
13. máj 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ehe... no u mna je to tak vzdy, ale ja to na sebe nikdy necitim nejak inac :grinning:
ale zasa na druhej strane tehotne zeny su este horsie a to 9 mesiacov v kuse :grinning:
ak raz budem tehotna, moj dostane riadne zabrat, bo moj pms byva pre neho kruty :grinning:
13. máj 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
camelco teba som tu este nevidela, odkedy si tu? kolko sa snazite?
13. máj 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mi hovor :slight_smile: ja som nervozna hned ako ju dostanem, ten moj si to tiez so mno "uziva" :grinning: ale hormony su hormony ja mu to vzdy vysvetlujem ale on to nechce pochopit :angry:
13. máj 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sa snazime t.r. zacal 3 :frowning2:
13. máj 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som sice na konikovi zaregistrovana dlho ... ale akosi som sa nevedela vyrozpravat, skor som to v sebe dusila :frowning2:
13. máj 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3 roky?
13. máj 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak 3 roky :frowning2: a čo vy?
13. máj 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, to je smutne, my len 6ty mesiac, ale teraz som sa na to po poslednej mrche vybodla, aj som posledny tyzden na konika ani nesla, nech mam oddych, prestala som merat a tak podobne a hlavne... prestala som dufat... a aby som predisla nejakym namyslancom tak som pre istotu aj zabudla datum svojej poslednej menstruacie, aj ked mi staci len kuknut do menstruacneho kalendarika, ale takto je to lahsie :slight_smile:
13. máj 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s mojim sme sa dohodli, ze pockame kym to bude zhruba rok a potom pojdeme po doktoroch a ako ho poznam tak skor ho doktorovi nedostanem, takze by bolo zbytocne sa stresovat, ze ci pride, alebo nepride, alebo vobec merat teplotu :pensive:
13. máj 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: zacali sme to riesit cez CAR, zatial sme na zaciatku, bude to beh na dlhu trat, ale nevzdame to :sweat_smile: :sweat_smile:
13. máj 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super, tak to rozhodne drzim palce, nech sa co najskor zadari :wink:
13. máj 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa prestala stresovat, nikdy som si nemerala BT ja to mam uplne rozhadzane od 29 do 35 niekedy aj viac, takze ja som sa skor spoliehala na bilingsovu metodu hlienu a tiez na OVU testy
13. máj 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac je dobre ze sa tym nestresujes, netreba na to mysliet a ono to pride samo, aked nie tak to fakt zacnete riesit ako my
13. máj 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na chvilu sa OFFnem vola mi manzel ja som teraz 2 tyzdne slamenna vdova :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. máj 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
okolo 9 sa znova prihlasim :grinning:
13. máj 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak... teraz pohodovy vecer, mam pusteny hokej chipsy a povzbudzovanie :grinning: :grinning: :grinning:
ja som to uplne prestala riesit a ani si nenahovaram, ze to moze byt priznak, alebo hento moze byt priznak, vobec :slight_smile:
13. máj 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to aj ja som teraz na 4 dni, moj robi v zahranici :slight_smile:
13. máj 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to nam je fakt dobre :slight_smile: moj pride zajtra, sa aj tesim ale mrska dnes prisla 3:0 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooo tak je si idem lahnut .... prajem bru nocku :wink: a dúfam, že ten hokej vyhrame :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyhrame, jasne :grinning:
sa mi pokaslal notas ... tak zajtra vas neuvidim :frowning2: ... bo zatial ani mangelik nevie, co je s nim :rolling_eyes:
13. máj 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko, dnes som prvá? :slight_smile:

Tak tu je môj graf. Hoci vyzerá absolútne úžasne, vzhľadom na to, že špinenie pokračuje už druhý deň a krčok som si už ani nedočiahla, čiže je hore, tak hlásim, že ms príde zajtra. Ten mierny vzostup teploty pripisujem tomu, že som včera bola na lymfo-masáži s bankovaním a potom som bola z toho taká unavená a točila sa mi hlava, že som o deviatej zalomila. Masérka mi aj hovorila, že zaľahnem skoro večer :slight_smile:

http://www.fertilityfriend.com/home/2074ff
14. máj 2010 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano baby........ako?????ja teda uzivam tie kvapky blizim sa do dne ovu dakedy cez vikend takze mame aspon co robit v tomto uprsanom pocasi :slight_smile:
14. máj 2010 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babenky.....toto pocasie ma uz stve :frowning2:
14. máj 2010 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok