• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
no, aspon ze je piatok baby :grinning: .... a pred nami vikend, sice asi bude ako dnesne pocasie ale mame volno, taaaaa, este 2 a pol hodky a mozem to zabalit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. máj 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuuj camelco ty sa mas :slight_smile: ja som tu do pol piatej :frowning2:
14. máj 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu do 4 :frowning2:
petuska...ja by som chcela dievcatko a mm chlapca, takze je nam to uplne jedno a iba dufame, ze to bude zdrave :grinning:
14. máj 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blackrose :frowning2: ale nebud smutna .. to je iba hodka naviac ... a potom si povies konecne vikend aj ty aduliak .... ja dnes konecne po 2 tazdnoch uvidim aj mn tak sa tesiiiiiim :slight_smile: :slight_smile: len vcera mrska dosla ... takze poé 2 tyzdnoch zasa nist :slight_smile: ale to neva, nahradime si to inokedy, a kedze zacal novy cyklus sup do toho ... nech to kenecne vyjde :slight_smile:
14. máj 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. máj 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este dobre ze ja nie som zatazena na BT ... skor na bilingsa :grinning:
14. máj 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
camelco tak zatazena niesom ani ja teraz 1 krat meriam.tak sa v podstate ucim
14. máj 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ja to tento cyklus vyskusam ... dnes je 2DC tak uvidim ....
len neviem ci pri nepravidelnej mrske to ma nejaky zmysel
14. máj 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..no, myslim, ze pri nepravidelnej mrche to ma prave zmysel
14. máj 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dokazes tak zistit, kedy je ovu, co je pri takej mrche nie pravidelne..teda, kazdy mesiac iny den cyklu...
14. máj 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak prave to ... minuly cyklus som bola na folikulometrii a vtedy to vychadzalo na 19-21 DC
14. máj 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
camelco meranim BT si tu ovu len potvrdis, takze prave pri nepravidelnej ms ti to pomoze :slight_smile:
14. máj 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petuska to je ok :slight_smile: kazdy graf je iny... a dolezite je, aby si tam mala viditelnu ovu a potom teploty relativne hore :wink:
14. máj 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blackrose, oknosmas dakujem, tento cyklus zacinam merat, dnes prvy krat :grinning:
a huraaaaaa ide sa domov konecne je pol 4 ..... baby zatial sa lucim a pripojim sa z domu, papapa
14. máj 2010 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa lucim....utekam pozerat hokej :slight_smile: prajem pekny zvysok dna a hadam cez vikend sem nakuknem :grinning:
14. máj 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeej baby aj ja chceeeeeeeeeeem :grinning: ale tak snad pojdem aj ja o chvilu
krasny vikend vam prajem :dizzy_face:
14. máj 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej camelco a dnes uz nemeraj!!!! musis merat rano o tom istom case vzdy po minimalne 5 hodinovom spanku!!!
pozri si tuto stranku, tu mas vsetko o merani... taka nasa biblia :grinning: http://www.merenibt.xf.cz/index2.html
14. máj 2010 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, tak na ten hokej sa fakt ani pozerat neda... som si poobede len tak troska lahla, ze si na chvilku oddychnem..a akosi som zaspala..teraz lutujem, ze som sa kvoli tomu hokeju aj budila... netusim, co sa to dnes deje
14. máj 2010 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer, hlasim sa z prace
black :dizzy_face: .... drz sa, dievca :slight_smile:
hadassah, aj tebe este drzim palce, nic nie je stratene - co sa o mne neda povedat, postupujem vo vcera zacatom trende
a dnes som zacala doooost silno spinit, az som si najprv myslela, ze je tu mrcha, ale nic sa nerozbehlo - zato zle mi bolo "statocne"(az som do seba musela hodit pilulu proti bolesti, lebo by som ani robit nemohla - uz mojmu cyklu vobec nerozumiem :frowning2: :frowning2: :frowning2: http://www.fertilityfriend.com/home/lucia
14. máj 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. máj 2010 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano luga...nesmut... mysli na nieco ine, ak sa to aspon troska da... u nas v bb nadherne svieti slniecko, verim, ze aj tebe presvieti cely dnesny den.. aby si s pozitivnou myslou mohla zacat dalsie kolo toho nasho "maratonu"
15. máj 2010 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oknosmas, dakujem ... ziadne dalsie kolo maratonu ale nebude - nema to zmysel sa takto trapit - vysledok to nijako neovplyvni .... nasou jedinou cestou je UO, do ktoreho ja nejdem - zatial
pojdem dnes asi domov k nasim, ked skoncim poobede v praci, mozno sa trochu odreagujem ... nech uz su dve hodiny
15. máj 2010 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby vravim si ze nakuknem a co to?? luga netrap sa zadari sa zadarilo sa raz to aj druhy :wink:
15. máj 2010 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji, mozno ano, len nikto nevie, kedy, tak to necham plavat - idem vydezinfikovat teplomer a hodim ho niekde hlboko do skrine :sunglasses:
15. máj 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooooj baby, tak ja som kukala dneska prvykrat od mrchy do mojho menstruacneho kalendarika... takze ak to pocitam na 28. den od zacatia cyklu, tak mrcha by mala prist v utorok... ale podla mojich kratsich cyklov bud zajtra, alebo pozajtra a podla mojho doteraz najdlhsieho vo stvrtok, takze ma caka par dni cakania... v priebehu sa vam ozvem, ze kedy mrcha dosla :sunglasses:
a luga nesmut, ide sa stale dalej :wink:
15. máj 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga takze uz nemeras
rozhodla si sa nemeriat??? uvidis aky je to super pocit
15. máj 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak, uplne oslobodenie mysle...
blabocem jak clenka nejakej sekty :grinning:
15. máj 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly no vsak mozme povedat ze mame sektu nemerania
15. máj 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa pridavam do vasej sekty nemerania a ja dodavam aj nesnazenia :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. máj 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :slight_smile: krasny vikend prajem.... ja som este v posteli a rozmyslam ci mam testnut alebo sa na to vykaslat :unamused:
http://www.fertilityfriend.com/home/blackrose
luga je mi to luto :frowning2:
15. máj 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok