• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
Tak tak majuš potichu potichučky. ja aj tak ešte raz testnem. neskôr. Dievčatá a keby nám to konečne po tom nešťastnom UPT vyšlo, my máme isť cela family do BUlharska koncom augusta. Záloha vyplatená čo myslíte budem môcť alebo ne?
Luga moja , my všetky ti tak prajeme. :wink: :wink: :wink:
15. máj 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blacky no to sup sup, lebo ja myslim ze si :D
takze baby ako som vravela, test je bielucky ako sneh.... v pondeok dorazi mrcha a idem do dalsieho kola...
denne, mozes lietat do 6mesiaca mam taky pocit
takze kludne chod :wink: :wink:
15. máj 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Black už sa neviem dočkať . A tebe mešká mrcha??
15. máj 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe lietať to ano. ale my sa budeme trepať autobusom to vymyslele môj tato. lebo ideme všetci naši aj moji surodenci s rodinkami
15. máj 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blacky to snad nie :angry: ani naznak ducha
15. máj 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
back, uz v pondelok cakas? to ako aj ja, co povies, pojdeme zasa obe naraz? :slight_smile:
15. máj 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denne, no zavisi na tebe ako sa budes citit ale nemyslim ze by ti to malo nejako ublizit
denne nemeska... ma dorazit v pondelok....
ale ak si poriete moj minulomesacny graf, tak aj tam mam pred ms takuto peknu ciarku... ak by som bola tehu, tak by som podla mna stpla...
jesis maria, tehotna do bulharska autobusom, ja by som si snad aj dusu po ceste vyvracala :unamused: nezavidim
jajjj, tak zeby som sa aj ja zacala "uspokojovat" s dvojciarkami na ovu teste? :grinning:
denne, podla mna budes moct kludne ist - to uz by si mala byt v druhom trimestri, tak to je "bezpecnejsie"
black, nechce sa mi verit - doprdele - grafom sa vobec neda verit :angry: ... jedine, zeby ti ukazal neskor :sweat_smile:
15. máj 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeminky black presne ako mne
15. máj 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska ani naznak ducha, nic :wink: ale to nevadi... som ok :slight_smile:
isa, no neviem, ake mavas dlhe cykly?? Ja 27 dnove... ale ty by si to tento mesiac mohla zvladnut :wink:

denne autobusom???? no neviem... kamoska chodila do skoly autom 150 km a po mesiaci (sice bola v 7 mesiaci) ale musela zostat lezat, lebo sa jej skracoval krcok. Tak neviem.... treba to poriesit potom s lekarom.
luga skus, je to fajny pocit ze zas je tam druha :grinning:
ale teraz zacinam rozmyslat ci to nerobia tie moje tabletky na alergiu ??? :grinning:
babyyyyyyyy, nerieste :wink: pride pride, nepride nepride :sunglasses:
15. máj 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeby som to aj ja s tymi ovu testami skusila, nech zazijem ten dvojciarkovy pocit? :grinning: :grinning: :grinning:
15. máj 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga nemyslim.... a v podstate ja si myslim, ze keby som bola tehu, tak ten graf stupa...
presne tak baby , nerieste to pride to pride , nepride to nepride :wink: ja viem ze sa nam to hovori, ale no uz bolo privela sklamani
no tak sa budem radiť. mamina sa poteší . zaloha vyplatená. a tun cestu autobusom by som zvladla len aby som zvladla ten pobyt
ok, idem sa konecne vytrepat z postele... mm je zase na bicykli, tak ja by som mala ist nieco poupratovat :slight_smile:
15. máj 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly davaj :slight_smile: skus to super pocit a ked ti ukaze jednu silnejsiu nez kontrolnu uuuuuuu to je coooollllll pocit :grinning:
15. máj 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, ale nejdem este kupovat, az tak o tyzden ked skonci mrcha :slight_smile:
15. máj 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj, dneska sa asi doobeda ucit nebudem, taha ma to do postielky a potom idem varit :sunglasses:
15. máj 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi sa mi nechce davat jurasiky na tie ovu testy :slight_smile: , tak sa zaobidem bez toho slastneho pocitu, radsej si kupim permanentku na plavaren :stuck_out_tongue_closed_eyes:
black, ved ho mas trojfazovy, tak vlastne stupol a este vyssie ma cas ist az po termine mrchy .. tak je uz neviem ... kalat nato asi vazne
15. máj 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viete normalne, jak som teraz hnusna na seba, ze si poviem, ze sak nemam byt z coho tehotna, tak som tak vcera povedala aj mojmu a normalne som videla ako mu zosmutneli ocka :frowning2: nechcela som byt na neho zla, ja sa len snazim vybabrat s mojou psychikou aby som bola v pohode, normalne je mi smutno z toho ako som ho zosmutnila :unamused:
15. máj 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji, postel ti zavidim, ja sa konecne vyspim zajtra, tento tyzden som pomaly kazdy den musela rano vstavat pred siedmou ... no este nejake styri hodinky v praci - sa to celkom rychlo krati
15. máj 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga no plavaren je lepsia :grinning:
mi sme tie ovu testy kupili v tescu lebo som dostala kupon s £5 librami ak urobime nakupi nad £30libier, tak sa stalo doplatili sme 2libry a mali sme ovu testy scasti zadarmo :D
15. máj 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga, to mas pravdu :unamused: ale su aj trojfazove netehu :frowning2: mozno sa fakt na ten graf neda spolahnut....
ze by ste presvedcili aj mna a nebudem merat?? Len ked ja sa bojim, ze kvoli tomu zmeskam sancu... alebo co... :sweat_smile: :confused:
fly, maju to ti nasi muzi s nami tazke :pensive: ...
ze, maji,uz som dlho nebola plavat a aspon zlepsim "fyzicno" :slight_smile:
black, presne aj ja som to tak brala, ze zmeskam sancu, ale teraz vidim, ze nic nezmeskam - ja si proste zacinam mysliet, ze to vobec od nasej snahy nazavisi
15. máj 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blacky pridaj sa do klubu nazavislacok od merania :wink:
ja si myslim ze mne to pomaha, nemyslim na to aka je teplota proste je to jedno :wink: keksik mame vtedy kedy mame chut :wink:
vcera som prisla z prace urobila ovu testik boli pekne // mm som nic nepovedala, ale bol unaveny tak sme si lahli a spinkali, ziadne tutu mutu, az rano o 5 on sa zobudil a dostal chut :grinning: proste keksik vtedy ked mame chut :wink: a je to viac intenzivnejsie :dizzy_face:
15. máj 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok