• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

26. marca 2017 
baby prave som kecala s mm, a on na to ze bol pri nich sef a povedal im ze je sobota nech idu na kavu, a o 2koncia, ze je sobota nesmie sa robit tazko a ze ide byt nejaky zapas, futbal, ze maju ist pozerat domov, :confused:
a mm ze on nema rad futball, a sef no ak chces mozer robit aj do 5, a mm o nie milujem futbal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. máj 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: majuska to je dobry sef :grinning:
luga joj... tak to by mal mat nahubok.... prave som v radiu pocula, ze niekto ukradol strazneho psa nejakej firme :grinning: :grinning: :grinning:
krasne ti to ubieha :slight_smile: o chvilu si doma
15. máj 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blacky no to teda, sam mm bol v soku :grinning: takze ukazuje sa ze zmenil na lepsie :dizzy_face: :dizzy_face:
15. máj 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: maji, ako rychlo sa da zmenit nazor :grinning:
zase
15. máj 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je super, ze sa mu zmena osvedcila... clovek sa boji zmeny, ze co ak urobi este horsie... ako moj mm :frowning2: ale teraz sa mu uz dari lepsie... maju nove vedenie, novych ludi, kolegov, s ktorymi si nerozumel a mal z nich len stres vyhodili... takze u mm bolo asi zase lepsie, ze zostal :wink:
dufam, ze teraz budu mat obaja menej stresu a budeme rychlo tehulky :dizzy_face: :dizzy_face:
15. máj 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no rychlo zmenil nazor :grinning: :grinning: :grinning: specialne budem kukat futbal a ked bude chciet prepnut to poviem ale vsak ty milujes futbal :grinning:
15. máj 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska :grinning: :grinning: :grinning:
15. máj 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blacky to je super, tesi ma ze sa polepsilo a je lepsie vedenie :wink: teraz cakaz ze budeme tehule :grinning:
15. máj 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak :grinning:
ja idem teda zehli, tak sem len obcas nakuknem.... uz mam rozohriatu zehlicku :slight_smile:
15. máj 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, to je super, ze sa muzickovi zmenila praca k lepsiemu, aj moj by potreboval ... hoci teraz uz nema tolko stresov, lebo maju menej zakazok, co zase tiez nie je dobre, lebo sa bojime, ze ich poprepustaju :confounded: ... ale nevadi, on si isto nieco najde,je sikovny
15. máj 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji, ake mate pocasicko v uk?
15. máj 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lugus, tu je pocasicko celkom ok, zatial neprsi, a je celkom teplo 15stupnov
15. máj 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga a tvoj mm co robi??? v akom odvetvi???
15. máj 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave som vyrovnala vlasy a budem ich musiet ist dat podstrihnut :confounded: iba konceky :confounded:
15. máj 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brrrrr, 15 stupnov, aj tu je asi tak.... ale ja som bola posledne dva dni hrozne premrznuta... mm vcera nechapal. Som sa cela triasla... :unamused: a keby ma dnes videl, ze som si trosku zakurila, ten by mi dal, budem to musiet o chvilu vypnut :sweat_smile:
15. máj 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji, tak celkom fajn, u nas sa to dost kasle - aspon z okna, co vidim :grinning:
projektovy manzer - voda, kurenie, plyn
15. máj 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, tak to je vzdy treba :slight_smile: to ma dobru pracu :slight_smile:
15. máj 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuj, kadernicku by som aj ja uz potrebovala nvstivit-chodim uz ako diva bara - ale ked v ba som nenasla este ziadnu dobru - vsetky ma ostrihali nanic tu
black, keby sa da, aj ja si zakurim - mne bola v noci tiez dost kosa
15. máj 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, dobru skolu si vybral :wink:
15. máj 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby..........no vy teda koncite z meranim??a to co?, tak ja len teraz zacala a vy koncite to preco???tak obcas ten moj graf dam..aby ste ho posudili kedze ja to este tak neviem ako vy.no ja uz napapkana a idem asi si zdriemnut. :grinning:
15. máj 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga no budem to musiet vyriesit ale asi az po vyplate :angry:
15. máj 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mm uz prisiel :confused: :confused: :confused: az sa cudujem ze tak skoro :confused: :confused: :confused: a ja ani obed este nemam :grinning: ozehlila som 3 kosele jedny nohavice a mam ist varit??? Zase to dnes nepozehlim, ako sa poznam :confounded:
petuska neboj... my ti budeme radit :slight_smile:
luga aj ja mam v BA problem s kadernickami... mala som dobru ale uz asi 2 roky dozadu odisla z BA a robi niekde v Samorine ci kde. :frowning2:
15. máj 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha baby, ja nemozem este skoncit s meranim!!! ved ja mam zaplatene VIP!!!! Skoncim az ked mi skonci... ved nevyhodim prachy do kosa!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. máj 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, to je zvlastne, je ich tu tak vela a predsa sa tazko hlada - doma poznam minimalne dve, kde ma vedia vzdy dobre ostrihat .... nooo, tak to teda musis pekne merat :slight_smile:
peti, ahoj, jasne, ze tebe poradime ... ale myslim, ze mne polroka merania uz stacilo, treba sa aj vyspat :grinning:
15. máj 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji, ved ty si sa nedavno bola dat strihat, nie? :confused:
15. máj 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blacky a do kedy mas zaplatene vip
15. máj 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, pojdem ja uz radsej off, keby chce kolega nahodou nejako skorej prist
zatial majte krasny den :wink:
15. máj 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga bude uz skoro 2 mesiace, takze malo by sa podstrihovat kazdych 6tyzdnov :confused: :sweat_smile:
ale napravim to hned po vyplate :sunglasses: podstrihnut aby vypadali vlasy zdravsie :wink:
15. máj 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska teraz som to pozerala a mam to este na 40 dni... takze jeden cyklus a kusik... nasledujuci cyklus teda budem este merat... :slight_smile: ale mne to zase nevadi :wink:
majuska ja som bola naposledy ostrihana v january a moje vlastky su uplne v pohode :slight_smile:
luga krasny den prajem :slight_smile:
a ja idem nakoniec robit duseny spenat s vajickom a varene zemiaky
15. máj 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blacky no moje sa dost nicia lebo ich vyrovnavam :unamused: to preto
a no ak este mas zaplatene to meraj :wink:
15. máj 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok