• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

23. marca 2017 
black, tak uz aby bola mrcha rychlo prec, nech mozete snazilkovat dalej :wink:
17. máj 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
isa jasneeee :grinning: mm sa uz nevie dockat :wink:
17. máj 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
parada, sa tesim s vami :slight_smile:
tvoj teda poslusne papka vitaminky, moj nechce o vitaminoch v tabletkovej forme zatial ani pocut :sunglasses:
17. máj 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moj uz musi pocuvat, kedze vieme o probleme na jeho strane... da sa to riesit jedina vitaminmi... alebo UO :frowning2: ale to ja este nechcem riesit...
17. máj 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to je jasne, my este nevieme, ze kde je problem :slight_smile:
17. máj 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
isa a mozno ani nie je problem :wink:
ani kvetka nemali problem (mali to potvrdene od lekara) a trvalo im to 10 mesiacov a zrovna ked to vobec necakali tak zostala tehulka :slight_smile:
17. máj 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj, no tak tomu vravim ja osobne, ze stastie, ja by som problem nemala mat, kedze som este koncom roka bola na prehliadke a mala som nejake bolesti a bola som na gynde, ze ci to nema nieco s maternicou, lekar ma poriadne prezrel a povedal, ze som uplne fit... no ale teda, nieco take ako nepriechodne vajcovody sa neda takto vidiet, ale snad inak nic... a moj... no neviem, uvidime, on ma celkom dost stresu, tak typujem, ze to moze byt tym...
dneskaj uz budem behat s tamponom vo vacku :grinning:
17. máj 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčence, dávno som tu nebola, ako sa máte? :slight_smile:
17. máj 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranku babulky....Black :confounded: sakra, take nadejne to bolo!
ja musim zaklopat na drevo, uz 4 dni mi je celkom dobre, iba navecer mam taky tazky zaludok, ale to sa uz ani neda porovnat!
17. máj 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Isa, ani u nás nebol u nikoho roblém a nechcem strašiť, ale trvalo nám to skoro 3 roky, kým sa nám to podarilo :dizzy_face:
Ahoj Aduliak :grinning:
ahoj elias :grinning:
17. máj 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyuzivas, ze tu nemas sefku,co? :grinning:
ako ste vikendovali?
17. máj 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj, eliaska, nestras :unamused: 3 roky, to by bolo pre mna fakt zle, ja dufam, ze velmi dlhsie ako rok, pripadne rok a pol to nebude :pensive:
17. máj 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a v noci sa mi tak zle spalo, ani neviem preco, kazdu chvilu som sa budila a bud som do seba liala malinovku co som bola smadna, alebo som curala na zachode, joj :grinning:
17. máj 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Isa, zo mňa si nič nerob, mi sme to skúšali najskôr 1 rok bez doktorov, potom až po roku sme išli obaja na vyšetrenie a potom sa to podarilo, ako som doktorovi povedala, že odmietam už jesť hormóny. Bola to len psychika :grinning: :slight_smile:
17. máj 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda, akú hrubku som napísala, malo tam byť my
17. máj 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi no co uz... vravela som, ze ten moj graf sa podoba aj na tie predchadzajuce trosku... :wink: a je super, ze tie nevolnosti ta uz opustaju :slight_smile: uz si mozes naplno uzivat tehotenstvo :slight_smile:
eliaska ahoj :slight_smile: ako sa citis??
17. máj 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adulia, víkend ušiel ani neviem ako, nasrdila mo, že v nedeľu dokapala svokra. Kvôli nej som musela odrieknuť švagrinu s krsňatkami a tak som sa na ne tešila. :angry: :confounded:
17. máj 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, cítim sa výýýýýýborne a nemám tu ani šéfinu, tak si to užívam :sunglasses:
17. máj 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduliak, čo hovoríš na foto, čo som si pridala, spoznávaš????
17. máj 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eliaska...spoznavam...tuto foto si mi poslala ako mms s nazvom "tvoja najkrajsia kolegyna :grinning: "
Black...ani nehovor, ja uz si chcem len uzivat.....teda pokym ma nezacne palit zaha :grinning: lebo mna to urcite neobide :grinning:
Isa.....a pockaj, ked budes tehu, to budes mat kazdu noc takuto :grinning:
17. máj 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som si docitala dozadu, ze koncite s meranim......ja ked som merala, som bola taka namotana,ze by som sa neprinutila prestat! vas obdivujem ,fakt pridete na ine myslienky!
17. máj 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, prajem nam prijemny pracovny tyzden, sice som sa cez vikend neozvala, no fakt mi akosi nevysiel cas. Konecne som mala mn po 2 tyzdnoch doma, skoda ze sme si to nemohli ("mohli") uzit, kedze dosla mrska :frowning2: ale to neva ved si to mozeme uzit tento tyzden :slight_smile:
17. máj 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj camelco...to poznam....ze sa s mm vidime po dvoch tyzdnoch a mrcha do toho :grinning:
17. máj 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:
cista kraaaasa ale dnes resp. zajtra by to malo skoncit, tak sup do toho, len neviem ako budem reagovat na clostil ... poznam sa z PMS tak neviem neviem ..... dufam, ze nebudem este protivnejsia, aj ked som mm na to upozornila, ale hormony nehormony musi to vyjst a ked nie tak bojujeme dalej :grinning: :grinning: :grinning:
17. máj 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
camelco, neboj nebudeš protivná, ja som ho užívala 2 roky. Čo som si však všimla na sebe, tak to bolo to, že som sa cítila ako v prechode - návaly tepla a trošku som pribrala, ale inak v pohode. :wink:
17. máj 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je super ze sa nase tehulky maju dobre :slight_smile:
zaujimalo by ma kde su ostatne nase tehulky a ako sa maju :confused: :confused:
camelco ahoj :slight_smile:
17. máj 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Black...dnes ma strasne boli hlava :frowning2: ale zas nemozem chciet, aby mi bolo az moc dobre :grinning:
17. máj 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi a to sa ani necudujem, lebo je fakt hnusne pocasie... ja som zase uplne prispata...
daj si paralen, ten mozes
17. máj 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len ho bohuzial so sebou nenosim :frowning2: aj som si ho chcela dat, musim pockat, kym pridem domov :angry: a to este dnes aj doucujem, no som zvedava, ci tam nezaspim pri vysvetlovani percent :grinning:
17. máj 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok