• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
baby ale to bolo nechtiac kto mal vediet ze ma v brusku fazulciatko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. máj 2010 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli, ano, dobra inspiracia :slight_smile: ... hoci niekedy je to aj na odradenie - ked tak vresti a nic nepomaha, tak si poviem, ze ako dobre, ze nemam dieta :grinning:
17. máj 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maju....takze teraz sa o drobca postaraj pekne :grinning:
baby, ja utekam z roboty, prajem vam krasny zbytok dna!
zajtra sa vidime :grinning:
mali by zakazat predaj tehotnej zeleniny :grinning:
adi, papa, aj tebe a prijemne doucovanie :slight_smile: .... hadam to tvojmu ziakovi ide a vela sa s nim nenatrapis :wink:
17. máj 2010 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga, ale si ešte v tej výhode, že ho môžeš vrátiť :slight_smile:
17. máj 2010 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga no to teda by mali :angry: teraz ma tu vsetky budete volat vrahynou :grinning:
17. máj 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, aj ja utekám na autobus, majte sa krásne a príjemné snažilkovanie sa :slight_smile: :dizzy_face:
17. máj 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli, papa ....
maji, ked si sa pochvalila :grinning:
17. máj 2010 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. máj 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: som sa na vas trosku pobavila a rychlo padam... ide pre mna mm... dnes som vas ani nestihala, majte sa krasn :wink:
17. máj 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blacky som rada ze sme ta rozbavili :grinning:
luga ta paprika uz sa vari a zachvilu bude v nasom brusku, cize som paprikomama zrutka :grinning:
17. máj 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa lucim .... idem za muzickom :dizzy_face:
17. máj 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa tiez lucim mm bude doma zachvilku a idem jest papriku :grinning: :grinning: :grinning:
17. máj 2010 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zbezne sa hlasim baby... ako sa mate?
ja mam konecne svojho skrecka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
vola sa alex baby a tu je jeho jenda fotka, on sa strasne trepoce, tak je doslova nemozne odfotit ho tak aby tam nebol rozmazany, ale snad aj toto potaci :wink:
btw, mrchu stale cakam... dneska by som z toho cakania vysedela aj kurence :grinning: aj ked som stale behala :grinning:
17. máj 2010 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jejda, akosi je to tu nariedko...
ako sa mate dievcence? mna uz vcera bolelo brucho, akoby som uz uz mala tu mrchu dostat...teplota tomu zatial nenasvecuje, ale aj to pride... http://www.fertilityfriend.com/home/2b3490
18. máj 2010 o 06:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj okno, ma tesi, ze uz sa ti to k mrske blizi :wink:
a dobre ranko vsetkym, hlasim, ze mrska neprisla este... stale cakam, teraz s este vacsim napatim ako vcera :grinning:
heh, v noci som sa zasa budila a behala curat... to co uz toto? :pensive: sa mi to nemlubi :unamused:
18. máj 2010 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj fly...a kedy mas dostat mrchu?
18. máj 2010 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera, alebo predvcerom, ale kedze neviem kedy bola ovulka presne, tak cakam este do stvrtka, ja zvyknem mavat 26 alebo 25 dnove cykly, ale najdlhsi za posledny rok som mala jeden kde mi troska meskala ovulka a ten bol 29 dnovy :sunglasses: tak som teraz napata ako guma na trenkach, ze co
18. máj 2010 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
za posledny polrok, pardon :grinning:
18. máj 2010 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
parada...
18. máj 2010 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak snad nepride
18. máj 2010 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uvidime, vobec nemam tusenie ci moze, alebo nemoze prist, sexik sme mali kazdy den, okrem jedneho, ked sme cestovali, takze podla toho by mohlo byt, lenze, to este nic neznamena ako vieme :grinning:
18. máj 2010 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved prave...tak budem drzat palec..
18. máj 2010 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak diky, ty ako? uz sa na mrchu citis? uz by bolo na case, drzim palce :slight_smile:
18. máj 2010 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ja sa citim uz dost dlho... :slight_smile: brucho ma bolievalo asi stale... pocas celeho tohto nekonecneho cyklu.. a odkedy som brala lieky, tak boleli aj neskutocne vajecniky, vraj sa preberali k zivotu zasa, tak preto boleli. teraz nebolia, ale brucho hej..vcera to uz vyzeralo, ze asi ta mrcha pride, podla bolesti, ale tak neprisla.. nuz, budem cakat dalej :unamused: do pondelka by mala prist, potom zasa zacinam lieky a uz asi nepride... hm... netusim..
18. máj 2010 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nebooooj, ona pride, len ti to trocha komplikuje a hned ako sa to spravi, budes urcite rychlo tehulka :wink:
18. máj 2010 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ved hej...sa na to uz tesim
18. máj 2010 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vas to teraz na 3 mesiace uz vyradilo, ze? :unamused: strasne, ale neboj, to bude urcite uz coskoro dobre :wink:
18. máj 2010 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, 3 mesiace...vlastne nas to vyradilo uz v januari, ked som bola na laparoskopii a potom mi dali hormonalnu injekciu. odvtedy som sice mala mrchu 2x,no moja chut a schopnost nieco riesit bola velmi biedna...
18. máj 2010 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok