• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

23. marca 2017 
ved ani u mna sa nestalo, zeby som niekedy vravela, ze nieee, ziadne deti, len ako vravim, cakala som na tu postupnost - a velmi rychlo sa to seklo :pensive: ... ale napr. na adopciu sa absolutne necitim
20. máj 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oknosmas tolko optimizmu z teba srsi :slight_smile: veeeeeeeeeeeeeeeelmi to chceme... skusme sa spojit a mozno to ten vesmir skor pochopi :grinning: :wink:
a inak neviem preco, ale mne to tiez tak par rokov dozadu napadlo, ze dufam, ze nebudeme mat problem. Lebo vsetci okolo mna plodili a rodili a ked som pocuvala, ze sa vela ludom nedari, tak som rozmyslala ze kde to je?? Ved tu sa vsetkym dari. A tak mi bleslo hlavou, ze dufam, ze to nebudem ja :frowning2:
aaaaaaaach jaj :frowning2:
ok, idem kozmeticke, majte sa krasne, zajtra sa vidime.... a vela optimizmu prajem!!! :slight_smile:
20. máj 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petuska jasneeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :dizzy_face:
peti, ja to nemozem takto brat, pretoze sa snazim zmierit aj s inou moznostou :slight_smile:
ja uz asi naozaj dostanem tie kramy...chvilku sa rehocem a som vesela a vzapati mam v ociach slzy ani neviem z coho...som rozcitena a roztecena ako cokolada... no hroza...
dnes som zavolala tej pani s maciatkami...aby mi ho odlozila a nikomu neslubila. a budeme mat maleho kocurika, rozkosneho, potom budem davat aspon jeho fotky sem.. :wink: mm sa smial, ze ako ho budeme volat.. chcel mu vraviet bobor, ale som ho zrusila.. musi mat dake zvlastne meno... ale fakt este neviem ake..
20. máj 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, prijemne "kozmetikovanie" :wink:
20. máj 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oknosmas, ved by aj bolo nacase, aby uz dorazili :unamused:
bobor :grinning: - mozete po latinsky - castor :wink:
20. máj 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga...este nie, este stale je najpravdepodobnejsia moznost A - budes maminou! a to plati pre kazdu z nas..
20. máj 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga, ty vies po latinsky? kde vlastne pracujes? tam asi potrebujes vela latinciny vsak? takze castor.. hm... no, ten bobor sa mi lepsie vyslovuje :wink:
20. máj 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby musim koncit uz ideme domov takze majte sa tu pekne a ked budem mat opet sancu ist na net tak sa tu zjavim..papa a pekny zvysok dna a noci vela vela.....stastia vy uz viete v c :wink: :sweat_smile: om
20. máj 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak blacky..paaaa...a zajtra ta tu ani nespozname co budes taka krasna... :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa petaaaaaaaaa
20. máj 2010 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale uz ano, oknosmas, proste citim, ze to musim prijat, lebo inak budem strasne nestastna ... aj ked, jasne, ze vacsia pravdepodobnost je A :wink:
neviem po latinsky, len niektore nazvy - hlavne medicina :wink: a nazvy zvierat a rastlin si trochu pamatam z biolog. olympiad :grinning:
peti, papa , skoro sa ozvi :slight_smile:
20. máj 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si pamatam zo 4. rocnika na gympli akurat dake kosti (ossa carpi, ossa metacarpi) a jeden sval (musculus sternocleidomastoideus)..a to fakt neviem, ako sa to pise... ale viem, ze je to ohybac hlavy
20. máj 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak napisala si to dobre :wink: .... a to si veeeeeelmi vela pamatas, ozaj :confused:
20. máj 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna biologia velmi bavila, hlavne teda clovek...to som zrala...
20. máj 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najskor som chcela ist na medinu, no potom po nehode som velmi vela vymeskala v skole a tazko sa to vsetko dohanalo...hlavne chemia
20. máj 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som spat :grinning: a krasna som uz aj dnes :grinning: :grinning: :grinning:
akurat ma kozmeticka pochvalila (alebo seba? :wink:) ze uz mam tu plet ovela krajsiu a veri, ze to tak uz aj zostane :slight_smile:
tak verim aj ja
20. máj 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je tou ocistou...na ktorej ste boli :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to neviem :wink: :grinning: skor jej zlatymi rucickami a novym laserom ktory ma :grinning: :grinning:
20. máj 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som biolu tiez mohla ....
black, ziaris :wink: ... len tak dalej
okacko, ideme sa my nalozit do vane a potom pojdem spat, nejaka som utahana
20. máj 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bye-bye :slight_smile:
20. máj 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga prijemne vanovanie :slight_smile:
a to ziarenie je vidiet az tak daleko??? :confused: :wink:
20. máj 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga, uzi si to...a poriadne oddychuj...
black, samozrejme, ze je to vidiet, ved sa mi hned rozsvietilo v izbe, akoby znova slnko vyslo :wink:
20. máj 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oknosmas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: krasne si ma rozosmiala :grinning:
20. máj 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ja si idem pozriet doktora od jezera hrochu...prave sa mi to stiahlo...tak pekny vecer dievcence...pa
20. máj 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ti svedci, ked sa smejes...blacky
20. máj 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a oknosmas od kedy vychadza slnko zo zapadu??? :wink:
krasny vecer, ja sa idem pritulit k mm :slight_smile:
a dakujem :wink: :dizzy_face:
20. máj 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tomu sa vravi paranormalne javy :wink: :wink: :wink:
20. máj 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc
20. máj 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš