• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
ahoj denne, tak uz aj pocitujes nejake tehu priznaky?
21. máj 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No katka nieže by mi chýbali ale absolutne žiadne.
21. máj 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Kati....
Denne....a pri prvych dvoch detoch ti byvalo zle?
21. máj 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky adi... ty sa ako mas? denne tak ti ptrajem bezproblemove tehu
:wink:
21. máj 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati, celkom dobre....aj ked zaludok hneva stale, uz aspon nevraciam :grinning: a tesim sa,ze je piatok a svieti slniecko.... :grinning:
a ty ako?
21. máj 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka ahoj :slight_smile: ty si vlastne ktory dc??? nejako som stratila prehlad :wink:
21. máj 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja v pohodke... dnes po robote cestujeme do BA.. vratime sa v sobotu v noci alebo v nedelu, takze cez vikend si neoddychnem..a to uz nehovorim o robote... nejako sa to tu zacina zblaznievat :pensive:
21. máj 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black to ani ja neviem...musim sa pozriet do kalendara kedy som mala poslednu mrchu...takze dnes som 16dc...ale nemeriam a ani neviem ci uz bola ovu alebo nie..podla bolesti a hlienu asi hej..ale vela vody sme nenamutili tento mesiac s mm :slight_smile: :wink:
21. máj 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze aj ty si si dala tento mesiac pokoj od merania??
21. máj 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Kati, to nevadí, že ste veľa nenamútili, keď pán Boh dá, aj motyka strelí. :grinning:
21. máj 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano black..kvoli tomu nestastnemu vajcovodu ..
ahoj eliaska... ako sa mas ty?
21. máj 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, to uz sestnasty den? :confused: to leti
21. máj 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, mne sa tak nechce ucit :unamused:
21. máj 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa neuc :wink:
21. máj 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka ahaaaaaaaaaa, ja som uplne zabudla :unamused:
isa to ti verim.... mne je zle pri pomysleni, ze ja si to zopaknem o rok na mgr. statniciach :confounded:
21. máj 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo, keby ma to necakalo o 4 dni tak to kaslem :unamused: fnuk, snazim sa to aspon nejak citat, aj ked teraz mi to velmi nejde :grinning:
21. máj 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som si vsimla v inych temach... ze teraz sa tu rozmohli nejake "vtipne pubertiacky" ktore si robia zarty v haklivych temas a vymyslaju si rozne tragicke pribehy. :frowning2: Strasne vela ich blokly... vacsinou to ale vzdy bola jedna, dve s viacerymi nickmi :frowning2:
nechapem co ich na tom bavi... robit si zarty v teme napr. ako "Zemřelo mi dítě" :frowning2:
21. máj 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kks, to je uz sila toto, len sa tie dievcence zobudia ked raz ony nebudu moct mat babo, alebo budu mat nejake velke problemy, takych ludi nechapem :unamused:
21. máj 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nedokazem pochopit takychto ludi... mali by sa nad sebou zamysliet :frowning2: a presne, nikdy nevedia co ich caka v ich zivote :unamused:
21. máj 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
isa neboj a statnice zvladnes :wink: lavou zadnou a potom budes s dzusikom oslavovat :grinning:
21. máj 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach jaj, toto forum by asi malo byt nejak vekovo obmedzene, ale ako tomu clovek zabrani, ved na nete sa to skontrolovat neda :frowning2: je to smutne, ze aj takito ludia existuju :frowning2:
21. máj 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly, za styri dni sa da este vela naucit - tak nech ti to lahko lezie do hlavy :wink:
black :confused: .... to je sialene .... im sa to raz vrati ... ale ozaj nemozes asi nikomu velmi verit ... ja som akurat videla v "spolocnom termine" - tie co rodia v decembri 2010, ze tu temu zalozila tiez nejaka "bymyslacka" :confounded:
vymyslacka
alebo s detskym sampanskym, svokrovci uz planovali, ze to niekedy musime zapit :grinning: ja budem cuckat nealko a okolo mna bujara oslava :grinning: baby, inak mojho mm tatino sa vcera normalne od dojatia rozplakal, oni maju doteraz len jednu vnucku, aj o tej sa dozvedeli az ked mala 2 roky, tak som sa velmi tesila z ich reakcie :slight_smile:
21. máj 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly :dizzy_face:
21. máj 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som inak z jeho tatina mala vzdy respekt a vidiet ho takto, to bolo, ze waw... ale jeho to dost vzalo a jeho mamu jeho otec opustil, ked mal 6 rokov, tak na to zacal aj spominat a hned slzy a aby bolo zdrave a ako ho budu bravat na dovolenky, tak ako aj malu zuzku... aaach jaj :dizzy_face:
21. máj 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga hej, tiez som si to vsimla... nanuska bola aj u nas chvilu, pamatam si ju... :frowning2:
isa to je skvele :slight_smile: :dizzy_face:
21. máj 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
velmi si ju napamatam, ked mam pravdu povedat, ale mari sa mi, ze tu nieco pisala - mozno si to najdem, ked budem mat chut a cas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. máj 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pisala len tolko, ze sa tiez snazia... inak nic extra mam pocit... zastavila sa tu len par krat...
21. máj 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslite, ze ti ludia maju nejaku psychicku poruchu, alebo sa len tak neskonale nudia, ze maju cas na vymyslanie roznych pribehov a maju z toho zabavu?
21. máj 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok