• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

22. januára 2017 
Adi, dnes mi výnimočne nebolo zle, ale keď príde šéfina, tak ono to príde s ňou :grinning:
25. máj 2010 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a je po lejaku :confused:
eli, double trouble? :wink:
25. máj 2010 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga, asi tak nejako, len si neviem vybrať z čoho, či z nej alebo z tehotenstva :grinning:
25. máj 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcence a u nas je zatial prekrasne slnecne teple pocasicko... burka este len dorazi zrejme poobede :unamused:
adi..ja sa mam fajn...
25. máj 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka neboj my ti tie mraky poslemea aj vy budete mat burku ako vysitu :grinning:
25. máj 2010 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranecko, tak dnes 30tt

u nas bola v noci riadna burka a potom prsalo tak na etapy a teraz znova cosi pada
25. máj 2010 o 08:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte krasky :slight_smile:
tak ja zijem :grinning: ale s poriadnou svalovkou :unamused: :wink: ale normalne sa vytesujem :grinning: ja uz som tak dlho nic so sebou nerobila... stale nebol cas...
25. máj 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka krasne :slight_smile:
u nas nebola burka :grinning: som sa tesila, lebo videla som vecer v dialke blesky, tak som sa bala, ze to dorazi aj ku nam, ale nic :slight_smile:
25. máj 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit ahoj ja som dneska prave 31tt.tak je medzi nami presne tt. :slight_smile:
black som ti hovorila ze bude svalovka...ale nevadi sportovat treba - inac to ti hovori ta prava co som vobec nesportovala.sem tam prechadzky - ale to nie je sport vsak?no co uz... :slight_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. máj 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby........tu je pekne slnecno no bolo uz na case a ako sa dnes mate???
25. máj 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.fertilityfriend.com/home/2e1a7c a baby potom kedy cca teplota klesa??kolko dni pred mrchou??
25. máj 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black... ja chodim cca 3 tyzdne do posilnovne... a po prvom cviceni som na treti den nemohla ani chodit... boleli ma lytka... a tie bolia pekelne neprijemne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale teraz sa citim fantasticky... chodim si tak 2x zacvicit s trenerom a je mi fajn :wink: :grinning:
25. máj 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: peta niekedy klesa den dva pred mrchou niekomu v den mrchy a mne neklesla ani v den mrchy..stale som mala 37,1 :grinning: ..je to velmi individualne..
25. máj 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matka... ani velmi tu burku zasielat nemusite :grinning: :grinning: :grinning:
25. máj 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka to ja len preto ze aby si nam nezavidela ze u nas prsi a u vas nie...chcela som sa podelit... :grinning: :grinning: :grinning:
25. máj 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka.he aha dakujem za vysvetlenie :grinning:
25. máj 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, parada ... aj mne by sa zisla svalovka ... a potrebujem radu - ako sa mam prinutit cvicit? :grinning:
25. máj 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata1001 ano presne tyzden a ty budes rodit normalne?
25. máj 2010 o 09:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zatial to vyzera ze normalne.este mi dr nic nepovedal...on mi dokopy nepovie nic... :cry:
25. máj 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Black...takze svalovica....no tak to ti v dobrom zavidim, ja sa teraz teda moc nehybem a chyba mi to :frowning2:
25. máj 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som hrozne leniva co sa cvicenia tyka... :sweat_smile: cely zivot tak priebezne nieco robim, ale v poslednej dobe nic... a uz si to vycitam... tak aj teraz asi 3 dni cvicim doma aspon 15 min. kazdy den trosku :wink:
a na squash ma "donutili" kolegovia :grinning: inak by som asi nikdy nesla... ale chytilo ma to a je to fajn a svalovica bez namahy... lebo pri hre si clovek ani neuvedomuje ze vobec cvici :wink: mna moc posilnovna nebavi...
luga potrebujes niekoho kto ta dotlaci :wink: tak ako ja :slight_smile: mozem ta niekedy dotlacit zase ja :grinning:
25. máj 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi a ty ked si cvicila tak neplanujes ist na nejake tehotenske cvicenia??
25. máj 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adi, stačí, keď sa bude hýbať maličké, nie? :wink:
25. máj 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adi, black má dobrý nápad, nie je niečo také u vás, chodila by som s Tebou :wink:
25. máj 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co bolo fly???ked bola v nemocnici???
25. máj 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, budem ti vdacna, keby ma dotlacis :wink: ... inak je to pravda, lebo mne sa hlavne samej nechce .... som sa aj mangela pytala, ci by so mnou dakam nechodil - teda presnejsie na zumbu :sweat_smile: - ale pozrel na mna, ze ci mi sisi - on by skor siel do posilky, lenze mna to zase tam nebavi ..... ja mam najradsej tiez kolektivne sporty - hry - basket, volej a tak, no len to je uz dost velky problem teraz :unamused: ... este na vyske som sa donutila chodit behat - aj sama - no ale teraz nic .... hlavne, ze stale o tom rozmyslam :rolling_eyes:
25. máj 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly bola v nemocnici?
25. máj 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petuska tiez som to prave zbadala na FB :frowning2: neviem, ale snad je v poriadku...

luga no ja tiez nad tym viac rozmyslam ako konam :grinning: ja zase take kolektivne nemusim, ja som na to drevena :grinning:
25. máj 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: ...
... mohla by som ja teoreticky skusit aj tu posilnovnu - ked budeme dvaja .... kati, kolko ta stoji trener, ak to nie je tajomstvo
25. máj 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svagrina chodi do posilnovne a tiez mala so sestrou trenera a teraz uz maka sama... vie ako a ma aj peknu postavu... ale ja nie som na taketo makanie :wink: ja by som najradsej mala "vela penazi za malo roboty" :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. máj 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok