• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
katka nemozem tomu uverit proste to je ako zazrak :grinning: :grinning: :grinning:
vcera to mohol byt duch ale ked uz je aj inny test pozitivny zacinam tomu verit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
fly kde si :grinning: som tehula s tebou, nas klub funguje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: obydve hned v prvy mesiac nesnazenia :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. máj 2010 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko. Jeeeeeeeeej majuska supeeeeeeeer blahoželáááááám. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
27. máj 2010 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babulky...no majuska vidis si sa vcera zbytocne obavala...mas tam krasne // kolajnice...
este raz gratulujem aj tebe,aj denne,aj fly....davajte si pozor na seba a hlavne zacnite jest kyselinu listovu :slight_smile:
27. máj 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauky :slight_smile:
maji :dizzy_face: .... drzte sa s fazulkou (ci paprickou? :wink: ) - nech pekne rastie :slight_smile:
27. máj 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne rano prajem :slight_smile:
majuska je to skutocneeeee!!!! si tehulka!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. máj 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hek mati ja papam femibion 800kuplia so si ho a ešte som nevedela že som tehu len tak
27. máj 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denne aj to je dobre...ja som zistila ze som tehu az v 8tt,tak az vtedy som zacala s listovkou...a inak sa ako citis?
27. máj 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja fajn ti poviem že ani neviem že sme tehu .
27. máj 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zo zaciatku som ani ja nevedela ze som...ale ked mi uz zacalo byt nevolno tak som si to rychlo uvedomila
27. máj 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby
hadzem sem svoj uz tradicne rozhadzany graf :angry:
volala som od zlosti svojmu dokymu ale ma dovolenku takze az 18. juna ma objednal
no a sestricka mi povedala ze najskor mi asi bude robit hormonalny profil a ze az potom ma ist mm na spg
ale hadam sa nic nestane ked pojdeme o tyzden skor ? !
27. máj 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.fertilityfriend.com/home/2a4a99
a skoro som zabudla ne ten graf.....
27. máj 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska este raz ti gratulujem a drzim silno palce :wink:
27. máj 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludi, urcite sa nic nestane ... akurat, ak by mal mm nedajboze horsi spg, tak by som to hned nevykecla dokine :wink:
27. máj 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak som doma z poradne, vsetko ok, maly je dole hlavickou, teraz uz budem chodit kazde 2 tyzdne a posledny mesiac do porodky tam kde budem rodit, aby mi vedeli naplanovat cisarsky, inac by som az do konca tehu chodila k svojmu dr....podrobny ultrazvuk s meraniami bude o 2 tyzdne
27. máj 2010 o 09:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga teraz som tam volala a povedali mi ze vysledky budu az za 10-14 dni takze vlasne ich este nebudem mat ked tam pojdem ale je to divne ze az tak dlho, tu mi baby tvrdia ze ich mali za 2 hodiny.......
27. máj 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit ahoj.to je super ze malinky je ok a ste zdravuckí.
aj ja som bola na poradni v pondelok...mne utz nerobil len vysetril,a utz mi bude zevraj robit o tyzden v pondelok.tak sa ho hned opytam na gramaz.ta ma celkom zaujima...tebe povedali kolko ma maly?
27. máj 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka - super
27. máj 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit, ahoj, gratulacia :slight_smile: ... uz sa hrozne bliziten den D
ludi, ano, je to divne, my smeich tiez mali hned.... skus sa popytat, ze precodva tyzdne :confused: ... ved to musia spravit aj tak hned "za cerstva"
27. máj 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata1001 mne robi ultrazvuk na kazdej poradni, ale take podrobnejsie merania bude robit o 2 tyzdne, tak potom sa dozviem kolko krpec vazi

@luga veru uz len nejakych cca 9 tyzdnov
27. máj 2010 o 09:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga a vy ste boli u normalneho urologa alebo v nejakom centre? ja som ho objednala do heliosu
a este k tomu to bude stat 17 eur :frowning2:
normalne rozmyslam ci nepockat radsej kym nas posle moj doky, ta sestra mi spominala nejakeho urologa priamo u nas....
alebohvie kolko zase trva objedanie k nemu......
27. máj 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem sa najest, este som nic nejedla, musela som byt nalacno, lebo mi brali aj krv
27. máj 2010 o 09:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, boli sme v centre .... fuuu,nas to stalo nejakych 8,30€ ... k urologvi sa asi caka dlhsie, to je pravda, ked ta tam posle tvoja dr., tak by ste to mali mat zadara
ale tomu cakaniu na vysledky v care nerozumiem :unamused:
27. máj 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit, dobru chut :wink: ... aj ja som dnes bola na krvi - nastatsie nie nalacno a mam za sebou aj jeden rtg zuba - pomaly konci moj "mesiac navstev lekarov" - uz len raz k zubarke :slight_smile:
27. máj 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babenky....
maju !!!! gratulujem!!! :grinning: :grinning: :grinning: krasna sprava hned na rano :grinning:
evitka...aj tebe gratulujem, ze je vsetko ok! super!
sa tu usmievam v kancli popod fuzy :grinning:
27. máj 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dokelu tak ten helios asi dobre zdiera ludi :confused:
a pritom som na nich pocula dobre ohlasy :unamused: minule som si myslel aze som asi zle rozumela sestricku ked mi povedala ze vysledky budu az za dva tyzdne ale dnes mi povedali to iste.........
27. máj 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim ze tu taka tema o tomto centrre tak sa tam skusim popytat tych bab........ze preco tak dlho
27. máj 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludinka fatk nechapem preco to tak dlho trva?! ved oni to musia robit hned to vysetrenie spg!! To im tam tie vysledky potom 2 tyzdne lezia na policke?? My sme tiez boli v centre a platili sme 9 Eur.
Naozaj by si tam mala zavolat a spytat sa ze preco to tak dlho trva a preco je to take drahe... nebudu mu robit aj ine vysetrenia??
27. máj 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black prave som citala v teme helios zaciname ze aj ostatne baby cakali na vysledky 2 tyzdne.... :unamused:
uvidim ci mi nejaka odpise ze preco.....
27. máj 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je naozaj hrozne cudne... a nemas blizko nic ine kde by ste mohli ist?? lebo uz len ta cena je zavratna!!
27. máj 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mmm, o heliose som aj ja pocula same chvaly ... asi toho maju ozaj vela
27. máj 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok