• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
pracka operie :wink:
ani my nemame primu, ja pozeram na nete
27. máj 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si na zaciatku tiez myslela, ze dokument, preto som si to mrkla a "mrkam" dalej ... :grinning:
27. máj 2010 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga no teraz som dala ponozky a take tmave prat ale babatkovske veci perem v ruke...aspon teraz-potom ked ho uz budeme mat doma tak to urcite supnem do pracky....

baby co mate na obed?ja rizoto... :slight_smile:
27. máj 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga :grinning:
mati kavu ti s radostou urobim :wink: ale nebudem tehulku obtazovat s takymito pracami :sweat_smile: ty si len pekne pripravuj vecicky pre mrnusika :slight_smile:
27. máj 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj, tak to by sa mi nechcelo :unamused:
pecienku s ryzou
:wink: ... black, ved co by sme robili, keby sme nepracovali :grinning:
27. máj 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach aj by som sla pokukat po obchodoch trochu ale peso to mam daleko a sa rychlo zadycham a nevladzem.musim pockat na mm,kym pride domov a pojdeme autom. :sunglasses:
vy co budete poobede robit?
27. máj 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga co by sa ti nechcelo?
prat v ruke?
27. máj 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mhm, prat v rukach :sweat_smile:
ja budem poobede pracovat :wink: :confounded: :grinning:
27. máj 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga presne, mysleli by sme na blbosti, radsej pracovat budem :grinning: :grinning: :grinning:
mati v rukach???? fuuuha, tak to by sa nechcelo ani mne :wink:
no ja idem teraz na obed, tak som zvedava co tam najdem :wink: dufam, ze nieco jedle a chutne :grinning:
mati ja budem po obede pracovat :wink: a potom riesit blbu seminarku doma :frowning2:
27. máj 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: no nechcelo by sa mi :wink:
27. máj 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black jaj ano citala som ze ti to nejak nejde...a na nete sa neda nieco pododbne najst?
prat v ruke ma celkom bavi...ale nemozem vsetko naraz,ale postupne...lebo nevladzem...uz to nie je ako za mlada :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. máj 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, dobru chut :slight_smile: ... a prajem na poobedie vela tvorivych sil :wink:
mati, tak sme si jedna-jedna :slight_smile:
27. máj 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha hej... :grinning:
27. máj 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby poradte mi nieco na lamave,stiepajuce nechty...boze mam ich strasne...nemate nejaky domaci recept?
27. máj 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata1001 kto je teraz v porodke primar? lebo nejaka baba v teme porodnica Galanta pisala o Baranovi, ale to sa mi nezda, ja ked som rodila Adamka tak bol Scasny
27. máj 2010 o 12:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati, neporadim, bohuzial
27. máj 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit primar je Scasny.
nebola si nahodou v tom obchode pri hoteli?ja sa tam neviem dostat uz dva tt.a tak by som sla,ale nemam po ruke auto...
27. máj 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata1001 som si myslela, lebo sa mi nezdalo zeby ho vymenili.....v tom obchode sme boli asi pred 2 tyzdnami kupit vankus na kojenie.....co potrebujes?
27. máj 2010 o 12:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocik, deku,napln do perinky,zavinovacku,kozmetiku,veci pre mna do porodky...takkze skoro vsetko...a ten kojenecky vankus je dobra vec?kupujes si odsavacku,ohrievac flias?a kolko flias mi podla teba bude stacit?mam zatial jednu sklenenu na mlieko a jednu malu na cajik.cumlik neviem aky mam kupit ci silikonovy alebo gumeny-ci ako to mam nazvat...dufam ze na nic nezabudnem a vsetko kupim....
27. máj 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna je to velmi dobra vec, ja s nim teraz aj spavam, dam si ho medzi nohy a je to paradicka pohodlie, odsavacku uz mam kupenu, ohrievac mam po malom, ale ten neodporucam je to totalna zbytocnost, flase mam 1 malu a 2 velke, cumlik silikonovy
27. máj 2010 o 12:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este by som chcela lehatko s hrazdickou.myslis ze je to zbytocnost?a flasky velke mas obidve sklenene?
27. máj 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lehatko mam ja po Adamkovi a to je fajn....flastky aj odsavacku mam Tommee Tippee plastove
27. máj 2010 o 12:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prepac ze ta takto spovedam....
27. máj 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vtom obchode maju aj lehatka?
27. máj 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, majte sa krasne a "priste navidenou" :wink: :slight_smile:
27. máj 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga papaaa :slight_smile: a dakujem :wink:
ja som z obeda spat, bola zemlovka a gulasova polievka :slight_smile: a bolo to aj chutne :wink:
no s tou pracou na nete neviem nic co by mi mohlo pomoct najst, je to skor taka "tvoriva" praca... :confounded:
27. máj 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga paaa a pekny den...
black tak si napapana..uz len pracovat...a dokedy to mas mat hotove?
27. máj 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby.............takuz konecne doma od doktorov..takze mm mal vysledky dobre doktor bol spokony ze u neho nevidi ziadnu priciny neplodnosti...............tak a vysledky sme mali za 1 hodinu a 30 min.platili sme 20 euro ale preto lebo sme nespadali pod poistovne s ktorymi ma zmluvu...........ze o mesiac ma prist znova na kontrolu ak dovtedy neostanem tehotna.tak baby vyzera to ze vo mne je daka vada..............doprdele teraz urcite my moj doky da lieky a brat ich joj.... a 16.6,idem k doktorióvi riesit teda co sa ide diat dalej.....a este dam moj graf ktory pada :frowning2:
27. máj 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petuska, neboj, kono to uz skoro pride, musis tomu verit... pozri ako sa to teraz rozbehlo..tak uz bude rad aj na nas... a mozno nemas ziaden problem, len to proste este nevyslo, ale uz skoro to vyjde...neboj
27. máj 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok