• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

26. marca 2017 
autor
ale tienik som mala, jasné, vlastne nie tienik, ale normálne ružovú čiarku, len teda slabšiu, čo je vraj negatívne...
Nerobím si z toho absolutne nič, teplota ma neoklame... aj bruško bolelo, ja som si istá, že ovu včera bola... :wink:
20. okt 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka ale nie kazdemu vyjde ta druha silnejsia to mi povedal aj doki :wink: :wink: takze huraaaaa ovu bola....pozri v mojom albume ani ja som nemala nikdy druhu silnejsiu a mala som uvu :grinning: :grinning: :grinning:
20. okt 2009 o 08:28  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: tak pak neni co riesit :wink:
20. okt 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kraaaaasne ranko vsetkym
20. okt 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj Kati... :slight_smile:
20. okt 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavko nina...tak ako? som presvedcena aj ja ze ste tu ovulku presne vystihli a hor sa do odovzdavania myslienok a objednávok do vesmiru:slight_smile:
20. okt 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Objednávam si bábo na 24.7.2010... ďakujem :grinning:
20. okt 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja si objednavam babatko na 7.7.2010 :slight_smile: dakujem :dizzy_face:
20. okt 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: ninka ... objednavka zadana do poradia...uz len treba cakat :grinning: :grinning:
20. okt 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
myslíte že rybičky 3 dni staré, sú už staré??
20. okt 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
puska to sa ti narodí na náš dátum svadby... :wink: (inak na Olivera)
Aké mená máte vymyslené??
20. okt 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ninka, dobre ranko a k tym testom som este chcela, ze ani ja nemam nikdy uplne tmavu tu druhu ciarku, tiez som sa zo zaciatku nervovala a potom som zistila, ze u mna je to tak normal. Takze, pohoda :wink:
20. okt 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka- tak datum tvojej svadby :slight_smile: okay, to nam prinesie stastiiiiiicko :wink: , my sme sa brali 15.7 my uz mame s mm vybrane mena od kedy sa pozname asi :grinning: pre dievcatko chiara a chlapcek christian...a ty??
20. okt 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeej tu sa davaju uz aj datumy :wink: :wink: ...
20. okt 2009 o 08:56  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne teraz FF pise, ze keby som v tomto cykle otehotnela, datum porodu bude 3. 7., tak beriem aj ja, lebo potom o 10 dni - 13.7. budem mat narodky, tak taky darcek by mohol byt :grinning:
20. okt 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A teda aj moj grafik http://www.fertilityfriend.com/home/2740a2

Niektora tiez meriate?
20. okt 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
U nás stále inak... :slight_smile: Ja som chcela dievča Lea, ale mm povedal,že to je ako pre psa, tak jemu sa páči Letícia, ja ho nechám, Lauru som si vybojovala ja, no a chlapca chcel Goran, ale nesúhlasím, to zas nie, tak Rafael sa nám páči obom aj Oskar a Adrián... Dievča je ešte možné Linda, Olívia, Sintia...
20. okt 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi ja meriam, a myslim nakoniec ze meriame vsetky.... :wink: takze bibi tvoja ziadost uz je odoslana :grinning:
20. okt 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Bibi ty máš také dlhé cykly?? Mňa by porazilo... :unamused: Ale á druhá čiarka na tom teste bola neskôr ako tá kontrolná, to je tiež ok??
20. okt 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ninka, mam dlhsie, ale nie vzdy, mam pocit, ze kazdy druhy mesiac sa mi to tak strieda :grinning: Od 28 dc do 32 dc, tento mesiac asi bude este dlhsi, lebo ovu bola neskor. No co uz mam robit, ja som rada, ze aspon ovulujem :wink:
Ano, tak sa mi to objavi, aj po 3 minutach, cize neskor ako kontrolna. Je to ok, neboj. :wink:
20. okt 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a stáva sa ti, že jeden cyklus máš nižšie-vyššie teploty ako ten predtým??
20. okt 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Keby sa nám to tento mesiac podarilo tak termín pôrodu mám 7.7.2010.Na menách sme už dohodnutí dávno.Emma a Samuel.Snívala som o dievčatku,ale teraz mi je to už jedno,len nech to babino je a nech je zdravé.
20. okt 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko baby :slight_smile:
tak ja som dnes zacala merat a tu je moj este zatial trapny grafik :slight_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/blackrose

ninka, teploty sa ti mozu posuvat, nemusis ich mat vzdy v rovnakej vyske. A kedze si nemerala od zaciatku, tak nevies vlastne v akej vyske ich mas... :wink: a po ovulke sa ti moze postupne zvysovat.
20. okt 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ninka krasne mena si si vybrala...tak poriadne rozmyslaj lebo ziadosti su uz odposlane... :grinning:
20. okt 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ninka, ja zatial meriam len druhy cyklus, ale teploty mam takmer rovnake aj predovulacne, aj poovulacne :wink:
20. okt 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi tak to mas este kratky cyklus oproti mojmu ..ja ho mam 38-40 a tiez ovu az na 25 niekedy 30DC :angry: ..ale cakam do 11 ake su vysledky s hormonalneho profilu a budem mudrejsia
20. okt 2009 o 09:57  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte... :slight_smile:
Black vidno to už prvý deň mrchy,že teraz bola podstatne nižšia teplota... Kukni http://www.fertilityfriend.com/home/299ad1
možno ten cyklus predtým ešte odchádzala tá cysta...
20. okt 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vlastne tú teplotu, čo som mala teraz 1 dc som mala minulý mesiac až 10 dc...
20. okt 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
titu máš graf??
20. okt 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Titu, ja som bola na hormonalnom profile a vysiel mi v poriadku. :slight_smile: Aspon nieco.
Ninka, mozno niekomu sa teploty menia...skus pozriet na FF v chart gallery, alebo na tej stranke o merani bt...mozno su take pripady.
20. okt 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok