• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
black gratulujem... tesim sa.. konecne si oddychnes.. ako kde mas svoj grafik? :wink:
31. máj 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blackrose@ tak gratulujem k prazdninam ja uz nebudem mat prazdniny :grinning: celi zivot makat! :confounded:
31. máj 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no black len aby si mala pravdu!!!!!!!!!!! :grinning:
31. máj 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga boli sme tam len tak na vylete s mm, kedze som mala pracu poobede v dedinke za mikulasom, tak sme doobedu skocili do jasnej a po praci sme sa este cestou spat zastavili v luckach pri vodopadoch
31. máj 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka dakuje :slight_smile: a grafik je tu http://www.fertilityfriend.com/home/blackrose
petuska krasne sa splhas hore to musi byt tehu!!! :wink: ale hlavne sa nenamotaj :wink:
oknosmas a ako sa ma bobor? co bude robit sam doma??
31. máj 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano dievcata..
konecne som tu po tyzdni. som bola chora :(

pridavam aj moj grafik.. uvidime co z toho tento mesiac bude.. http://www.fertilityfriend.com/home/2e2589

a hlavne gratulujem novym tehulkam - isa a majuska supeeer :slight_smile: kto je dalsi na rade?
31. máj 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black urcite sa nenamotam....lebo mrcha pride......priznaky su tu opet!!!!!no vsak streda sa blizi........a co som pozerala tehulkovske grafy....tak vyssie teploty su par dni...a ja mam 1krat 37...takze rano sa uvidi a mozno mi to klesne
31. máj 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby vysiel mi pozitivny test !!!!!!!!!!!!!!
31. máj 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vrabcek jeeeej, daj foto :dizzy_face:
31. máj 2010 o 09:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem to skusit, bojim sa ja nechcem aby to nedopadlo tak ako v decembri
31. máj 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vrabcek supeeeeeeer :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tesim sa a verim, ze tentokrat to dopadne dobre a budete obaja zdravucki :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja som vravela, ze budete aj vy dve tehulky, este petuska :wink: :dizzy_face:
tento maj lasky cas je naozaj krasne plodny :slight_smile:
vrabcek a vy ste sa tento mesiac snazili po decembri prvy krat??
31. máj 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam to v albume
31. máj 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som 12 den po ovulke, brusko boli, vobec som to necakala :cry: :cry: :cry: :cry:
31. máj 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vrabcek154 fiha to uz su krasne ciarocky, gratulujem a neboj, musis mysliet pozitivne :wink:
31. máj 2010 o 09:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vrabcek to je krasny testik :slight_smile: na 12dpo je uzasny!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. máj 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby drzte mi prosim palce, ja sa dnes aj pomodlim :slight_smile: :slight_smile:
31. máj 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vrabcek .. gratulaaacia :grinning:

baby, aj ja uz chcem :( ja sa toho asi nedockam
31. máj 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janushik dockas netreba stracat vieru :slight_smile: vsetky sa dockame :slight_smile:
31. máj 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vrabcek nebojkaj, vsetko bude v najlepsom poriadku, papas duphaston a urcite budete ok :slight_smile: hlavne bud pokojna a davaj si na seba pozor
a ako dlho ste sa teraz snazili? si mi neodpovedala :wink:
31. máj 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
duphaston som papala od 16 dna po cykle, len teraz som ho 2 dni nemala, uz som ho mala vysadit po 10 dnoch, a femibion som papala, 2 tyzdne...inak som bola u toho liecitela v tepliciach, dal mi kvapky na imunitu, mam ich brat dalej, aj keby som otehotnela. Volala som doktorovi, drzi mi palce.
Snazili sme sa od marca, mali sme prestavku, a ja som mala stale tie mykozy, a ten liecitel mi asi aj pomohol
31. máj 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose no ja dufam, ze sa dockame.. baby ja vas obdivujem, ze stale mate vieru.. ja uz nemam :( a uz som si aj povedala, ze je mi to jedno, no tak nebudem mat deti.. a potom idem vonku, samy kociarik, sama tehulka a chce sa mi revat.. :frowning2:
31. máj 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeeeej vrabcek, gratulujem ti, nech sa vam pekne teda dari.... a baby nevesajte hlavu, ono to urcite pride :wink:
ja som sa dnes zacala ucit a sama akosi vidim, ze je to bezvyznamne, strasne, asi to ani nestihnem :grinning:
31. máj 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej vrabcek ti gratulujem to je supeeeeeeeeeeeeeer............... :wink:
31. máj 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oknosmas, normalne by som chcela byvat v Bystrici - je tam krasne ... aj v pd je pekne .... vlastne asi vsade je pekne, okrem ba :grinning: .... a fakt to mate naskok do tatier
black, blahozelam .... aspon trochu menej starosti :slight_smile:
vrabcek, wow, tak zelam tentokrat stastne a pohodove devatmesacne tehu :wink:
janushik, nesmut .... nie si v tom sama :pensive:
31. máj 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vrabcek@ ako ta napadlo testnut??????????len tak zrazu si si povedala ze ides skusit??? :grinning: 2 dni pred mrchou si mala byt??
31. máj 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti, testni aj ty :wink:
31. máj 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem, preco ma to napadlo, si testnut, picha ma na pravej strane, tak ako v decembri, nejaky tusak bol, ale hned som to zamietla, som sokovana, sedim v robote a modlim sa :wink: :wink: :wink:
dakujem baby za podporu, ta ciarka sa inak hned objavila, hned tam skocila.
nedam si to este do mojho profilu ze som tehu, radsej potom :slight_smile: po kontrole
31. máj 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ja viem moja, ze nie som v tom sama, len sa mi zda, ze len ja sama uz nemam vieru.. vsetky ste take optimistky.. ja mam teraz asi len take smutne obdobie
31. máj 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janushik aj ja mam zle obdobia, neboj nie si v tom sama :wink: na to tu sme, vzdy ma smutne obdobie jedna a navzjom jej pomozeme :wink:
ja som mala smutne obdobie nedavno ale na stastie rychlo ma preslo :slight_smile:
vrabcek a co ti povedal liecitel??
31. máj 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa len snazim byt optimistka - nie je to lahke, ale nechcem uz stale len nariekat nad tym, ze nemam deti :pensive:
jani, nech je to smutne obdobie rychlo za tebou :wink:
ako ste sa zzili s hafcom ?
31. máj 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok