• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
adi, urcite :wink: ...
31. máj 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaale peti, ved na teba uz prisiel rad :wink:
31. máj 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no jasne!!!!!!!!!!! si veris ja si neverim..........cha :grinning: stavime sa???????? :grinning:
31. máj 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly to poznam....ja sa bojim na kazdej poradni....ale neboj, vsetko bude ok, vsak uz nekrvacas a je ti riadne zle (to je podla mojej dr znak zdraveho tehotenstva) :grinning:
31. máj 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vrabcek a mm uz vie ze si tehulka???
31. máj 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby.zasa prsi..hruza
vrabcek blahozelam k tehu
peti aj u teba to vyzera nadejne..
inak aj ja som si kupila tie femi kvapky, sice som uzivala len mesiac ale nemozem povedat nic zle ..su super
tak ja zacinam tento mesiac na novo...mrcha dorazila..
dnes som mala ist ku gyndosovi na ten profil ale rozhodla som sa ze pojdem az v stredu..a rovno aj k mojej obvodnej. pojdem..mam ist v stvrtok k novej endokrinologicke tak som zvedava co mi povie. a hlavne ake budem mat vysledky.
ja beriem este okrem femi kvapiek aj ten gynex.. a kupila som si prenatal vitaminy..tie nikdy nemozu zaskodit. len keby to uz prinieslo nejake ovocie..
inak ja to fakt nechapem..ovulku som mala, aj ze vraj mi prasklo to vajko lebo som bola na kontrolnom vysetreni..a nic..asi pojdeme na ten spermio..to bude najlespei
baby mysliste si ..ja som bola na ultrazvuku vo stvrtok doobedu..a povedal ze tam mamm asi 16mm vajko a vecer ma strasne bolelo brucho ale snazili sme sa az ked muz dosiel vecer v piatok domov.mala som pocit ze ci mi to neprasklo uz vo stvrtok. podla tej bolesti..podla mna ked vajicko vydrzi len 24 hodin tak ten piatok uz mohlo byt neskoro nie?ci aky je vas nazor? :confounded:
31. máj 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak hehe, no teda, znak zdraveho tehotenstva a ja zrela do postele :grinning: a to sa ucim na statnice :grinning:
31. máj 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti mohla by si byt tehu preco netestnes?ved ti idu teploty pekne hore..a podla mna je realnejsi ten nemecky graf..podla toho anglickeho yb si mala nejaku divnu lutealnu fazu dost kratku.. :wink:
31. máj 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi myslis, ze je dobre brat gynex a femi naraz?
a vajko praska pri velkosti okolo 22mm, pricom za den narastie o priblizne 2 mm.....

@isabella_fly ja som sa na tom tiez bavila,ked mi bolo tak zle, ze som aj vodu vracala :grinning:
31. máj 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak esteze v takom stadiu este nie som, ale mam taky blby pocit, ze aj to pride :grinning:
31. máj 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi..ja som brala jeden mesiac gynex a ten uz nemam tak som si kupila femi..tie su cenovo dostupnejsie a maju v kazej lekarni kym gynex objednavas..takze tak :slight_smile:
no ja som bola v stvrtok a mala som 16mm a v pondelok tam ze vraj uz nebolo..
no a nemoze prasknut kazdemu inej velkosti? :unamused: :wink:
31. máj 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si neverim, ja verim tebe, peti :wink:
zibi, ja si tiez myslim, ze v piatok este vajko prasknute byt nemohlo - presne preto, co pise aduliak :wink:
31. máj 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabela_fly aspon si skecnes s misou.......to sa nestava casto............
31. máj 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi nestestnem preto lebo minuly mesiac som testla po 4 dnoch meskania a bolo s toho velke prd :grinning:
31. máj 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zibi vajko ti prasklo podla mna v nedelu.. :wink:
31. máj 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi ja myslim,ze si ovulku mala sobotu alebo nedelu, urcite nie svrtok .....
@vrabcek a testla si rano???ci nie z ranneho mocu??
@petuska123 jj, to bude srandy :grinning: idem sa ja ucit uz baby, bo som doteraz riesila svadobne oznamenie, tak som sa toho vela nenaucila :grinning:
31. máj 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peta podla mna netestuj je to zbytocne skoro testovat... :wink:
31. máj 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he netestujem.............ma to este cas 2 dni............. :slight_smile:
31. máj 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: no asi mate pravdu lebo ked som pozrela do grafu tak posledny den nizskej teploty bola nedela..a to som si bola ista ze som to mala niekedy stvrtok, piatok, sobota...ja som uz z toho chora :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: vsetkeho..boze dakto si raz zasexuje..sorry za vyraz a je tehotna a este vymysla a riesi hovadiny a dakto sa snazi, chce nacasovat a prd z toho ..juj nebavi ma to uz..
a ked aj v nedelu..tak poistit sa to malo v pondelok..a co uz ked muz isiel uz prec..do kelu.. :frowning2:
uz som z toho vsetkeho fakt unavena.. :cry:
31. máj 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi je to tak, niektorym sa zadari ani nevedia ako, ale treba hlavne asi klud a nesnazit sa az prilis, s majuskou sme prisli na to, ze u nas to strasne blokovala psychika :unamused:
31. máj 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj dievcata, nerada sa vam tu miesam. Chcela by som sa len spytat, ci mi neviete povedat, ci oplodnene vajicko zacina produkovat hcg az po uhniezdeni a pripadne kedy asi k nemu dochadza..? Dakujem! :slight_smile:
31. máj 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti mas pravdu..uvidis podla zajtrajsej teploty..prajem ti zo srdca aby neklesla aby boli dve ciarky.. :wink:
31. máj 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zibi je dobre ze ste sa milovali v sobotu aj v nedelu... kym sa dostane spermijka k vajku tak to trva aj 8 hodin a spermijka prezije v tebe pri optimalnych podmienkach az dokonca 5 dni... co som donedavna nevedale ani ja..ale bolo mi to odborne vysvetlene :wink:
31. máj 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi dakujem podobne aj tebe :slight_smile:
31. máj 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi pondelok by bolo podla mna uz neskoro....najlepsie dni boli piatok, sobota a nedela :grinning:
lucy, myslim, ze produkcia hcg zacina uz po oplodneni, este pred uhniezdenim... ale neviem, za aky dlhy cas presne
a preto vznikaju tzv. biochemicke tehotenstva - mas pozitivny test, ale "nic" v maternici (uhniezdene)
31. máj 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucy_lu ano, produkcia hcg zacina uz pred zahniezdenim, pretoze k zahniezdeniu vacsinou dojde az v obdobi okolo menstruacie, len hladiny hcg su vtedy dost nizke, takze je velmi individualne ci tehotensky test tento hormon zachyti :wink:
31. máj 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok