• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

23. marca 2017 
vrabcek blahozelaaaaaaaaam a drzim silno paste, neboj sa teraz to uz urcite dobre dopadne :wink:
31. máj 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved aj sme sa snazili a nic z toho .. :frowning2:
ja si myslim ze moj problem je bud v tej stitke ze sa mi musia upravit hormony, alebo niekde v druhej faze cyklu v tej lutealnej faze..ze sa mi nedari..mozno sa to nevie uchytit. bereim duphaston ale spinim.takze mozno to bude v tom.. :unamused:
31. máj 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby, ja utekam od vas, mam vela upratovania pred sebou...prajem vam krasny zbytok dna aj pri nevludnom pocasi vonku!
31. máj 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black ja neviem kde som :frowning2: ale mozno zajtra pozajtra pride mrcha meriam len koli tomu aby som dokymu mohla ukazat tie moje nanic grafy :frowning2: dufam ze nieco so mnou bude robit !
31. máj 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok papa adi a drz sa... :slight_smile:
31. máj 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adul, maj sa :slight_smile:
@zibi ja som nenasla tvoj graf :frowning2:
pockaj dam ho este raz :slight_smile:
31. máj 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka tak ocakavame taky isty termin mrchy!! :slight_smile:
31. máj 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak mam byt uprimna zacinam mat depku z toho ze sme sa mozno zbytocne rok snazili ......ked teraz po roku zistujem ze mam uplne rozhadzane hormony :frowning2:
31. máj 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petuska ty len nic necakaj podla mna tebe nedojde :zipper_mouth: :wink:
ale ja to mam iste
31. máj 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu je este ten moj graf
http://www.fertilityfriend.com/home/1d1536
uz si pisem novy.
31. máj 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuu zibi ty mas ale vyrovnane teploty to len mne skacu hore dole........ ty si bud hore alebo dole ale pri mne nikdy nevies :confused: :confounded:
31. máj 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludi a co mas s hormonmi.?
inak poviem ti aj ja mam riadne nervy na hormony a najma na lekarov..tak ja uz mam tiez poriadne dlho rozhadzane hormony stitky , vobec nemam hodnoty na otehotneinie..a hlavne ze som sa to stale pytala lekarky ci mam dobre ze ci nebudem mat problem s tehu a ona ze nie...a nedavno sa dozviem ze mam hodnoty meirne nad normu a vobec nie dobre na to aby som otehotnela..ze pri takych hodnotach stitnej lekari nerobia ani umele..tak to je super..mna to uz poriadne stve
a aj ten moj gynekolog a to uz je druhy v poradi..juj :angry:
31. máj 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ziby a ten dufason beries koli stitnej alebo pre nieco ine?
31. máj 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj ved mam ale co z toho ked mrcha dosla..ale dievcata pri toom vsetkom zlom si poviem ze som stastna ze mmam mrchu,, ze ovulujem a tak..ved je kopec bab co neovuluju a mrchu maju kazde tri mesiace...tak si stale poviem ze som na tom este dobre... :wink:
31. máj 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zibi no ja este neviem o zadnomprobleme u mna ale sudim to podla tych mojich grafov ze asi nie je vsetko s kostolnym poriadkom
ved tie teploty sa odvijaju od hormonov predsa
31. máj 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludi..beriem ho na to spinenie ale nejako nezabera ..
a ty co s hormonami?
inak aj mne budu brat hormony tak som zvedava..
ale tiez mi ich bude brat len pocas krvacania na 2-5 den cyklu..ale progesteron a FSH by sa mali robit na nejaky 12 -14 dc a progesteron na 21 najma ked spinim..ale to uz mi nebude robit ja sa asi z toho mojho lekar zblaznim :grinning: :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. máj 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zibi presne tak ja mavam tiez vzdy aj mrchu aj ovulaciu -teda podla tych teplot ......a kebyze nemeriam tak ani netusim ze by mohol byt aj nejaky problem
31. máj 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludi, ty sa este predcasne nestresuj, ze mas nieco zle ... bude na to cas po vysetreni, aj ked nemyslim, ze budes mat zle vysledky :wink:
kedy to vlastne ides?
31. máj 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem 16,6 k mudr...........ideme teda asi nasadit dake lieky ..kedze mm je v poriadku tak sa idu somnou robit poriadky.... :slight_smile:
31. máj 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti, a s tebou co chcu robit? :confused:
31. máj 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcence vrabcek je tehu???????? :dizzy_face:
31. máj 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj az 18 juna lebo doky ma dovolenku :angry:
no a vtedy budem asi tak 15-18 DC takze vtedy mi asi aj tak nic robit nebude cize tie odbery mi bude robit az za vyse mesiaca
31. máj 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga tak asi dake lieky mi nasadi...........alebo co???neviem necham sa prekvapit @katka.he ano vrabcek caka baby
31. máj 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem k dokimu az buduci tyzden, piatok asi , skor sa mi tam neoplati ist
ludinka... podla mna ti ich urobia aj ked si 15-18 den cyklu..oni ti doktori vedia presne ze kolko by si asi mala mat hormonov aj v tento den cyklu..mne tiez nebrali krv presne 12-14... apotom 21 dc.... nic neboj ..oni uz presne vedia co a ako ma byt :wink:
luga a ty si myslis ze je normalne aby mi teploty skakali z 36,7 na 36,4 len tak hore dole? to ze mam tie teploty aj nizke mi nevadi kedze meriam v ustach ako aj ty ale tie skoky.......no neviem
31. máj 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vrabacek a mm vie uz ze si tehulka??
ludi neboj bude dobre.
a peti mozno ziadne vysetrenia nebudes museit abslovovat..co ti vlastne maju robit?ake lieky ides brat?
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok