• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

17. januára 2017 
@aduliak aj ja som mala mrchovske pocity ked som otehu a ked som uz mala pocity na mrchu 3-4 dni (co som zvycajne mala tak 1 alebo 2 dni), tak sa mi to nezdalo a testla som :wink:
1. jún 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati mala som spenat s vajcom a zemiakmi, ale nebol dobry, skoro cely som nechala :unamused:
baby ja nam napr. uz teraz vytok a to som 3dpo!!
1. jún 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spenat?mnam dala by som si...ja som mala zemiakovu omacku s parkom...a teraz sedim lebo maly mi tlaci vajecniky,mechur,creva a este neviem co vsetko.dufam ze sa ukludni lebo to nie je 2x prijemne...
1. jún 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala rybaci karbonatok a zemiakovu kasu a cviklu mnam :grinning:

@blackrose pytala si sa na vytok....tak ono je to u mna tak,ze som ho mala v prvych tyzdnoch, potom nic a teraz posledny tyzden zase.... :grinning:
1. jún 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu uz si nieco pribrala?pekne sa ti zbieraju tt.chodis cvicit?alebo chces chodit?
1. jún 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati...ja som na zaciatku schudla 8kg....a myslela som ,ze som za posledne 2 tyzdne pribrala aspon 2 kila, lebo brusko podrastlo...a vcera ma vazili na tie tripple testy a mam stale rovnako ..... takze -8kg.....cvicit chcem, v TN sa cvici od 20.tt, v 19.tt. idem na poradnu, tak sa dr spytam kvoli tomu mojmu mensiemu krcku....a zatial cvicim doma.....
1. jún 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati skus sa postavit na hlavu, nech z tych vajecnikov zlezie :grinning: :wink: verim, ze to nie je prijemne...
adi dakujem :wink:
1. jún 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a odkial vies ake cviky mozes a ake nie?
1. jún 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black :grinning: :grinning: :grinning: teraz som sa naobedovala...ved by som sa vyvracala.... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. jún 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. jún 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joj babule ja sa dokonca tesim aj nato ako priberiem ked budem tehula.... :grinning: :grinning: :grinning: je to normalne??? ci mi uz asi sisi??? :sweat_smile:
1. jún 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puska nie si sisi.aj ja som si este pred tehu hovorila ze mi je uplne jedno ze kolko priberem len nech uz som tehu...
1. jún 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matka vy ste sa tiez dlhsie snazili ze??? uz si to tu celkom nepamatam...ale tusim my sme sa aj u pani Anky stretli....pamatas si???
1. jún 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak pozrela som si tu stranku co si napisala a ten clanok co tam je: :frowning2: ale potom :slight_smile:
no a kym som sa dozvedela ze konecne si vtedy testla tak som musela precitat 10 stran.........napinave..............
1. jún 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petuska aku stranku??? :confused:
1. jún 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puska u pani Anky?no neviem...kedy si u nej bola?
1. jún 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose strana 473
1. jún 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matka fuuuu to bolo tusim dakedy minuleho roku v oktobri alebo dakdajako...ja viem ze v tom case si pisala este ku teme pani anka....a pak si otehu... :wink:
1. jún 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak za chvilu sa ide domkov.........uz takto poobede tu baby dako nebyvate..........len v praci ste na nete.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. jún 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petuska ahaaaa, to si pamatam...
1. jún 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puska ano my sme tam boli v strede oktobra a v novembri som otehu...
1. jún 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata1001 v prenatal boxe som si nasla taku brozuru, kde su odporucane cviky, takze cvicim tie :grinning:
1. jún 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj, tak potom sme sa mozno nestertli osobne ale len na tej stranke o pani ankde :wink:
1. jún 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
ste toho popisali :wink:
1. jún 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu no z toho boxu som normalne sklamana...ved tam dokopy nic nebolo...
puska asi hej...asi skor v tej teme.ako u nej...a ty dodrzujes co ti poradila?co mas robit?
1. jún 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj luga!

@mata1001 aj ja som bola sklamana....ale aspon tuto brozuru vyuzijem :grinning: som zvedava, co bude v tom druhom boxe po porode...
1. jún 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, ved co ste cakali - zadarmo- len reklama :rolling_eyes:
1. jún 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu aspon cumlik tam mohol byt...kamoska tam jeden mala...
ja som tam mala stare casopisy,reklamu,pr.prasok,olejcek na strie a avivaz...
1. jún 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga ahoj :slight_smile:
1. jún 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, ako? som citala, ze ste nesnazili? :confused:
1. jún 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok