• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
ved hej ale v zmysle osoby je to tak... :slight_smile: a luqa a uz ste nieco absolvovali?vysetrenia a tak? :unamused:
@petuska123: :slight_smile:
to bol dobry for..hi hi
1. jún 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata1001 to fakt...............nam sa svad.pochod nepacil..........takze moderne nam hralo :grinning:
1. jún 2010 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi to nieje for ale pravda :slight_smile:
1. jún 2010 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 fiha zaujimave....ja osobne som si ten svad.pochod velmi vychutnavala...my sme sa s mm nasmiali na obrade...mm mi to chcel ulahcit tym ze tam bude ,,saskovat,,lebo ja som bola total nervozna...a este aj hostia sa smiali...bolo to super...hned by som si to zopakovala len by som si vybrala ine saty...
1. jún 2010 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved je pekna..ta piesen :slight_smile: ani slova nema zle.. :wink:
1. jún 2010 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti, ved pekna pesnickato je, aj na svadbu - ved v klipe tiez dievcatko hadze lupienky :wink:
zibi, mm ma malo spermii ... po profertilovej kure som v januari otehotnela, ale hned som aj potratila a vtedy som prehovorila dr. na par vysetreni - zoonozy - nasla mi pozit. listeriozu - tu som pravdepodobne prelicila (vysledky budem mat az tento piatok) - do vysledkov nam vlastne aj zakazali otehotniet, ale nedavali sme si aj tak "pozor" - ale jasne, ze nic z toho .... este som MUDru prehovorila na vysetrenie stitky - tu mam oka a ostatne veci som povodne chcela dat dovysetrit teraz - maj, jun, len uz to nepojde, lebo ma to zrovna prestalo bavit sa o nieco snazit .... ja mam cykly pravidelne, ovulujem podla bt ... takze ked "moyka nevystreli" do konca roka, tak pojdeme na umele ... nemam naladu to dovtedy riesit, lebo naozaj uz som bola zrela na psychiatriu ... tot v skratke :sweat_smile:
1. jún 2010 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm baby asi ma bude cakat navsteva zubaru pri napiti studenej vody boli zubok................ :frowning2: a prachy zase davat zubarovi do prdele na zubara tento mesiac idem robit :frowning2:
1. jún 2010 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga a jes vitaminy?nepamatam sa totiz ci som sa ta to uz pytala...
luqa napisem ti IP
petus nic si z toho nerob...mne vypadla plomba ale uz ho mam hotovy... :slight_smile:
1. jún 2010 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to radsej chod..lebo to ta moze boliet nerv...a to je potom ovela drahsie ako to zanedbas
1. jún 2010 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa zo zubami neserem je to zadna stolicka odchod vytrhnut...aspon v starobe budemenej starosti na vytrhavanie ked si budem davat protezu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. jún 2010 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 ty si cislo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. jún 2010 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petuska123: :slight_smile:
1. jún 2010 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky ja vas opustam.idem pre maminku do prace a ideme nakupit do kauflandu...pekny vecer vam prajem...ahojte :slight_smile:
1. jún 2010 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooooooooooj
1. jún 2010 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dosla kamoska ozvaem sa vecer pa
1. jún 2010 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
padla mi siet ... majte sa, holky :slight_smile:
1. jún 2010 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti, na zuby by si si mala davat pozor / budes potom lutovat, s protezou to nie je take easy :wink:
1. jún 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. jún 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti IP
1. jún 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snazilky aj tehulky..davam vam do povedomia super starnku mozno ju uz aj pozanate...omerani bazalenej teploty....je to asi najlepsia a najkomplexnejsia stranka aku som videla..je tam vsetko..vysvetlenia, grafy, o merani..pravdepodobnost..
treba uz len studovat..a zodpovie vsetky vase otazky ohladom teploty..a merania
cmuk :slight_smile:
http://merenibt.xf.cz/index2.html
1. jún 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu su priklady kriviek..porovnavajte

http://merenibt.xf.cz/index2.html
1. jún 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zibi, ano, tato stranka je "bibliou" merateliek :wink:
1. jún 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak je dobra? :slight_smile:
1. jún 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mhm, sice uz davno som ju nemrkala, ale ozaj je tam vsetko .... ten, kto ju spravil, si dal zalezat :slight_smile:
1. jún 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dala som ju tu pre baby co si len zacali merat teplotu alebo co si meraju a je tam vela dobrych prikladov :sunglasses:
1. jún 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............. ahojte baby
1. jún 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, ja dnes takto
http://www.fertilityfriend.com/home/2b05ee
no neviem, co si mam o tom mysliet, asi sa moc sledujem, ved len dnes zajtra mala prist mrska, a ja sa stale kontrolujem
2. jún 2010 o 06:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vrabcek, ty si krasna tehulka
2. jún 2010 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok