• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
@isabella_fly jaj, to mas na dobu urcitu?
2. jún 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, najprv davaju na pol roka a potom na dobu neurcitu, no to ja uz budem na materskej, tak netusim ako sa to bude riesit, ale teda uvidim
2. jún 2010 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly tak to ti fakt prinajhorsom nepredlzia zmluvu..... a robit planujes az do ych 6 tyzdnov pred materskou?
2. jún 2010 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak si fly pisala ze budes musiet ostat na rizikovom tak nemas zatial taky problem??
2. jún 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
isa blahozelam :slight_smile: a co budes robit?? nech sa ti tam paci a nech nie si v strese! :slight_smile:
2. jún 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no som spat .... bola som vyzdvihnut receptik na tu stitnu zlazu, black ... moja stitna zlaza funguje normalne, len sa zvacsila ... protilatky proti tyroxinu som mala zvysene, tak teraz musim 3 mesiace uzivat L-Thyroxin 50 a potom na kontrolu, ci tie protilatky dostali rozum :grinning:
@isabella_fly ...... drzim palceky v novej praci :slight_smile: a hlavne bez stresiku
2. jún 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozrite si tento clanok a to video!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja by som tu zenu zavrela!!! Ved este aj vyzera ako magor!!!!
http://vas.cas.sk/clanok/2242/lietajuce-babatka-sokujuce-cvicenie-s-detmi-ktore-im-vraj-pomaha.html
2. jún 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
camelco a moze to sposobovat, ze nemozes otehotniet??
2. jún 2010 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak neviem, chcem robit kolko vydrzim a kolko budem zvladat

@petuska123 doktorky som sa pytala a povedala mi tolko, ze ked sa nebudem v praci dobre citit tak ma proste hodi na pn a bude ale ak chcem mozem skusit pracovat
@blackrose je to kancelarska praca, do inej by som ani nesla kvoli babatku, vybavovanie zakaziek pre firmu a komunikacia so zakaznikmi
2. jún 2010 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. jún 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja koncim idem s kamoskou na kavu a potom domov...vecer sa tu mozno zastavim kuk co nove........pa maj sa pekne a plodte deti
2. jún 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi to som uz skusala davnejsie :slight_smile:
co ti vychadza??
2. jún 2010 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a my mame celkovu vhodnost len 54.59 :frowning2: :wink:
2. jún 2010 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame celkovu vhodnost 43,82 :grinning:
2. jún 2010 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black ........ u mna tie hodnoty zatial nie su az take zle, a dnes som bola na kontrole v CARe v PN a hovorila som o tom s dokym, tak mi to pekne vysvetlil, nie ako ta "muna" doktorka vcera, ktora si len klepala vysledky do PC, potom to vytlacila, vytlacila recept a povedala, ze nech pridem na kontrolu o 3 mesiace :angry: :angry: :angry: ostala som tam ako ovalena ....... tak jej hovorim, nech mi tie vysledky aspon vysvetli, inac si predstavte ona by mi nic nepovedala :angry: :angry: :angry: :angry: som bola riadne nastartovana, ............................... ale doky v PN mi to fakt dnes pekne vysvetlil, black .... zatial to nema ziaden vplyv ..... skor musime teraz cakat ako dopadne mm na urologii .....
2. jún 2010 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose no mne akurat na to nase obdobie splodenia :grinning: vychadza ? - nelze predpovedet :grinning:
2. jún 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco a kedy ma ist mm na spg??
2. jún 2010 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
camelco tak to je fajn, ze to nie je take vazne :slight_smile: a tych lekarov ja vobec nechapem!!! Sa s nami bavia ako keby sme tej ich reci rozumeli... :angry: :angry:
adi tak to mas dobreeeeee :grinning: :grinning: :grinning:
@aduliak podla toho sa hodime k sebe len na 51.34% :grinning: a budeme mat dievcatko :grinning:
2. jún 2010 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dost dobre, ze? ale podla cinskeho kalendara to vychadza na chlapca....aj mi to vsetci hovoria....lebo sladke nemozem ani citit :grinning:
2. jún 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 ......... az po vsetkych vysetreniach u urologa ....... chcel tam ist dnes ale urolog dnes neordinuje :unamused: ..... tiez neviem ci mu spg nebude robit aj urolog
no my sme mali tiez len nejakych 40%... :grinning:
tak baby my podla toho dr. plzaka neviem neviem celková vhodnost 19.64 ......... no to je strasneeeeeeeeeeeeeeeee :fearful:
2. jún 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
camelco 19,64????? ja sa vobec cudujem, ze ste este spolu :wink: :grinning: kasli na dr. plzaka :wink:
babulky, tak ja uz idem domov, majte sa krasne, vidime sa zajtra :slight_smile:
2. jún 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose pozrela som si to video, sak ta zenska nie je normalna, tym babatkam mozu ublizit... su tie zeny ale hlupe :pensive:
2. jún 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
isa, ved ani ja to nechapem :frowning2: :confused:
2. jún 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj black :slight_smile:
2. jún 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose sak uz len ked si vezmes, ze babatko nevie dobre drzat hlavicku a takto ho svihas, tak mu mozes riadne ublizit, aj ho zabit :pensive: :frowning2:
2. jún 2010 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok