• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
nie, nezobrazuje :slight_smile:
5. jún 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stav krcku, testy, lieky a potom tvoje "stavy" - bolest brucha, hlavy atd....
nemusis sa bat ju dat vykastrovat - ale je dobre pockat, az ked bude dospelacka ... ulavi sa jej aj vam :slight_smile: a je to rutinny zakrok
5. jún 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja som na FF odzaciatku ... wunschkinder sa mi nejako nepozdava - ale je to sila zvyku a hlavne ja neviem skoro vobec po nemecky-je to veeeelmi davno, co som sa nemcinu ucila
5. jún 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kolko by mala mat rokov na to katrovanie? :slight_smile:
chcem sa ta este opytat..ohladom jej oci..ona niekedy ked spi a otvori oko tak ma ako ten kutik ocka do pol oka..neviem ci ma chapes..pytala som sa doktora a on povedal ze macky maju take druhe viecko ci co ze ich to chrani?myslis ze je to mozne?a este sa jej za krkom robia take chrasty..myslim ze to ma z toho ze sa driape ale naplasili ma ze to by osm mala s nou ist k doktorovi a tak..tak neviem.. :slight_smile:
5. jún 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
staci, ked bude mat prvu ruju za sebou - niekto kastruje aj pat-sestmesacne maciatka, ale nam sa to nepozdava - z hladiska vyvoja ... ta "blanka" je tretie viecko - maju ho psy aj macky pri vnutornom kutiku - to je ok.... chrasty ma asi zo skrabania , ale ked sa vela skrabe, tak treba mrknut, ci nema parazity - usi, srst ... pripadne ked sa neskrabe vela, tak jej treba skratit pazuriky, aby si nimi neublizovala
5. jún 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej pojdem jej ostirhat..lebo je ockovana a doktor ked sme boli povedal ze ma usi cesejsie ako on.. :wink: myslis ez by mohla mat paratity ?ako to vyzera..je to v srsti?lebo podla mne nema :wink:
5. jún 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ona uz mala asi tri ruje ale nie su take hrozne..chcela som pockaj kym nebude mat aspon rok..myslim ze v auguste lebo my sme ju nasli v septembri na ulici..ako malinke maciatko. :slight_smile: tak asi v lete ju dame...ked budde slniecko a aj byt vyhriaty. :grinning:
5. jún 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga a co nesnazite ..dali ste pauzu? :wink: moj muz nesiel na povodne bo je chory tak dufam ze to vyjde tento mesiac.. :sweat_smile:
5. jún 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mmm, tak pravdepodobne teda parazity nema - blsky by ste asi videli, ale existuju aj mensie potvorky ... jo, jo, ked sa daju vydrzat, tak to mate dobre - jasne, ze staci to potom po roku riesit
no, tak nejako, uz som toho mala plne zuby a zacalo mi to liest trochu na mozog, tak sa "z toho liecim" :sunglasses:
budem drzat palce, nech vam to vyjde ... on je hasic, ci zachranar, ci?
5. jún 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liezt -oprava
5. jún 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: neva
luga IP
lucim sa..idem na kofcu... :slight_smile:
5. jún 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: krasny vecer :slight_smile:
5. jún 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, aky si mala dnik, black? konecne bolo krasne pocasie, hadam vydrzi aj zajtra
5. jún 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som do obeda upratovala a po obede som bola stale v zahrade a tak som sa len poflakovala :slight_smile: uzivala som si slniecko :slight_smile:
dufam, ze aj zajtra bude pekne :slight_smile:
a ty si do kedy v praci??
5. jún 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si lahnut na gauc a pozerat telku... maj sa krasne a nech ti rychlo praca skonci :slight_smile:
5. jún 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakuejm, rano odtialto odchadzam, ideme na otocku domov - tesim - hlavne na bambulku
papa, pekny vecer :slight_smile:
5. jún 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko.. :slight_smile:
6. jún 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konecne pekne a zaplavy nehorzia..a voda klesla huuuraa :slight_smile:
6. jún 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, ja som vas len pozdravit prisla....mm este sladko spi :grinning:
6. jún 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduliak ahoj, no mm tiez spi ale on to z vcerajsieho chlastania :grinning: :grinning: :grinning:
6. jún 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby......ako sa mate???ja oddychujem..navarene spapkane poriadene tak je teraz veget :grinning: :grinning:
6. jún 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anooo, mila Nina88, ty mas uplnu pravdu! Kazde slovo s predlozkou ne (akoze: to sa nepodari) by sme mali nejako vyselektovat z hlavy - pretoze ta psychika robi divy... :slight_smile: Treba na to ist tym pozitivnym myslenim.
S pozdravom vasa nova clenka Kata.
6. jún 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :slight_smile: .............. dnes je ozaj krasne :slight_smile: ................ skoda ze musim sediet v robote :angry: :frowning2:
6. jún 2010 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano dievcata...tak ako o vikende? ja asi takto http://www.fertilityfriend.com/home/2b3490
7. jún 2010 o 06:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mony80 ahoj mony, ako sa mas? dufam, ze ide vsetko podla planu a drobcekovia sa u teba riadne zahniezduju :wink:
7. jún 2010 o 06:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oknosmas... kraaaaaasny graf...drzim paste..
a inak krasne slnecne rano vsetkym... :slight_smile:
7. jún 2010 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano baby...........depka je........vonku slnecno a ja a asi aj vy v praci........... :unamused:
7. jún 2010 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. jún 2010 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petuska...ziadne depky...ved je krasne..a v praci nebudes naveky..no stress :wink: :wink: :wink:
7. jún 2010 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, ako sa dari? aky bol vikend?
7. jún 2010 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok