• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
aaale... boli ma brucho dnes som 2dc :wink:
7. jún 2010 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babulky...ako ste vikendovali? male ma vcera prvykrat slabunko kopkalo!!! :grinning:
7. jún 2010 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vikend ..ani neviem aky bol..taky zvlastny... ani dobry ani zly :slight_smile: ... ale tesim sa peknemu pocasiu :slight_smile: :wink: a ty? ako sa vam dari?
7. jún 2010 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduliak, to musel byt prijemny pocit :slight_smile:
ja som sa cez vikend prejedala.. mamina mala vcera 55 rokov a tak sme oslavovali a jedli same dobroty a samozrejme nas este aj nabalila :slight_smile: takze bolo fajne.. a ked sme uz vyrazali spat do srdca slovenska z dalekeho zapadu, tak sme sa este zastavili na garden party u priatelov.. co bolo tiez fajn, i ked len na minutku :slight_smile: krasny vikend
znepokojuje ma troska len jedna vec, ale nie az tak velmi zatial, ze mam taky vytok do ruzova...nie uplne krvavy..ale troska iny..ale nie je to dake strasne, a az tak vela, nuz sa tym zatial netrapim :slight_smile:
7. jún 2010 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj dievcata,neviem ci si spominate na mna z minuleho tyzdna. Chcem vam povedat, ze nam to konecne vyslo a na testiku su krasne //.. :slight_smile: Prajem vam vsetkym aby ste tiez coskoro nasli tie vytuzene // na teste! :slight_smile:
7. jún 2010 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blahozelam lucy...to je super sprava :wink:
7. jún 2010 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oknosmas a to nemoze byt uhniezdovanie? aj adka myslim spinila..ci je to este skoro?
lucy.... zo srdca blahozelaaam :dizzy_face: :dizzy_face:
7. jún 2010 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oknosmas, dakujem ti! velmi sa tesim z toho, aj ked zatial len tak opatrne, lebo sabojim aby som nieco nezariekla.. :slight_smile:
7. jún 2010 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he, dakujem! :slight_smile:

Drzim vam vsetkym silno palceky nech to vyjde cim skor!
7. jún 2010 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he myslim, ze to by bolo skoro...nie?
7. jún 2010 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy, viem, ze sa bojis, aby vsetko bolo v poriadku..ale tes sa..a poriadne...je na to dovod..a prajem ti halvne vela zdravicka a sily pre oboch (?)
7. jún 2010 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas bol to super pocit! :grinning:
@lucy_lu gratulujem!!! a tes sa na babatko, nemysli na nic zle, hlavne pozitivne, babatko vsetko citi!

@oknosmas no mohlo by to byt uhniezovanie, aj ja som take mala....nejaky 9.DPO tusim
7. jún 2010 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem oknosmas... kedy nastava uhniezdovanie...ale teplotky mas nadherne ... vyzera to skutocne veeeeeeeelmi nadejne :slight_smile:
7. jún 2010 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak, dakujem.. :slight_smile: budem sa snazit mysliet len pozitivne.

@oknosmas, aj ja som mala 9dpo slabucky ruzovy vytok a potom uz nic.
7. jún 2010 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucy_lu kolko ste sa snazili?
7. jún 2010 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak, toto bol 9.mesiac.. Takze zas az tak strasne dlho to nebolo, aj ked som myslela ze sa to podari skor. :slight_smile: a vam to kolko trvalo?:slight_smile:
7. jún 2010 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucy_lu hrubeho casu 12 mesiacov, cisteho casu tiez 9 :grinning:
7. jún 2010 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ale ja som len 5 dpo, no ved uvidime :slight_smile:..nie? ako povedal slepy...
7. jún 2010 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucy_lu kedy ides k dr? a vidim ,ze si z TN, tak ako ja :grinning:
7. jún 2010 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak, ja som sa este neobjednala.. neviem, ale asi tak o dva tyzdne by som mala ist,nie? a ano, sme veru z jedneho mesta. :slight_smile: kde tu byvas?
7. jún 2010 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucy_lu poslala som ti IP :grinning:

@oknosmas aj 5.dpo moze byt uhniezdovanie :grinning: bodaj by :grinning:
7. jún 2010 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
npo oknosmas....fakt to vyzera super.................len tak dalej................ste sa snazilkovali asi poriadne...
7. jún 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petuska, tak normalne...nic zvlastne,...len sme konecne po polroku mohli nieco riesit a sa snazit a vobec spolu byt..tak sme si to uzivali..a si uzivame :slight_smile:
7. jún 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas a beres aj dake lieky??
7. jún 2010 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, praveze teraz som brala a stale beriem hormonalne lieky, ktore by sa uz v tehotenstve nemali...tak som zvedava, co z toho bude.. ale to su lieky na upravu cyklu, ktore beru zeny v prechode..hm...kedze ja som bola v prechode..ale umelom..tak mi museli pomoct, aby som vobec opat mala kramy...teraz ich beriem druhy mesiac a posledny...lebo potom by uz mala prist daka stimulacia a tak..tak uvidime
7. jún 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este tento tyzden ich mam brat
7. jún 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne rano :slight_smile: ja mam dnes nadherny den :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mame s mm 2 rocne vyrocie svadby :slight_smile:
lucy gratulujem :slight_smile:
adi to je super!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: musi to byt uzasne!!! :slight_smile:
oknosmas drzim palceky, aby to bolo uhniezdovanie :wink: :dizzy_face:
7. jún 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, blahozelam k vyrociu...tak dnes si to spolu uzite a urobte si prijemny den..ci mozno az vecer...ale kazdopadne sa venujte hlavne len a len sebe... :slight_smile: :wink:
7. jún 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oknosmas dakujeeem :slight_smile: ja idem po praci na squash, ale mm to zatial vyuzije na ucenie a potom sa budeme sebe krasne venovat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ja som ho uz rano prekvapila listkami na operu La Traviatta :slight_smile: sa veeeeeelmi tesi :slight_smile: ideme v stredu
7. jún 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko babulky.. tak ako? mame nejaku novu tehulku? :grinning:

ja dnes takto, takze pekne padam, dufam, ze pride ovu :slight_smile:

http://www.fertilityfriend.com/home/2e2589
7. jún 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok