• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
black tak gratulujem k vyrociu................ :wink:
7. jún 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata...ja uz idem pracovat...vecer pridem pozriet a precitat, co sa udialo..pekny den
7. jún 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
adi, to musi byt krasny pocit :dizzy_face:
lucy, gratulujem :slight_smile: a za devat mesiacov zelam zdrave babo v naruci :wink:
jani, paradny "pad" - tfuj, tfuj, tfuj :slight_smile:
black, prijemny den vyrocia, uzite si :slight_smile:
katka, petuska, drzim palce do dalsieho kola :slight_smile: a oknosmas drz sa este dlho tam, kde si :slight_smile:
ja som sa prave vratila od zubarky, chvalabohu, nic strasne mi dnes nerobila - len nieco "prijemne" - ako ona povedala - ale mne sa velmi nezdalo :grinning: (v tom kresle nie je prijemne nikdy nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) ... vcera sme boli doma naotocku a videla som Vanesku po troch tzydnoch a nestacila som sa cuduvat, aka je zase ina - sme sa smiali, ze ked pridem nabuduce, uz bude aj chodit ... a bolo tak krasne :dizzy_face:
7. jún 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj luga...som rada ze si prezila prijemny vikend...ktory si dnes den cyklu?
7. jún 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte.. :wink:
ADI gratulujem k prvým kopancom... :wink:
7. jún 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga, dakujem za pluvance :grinning: dufam, ze pomozu.. zajtra idem k dr. tak dufam, ze foliky pekne narastli :slight_smile:
7. jún 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, neviem presne, ale nakonci uz, cakam v stredu-stvrtok mrchu
7. jún 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janushik, niet zac - viac by pomohli asi od tehuliek :wink: ... nemala si ist povodne uz dnes k dr.?
7. jún 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem baby...je to super pocit...je to zatial, akoby mi drobec zvnutra klopkal na dvere, ze "mami, si tam?" :grinning: na take riadne kopance si este asi pockam :grinning:
Black....gratulujem k vyrociu! :grinning:
7. jún 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

jeeej Adi gratulujem ku kopancekom :dizzy_face:
7. jún 2010 o 09:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga tu mate pluvance :grinning:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
7. jún 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petuska, luga dakujem :slight_smile:
janushik krasne padas, uz len sa vysplhat hore :dizzy_face: :dizzy_face:
luga zubarku nemusim ani ja :confounded: ja som v tom kresle tiez nic prijemne nezazila :sweat_smile:
a taketo male deticky velmi rychlo rastu :slight_smile: som rada, ze si si to uzila :dizzy_face:
7. jún 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: ale tieto kopance su asi prijemnejsie :wink: uz len preto, ze su prve! :slight_smile: a dakujeeem
7. jún 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adul, vdaka ... zbieram si a odkladam na "spravny cas" :grinning: ... a tie riadne kopance uz asi nie su az take prijemne ako toto tukanie :slight_smile:
ved sa toho drobca aspon nebojim chytit na ruky - uz to nie je to krehucke nemluvna :slight_smile:
7. jún 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga veru mna uz tie kopanceky obcas aj zabolia ked sa maly tak dobre trafi
7. jún 2010 o 09:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mm mi sahal na brusko a ze citi take chvenie :grinning:

@luga takze cakas na to, kym ti povieme, ze uz je spravny cas? :grinning:
7. jún 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitkamalicka aj moja kamoska, ktora je v 30.tt mi hovorila,ze ju vie strasne skaredo kopnut do vajecnikov :confounded:
7. jún 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak mna to boli niekde hore, ako keby mi kopol niekde do rebra ci co :sweat_smile:
7. jún 2010 o 09:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, dnes mam volat na vysledky tripple testov, drzte mi palce....okolo 12......
7. jún 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit, verim, vela miesta v tom brusku babo nema, takze ked uz je velke a sa otoci, tak zarucene narazi na nejaky organ :sweat_smile:
adi, nie, nemusite mi to vraviet, ja to hadam spoznam aj sama :wink: :grinning:
7. jún 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga nie nemala som ist, bola som v piatok a teraz mam ist zajtra rano, asi budeme pichat pregnyl, teda ak dorastli foliky.. dufam, ze hej, lebo nic necitim.. :frowning2:
@blackrose dakujem :slight_smile: no dufam, ze sa zadari. velmi by som to chcela tento mesiac :D bol by to pekny narodeninovy darcek
@aduliak aj ja si prosim pluvanceky :slight_smile: budem ich potrebovat hlavne na zajtra :DDD
7. jún 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi, drzim :slight_smile: ... a ja vyvolavam tej gyndarke zase a zase mi to nezdviha, ja neviem - dovolenku nema napisanu na nete :unamused:
7. jún 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no ved zajtra uz zaciname 32tt, uz pojdem len 3x k svojmu dr na poradnu a potom uz poradna v porodnici kde budem rodit
7. jún 2010 o 09:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, myslis, zeby si to mala citit? :confused: ... musia dorast, spravia vam "darcek" :wink:
7. jún 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit, ved mne sa zda, ze vy tu tie cisla tt zvysujete kazdy den, nie jedenkrat tyzdenne :sweat_smile: ...ty brdo
7. jún 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga, neviem, ja som si myslela ze ano.. teda na zacaitku som citila take slabe pichanie a teraz uz nic, tak dufam, ze rastu...
7. jún 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga aj mne sa zda ze im tie tt narastaju nejako rychlo :grinning: :grinning:
janushik a co by si chcela citit? ako rastu vajicka?? :confused: :wink:
adi budeme drzat, neboj :slight_smile:
7. jún 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janushik1 tak tieto su specialne pre teba
7. jún 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, urcite rastu, aj ked to necitis, neboj :slight_smile: to sa podla mna ani citit neda, ved su to mikroskopicke struktury
black, som zvedava, ci aj nam tak rychlo budu dakedy naskakovat :sunglasses:
7. jún 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga niekedy urcite ano :wink: :dizzy_face:
7. jún 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok