• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

17. januára 2017 
@janushik aha...tak este celkom rychlo vysledky.............
8. jún 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem o tyzden v stredu tak som velmi zvedava aky postup da.......... :unamused:
8. jún 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak super, ze zmena k lepsiemu, takze hadam to uz pojde ako po masle - budem drzat palce :slight_smile:
8. jún 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co baby vy hovorite na tie vypocty ovulacie cez net???ja na to spolah??vyslo dakomu tak ako urcili oni???
8. jún 2010 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked mas pravidelny cyklus, tak sa mozu cca trafit - oni beru, ze ovu je niekedy v strede cyklu
8. jún 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dala som si vytazny graf jednej tehulky do toho vypoctu a netrafili sa... :grinning:
8. jún 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zle som kukla trafili sa.........
8. jún 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcela som sa spytat tehuliek, ake mali priznaky tehu tyzden po meskani mrsky ? bolo vam uz aj zle ? :slight_smile:
8. jún 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vrabcek154 mne nebolo zle vobec ani pri prvom tehu ani teraz pri druhom, je to velmi individualne
8. jún 2010 o 11:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vrabcek vsak ty si uz tehu...potrebujes priznak???
8. jún 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veabcek...mne zacalo byt zle v 7.tt :grinning:
8. jún 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky nieco nove? ja mam teraz frmol v robote tak neme cas sem chodit..........dnes som 8. DC vpiatok ide mm na ten spermiogram uz sa teraz boji ...... :sweat_smile: no a buduci piatok idem ja k dokimu.......
vrabcek bud rada ze ti nie je zle :wink: to je normalne ze niekomu nie je zle aj cele tehu
8. jún 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som po obede a isla by som spat :slight_smile: alebo len domov :grinning: :sweat_smile:
8. jún 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black aj ja som uz po obede.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. jún 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dievčatá musím sa vám pochváliť. Definitívne som sa rozhodla. Malý sa bude volať Richard! Ani keby tanky padali ma neprehovoria! (dúfam) :wink:
8. jún 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina super!! Blahozelam, nech ti to vyjde :wink:
8. jún 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati a co dobre si mala??? ja zistujem, ze mi uz tato bufetova varena strava nechuti :confounded: v takomto pocasi by mi stacila zeleninkova polievka a nejaky salatik...
8. jún 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nnka a ke boli moznosti?z coho si vyberala?
black mala som ryzu,kuracie prsia - sote s brokolicou... a aj maly asi papa lebo sa vrti a kope ma :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. jún 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina88 jej....Risko je krasne meno, to schvalujem! aj mne sa velmi paci, len mm nemozem na to prehovorit :grinning:
aj ja som uz po obede.....a teraz mam chut na zmrzku! :grinning:
8. jún 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, musis si zacat nosit obed z domu - nie je nic lahsie :wink:
nina, parada :slight_smile:
8. jún 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi aj jaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: aj som pokukovala po nejakych nanukoch :wink:
luga ja uz som nad tym rozmyslala, ale ked mne vyhovuje trosku vypadnut z prace a poprechadzat sa, hlavne ked je takto pekne :unamused:
@ludinka tak som zvedava co ti povie doky....
8. jún 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak by si sa naobedovala niekde v parku :wink:
8. jún 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose len my sme v takom areali, kde nic nie je a u nas v bufete nanuky nemaju :frowning2: musim ist po robote na zmrzku :slight_smile:
8. jún 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyyyy zmrzku nespominajte prosim lebo mam na nu chut...ooooooooo a obchod je tak uz tak dalekopre mna ,zeby som skocila pre nanuk....ach jaj.... :angry:
8. jún 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petuska aj ja som zvedava :wink:
8. jún 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka viem, ako hrozne prezivaju spg chlapi.....drzim palce!
8. jún 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga no ja vlastne aj v takom parku pracujem, mame tu lavicky, aj fontanku :slight_smile: takze dalo by sa :wink: musim nieco vymysliet :slight_smile:
adi tak skoc po praci a vychutnaj si ju :slight_smile: ja si dam doma :slight_smile:
mati :grinning: :grinning: ja ani tehula nie som a mam hroznu chut na zmrzku :grinning:
8. jún 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludinka daj potom hned vediet ako ste dopadli :wink: popravde nechapem preco to tak prezivaju ti chlapi :unamused:
a ja budem musiet tiez mojho vyslat aj na hormonalny profil aj na spg
8. jún 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok