• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
ja uz chcem zmrzku!!! :grinning:
8. jún 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludinka ahaaa, uz si spominam :unamused: takze cca za 2,5 tyzdna budete vediet na com ste... :unamused: a ano robia aj chlapom HP
aj oni mozu mat problemy s hormonmi a tam moze byt tiez potom problem...
adi aj jaaaaaaaaaaaaa :grinning:
8. jún 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa tu idem uvarit...a to musim ist este busom domov! esteze po ceste zo zastavky domov budem mat stanok so zmrzkou :slight_smile:
8. jún 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi pre tehotne by mal byt nejaky extra taxik dotovany statom :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ved este aj ked nahodou stretnes v buse nejakeho spoteneho, tak sa ti aj zaludok moze prevratit! :zipper_mouth:
8. jún 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose no to mi hovor.... :grinning: :grinning: :grinning:
8. jún 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja koncim...to sa tu uz neda vydrzat :unamused: tesim sa na zmrzku :slight_smile: prajem krasny zbytok dna!
8. jún 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi krasny zvysok dna :slight_smile: a uzi si zmrzku :grinning:
8. jún 2010 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule, tak vzdy ked tu dojdem to tu nik nieje, alebo potom uz nemozem odpisat :angry:
8. jún 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj majuska predsa tu niekto je :slight_smile:
8. jún 2010 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiež teraz v 6.tt :slight_smile:
8. jún 2010 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre horuce rano..tak mne to ff zmenilo..hm..nevadi, ved viem, ked ovu naozaj bola :slight_smile:
http://www.fertilityfriend.com/home/2b3490
9. jún 2010 o 06:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko ranostajky :grinning:
9. jún 2010 o 06:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. jún 2010 o 06:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oknomas...vsak mas uplne ukazkovy graf! :grinning:
9. jún 2010 o 06:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, len keby mu to vydrzalo :grinning: :grinning: :grinning:
9. jún 2010 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak teraz budem na teba par minut velmi intenzivne mysliet, mozno sa aj moj drobec zobudi a stuchne ma a prenesiem na teba tu nakazu tehotensku :slight_smile:
9. jún 2010 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jupiiiii... dufam, ze to vyjde :slight_smile:
9. jún 2010 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas urcite....musi.... :grinning:
9. jún 2010 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko,

tak aj ja mám graf úplne ukážkový, akurát že znovu vyjde navnivoč :frowning2: Krčok sa mi zdá už vystúpený, veľmi ho nedočiahnem a začínam špiniť, zatiaľ len také jemne ružové. Keby toto nebolo, asi by som sa dala nahovoriť aj na test, ale takto je to zbytočné. Jediné čo ma teší, že možno moja LF vydrží dlhšie ako 11 dní.

http://www.fertilityfriend.com/home/2074ff

9. jún 2010 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hadassah no veru...aj ty mas priam vzorovy graf! a beries duphaston?
9. jún 2010 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranecko, tak sme dnes zacali 8. mesiac

kocky pekne grafiky
9. jún 2010 o 07:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hadassah to ma mrzi, podla grafu to nevyzera naozaj zle a uz by som aj testovala, ale ty sa asi naozaj poznas najlepsie a vies, ako sa tvoje telo sprava...i ked, nikdy nevies :wink: a dakedy aj motyka vystreli :wink:
9. jún 2010 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak na duphaston som sa vykašľala, začala som brať včeliu materskú kašičku a naštudovala som si, že progesterónu pomáha vitamín B6. Tak som si kúpila pyridoxin a užívam každý deň 1 tabletku. Okrem toho si robím každý deň čaj zo žihľavy, ten je tiež dobrý na krvotvorbu no a vyzerá to zatiaľ, že mi to pomáha. Ovulka bola presne na 14. deň, zatiaľ som nešpinila vôbec a možno LF potiahnem tiež 14 dní. No ukážkové proste :slight_smile: . Akurát že to nevyzerá na tehu. No nevadí, aspoň toto som si poriešila sama bez doktorky a jej liekov.
9. jún 2010 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hadassah mozno prave, ze to je take ukazkove zrazu, tak ti to chce volaco naznacit :grinning:

@evitkamalicka ty brdo, 8. mesiac.....to ma caka za 3 mesiace :slight_smile:
9. jún 2010 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak neboj tie 3 mesiace zbehnu ani sa nenazdas
9. jún 2010 o 07:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak akurát že mne nie je absolútne nič, proste žiadne príznaky, na základe ktorých by som si mohla aspoň namýľať. Žiadne citlivé prsia, žiadne pichanie v bruchu,žiadne chute a nálady. A to by som už hádam niečo cítila. Takto potichu ku mne príde a odíde jedine menzes :grinning: .
9. jún 2010 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, no, ja uz teraz pekne telefonujem s misou kazde rano, dnes sa mi este nepodarilo, ale neviem ci sa tomu vyhnem a v praci som velmi unavena a som rada, ked pridem vecer domov :unamused: ani som sa este nestihla ucit na statnice, tak netusim ci to buduci tyzden spravim :unamused: ach jaj, co uz, v najhorsom pojdem v auguste znova
9. jún 2010 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano baby..........fu ale dnes to vyzera na riadny upek.......... :slight_smile:
9. jún 2010 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko babulky....evit gratulujem k 8.mesiacu...
fly vitaj v klube :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ale neboj prejde to a aj zabudnes ze si niekedy vracala...
petus konecne teplo...aj ked vcera vecer mi uz nebolo moc dobre...ledva som fuňela...
9. jún 2010 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok