• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

23. marca 2017 
krasne ranko :slight_smile:
oknosmas no ff sa asi nepacia tie teploty pred ovu, preto ti to posunul, ale hlavne je, ze ty vies kedy bola :wink: inak krasny grafik, drzim palce :dizzy_face:
hadassah ahoj :slight_smile: ale ved uz aj minule si mala krasnu ovu!! 13 dnova je dobra :slight_smile: a tento krat budes mat tiez normalnu, lebo uz dnes si 12 dpo a rozhodne na mrchu to este nevyzera. Tak drzim palce :slight_smile:
evitka blahozelam :dizzy_face: ani sa nenazdas a o chvilu budes drzat malickeho v rukach :slight_smile:
adi a ty tiez :slight_smile: ved to uteka ako voda
isa tak hadam este za tyzden nieco stihnes natlacit do hlavy. Asi si s tou pracou mala este chvilu pockat :unamused:
9. jún 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose ja by som už tak raz chcela testovááááááť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. jún 2010 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ja som v priebehu roka pribrala 4 kg... a dnes som si chcela obliect nieco letne a ja nic na tu moju rit nenatiahnem :angry: :grinning:
budem musiet ist na nakupy :unamused: to je strasne ako to robia ludia, ktorym skace vaha??? Ja som bola zvyknuta 10 rokov na tu istu vahu!
hadassah a dokonca je aj lacnejsi ako preseed
mati ahoj :slight_smile:
9. jún 2010 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hadassah ved testuj, nic ti v tom nebrani :wink: ja som sa uz na to testovanie vykaslala a ked citim potrebu, tak testnem... :slight_smile: jeden mesiac je to tak a druhy inak... hlavne ked vidim biely test, tak sa mi aj ulavi :wink:
ale viem preco nechces testovat, ja som tiez prvy rok odmietala testovat...
9. jún 2010 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose uz som myslela ze si si ma ani nevsimla :wink: :wink: :wink:
9. jún 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose no veď to, že je lacnejší. Ja ešte mám ten preseed, si ho šetrím, tak ale keď ho domíňam, tak si kúpim tento.
9. jún 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose ja som tiež pribrala 5 kg, a keďže som všetky veci mala na milimeter obtiahnuté, tak sa do ničoho nenatiahnem. Od zlosti som všetko vyhodila do jedného veľkého vreca a zanesiem to susediným vnučkám - oni sú takí chudobnejší a aspoň sa potešia, lebo sú tam aj čisto nové veci, málo nosené, niektoré dokonca s visačkami :grinning: Tak. A hurá na nákupy, ktoré mimochodom nenávidím.
9. jún 2010 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose a zabudla si na graf............. :unamused:
9. jún 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som mala pred 4 rokmy 47 kg,,,,a teraz mam 60 kg................. :grinning: :grinning:
9. jún 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose asi skor ide o to, ze teraz mame aj behacky kvoli svadbe, tak doobedie zabijeme tym a poobede som uz v praci... ale dnes snad zvladnem naucit sa co mam, do utorka/stredy je este tyzden tak uvidime
9. jún 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati vsimla som si ta, len si napisala, ked som este ja pisala :wink:
hadassah no tak sme na tom podobne.... :angry: :confounded:
petuska, ja som tiez mala miestami 46 ked som bola na tom velmi zle... no a teraz mam konecne 53... no ale je to problem na satach, ktore som mala uplne na fest uz pri 49 kg :unamused:
9. jún 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky co budete dneska robit? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
9. jún 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dobre dievky, idem ja pracovať,mám tu toho dosť. Sem tam nakuknem, ohlásim sa ale až zajtra, čo a ako. Pa a pekný deň.
9. jún 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hadassah pekny dnik... :sunglasses:
9. jún 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravym vsetky... :grinning:

@mata1001 bohuzial pracovat a potom sa chcem ist dat ostrihat :grinning:
9. jún 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pracovat tiez ale na nete som ja viac ako makam.............
9. jún 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hadassah pekny den ti prajem!
9. jún 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hadassah pekny den :slight_smile:
no ja budem dnes trosku pracovat a potom pojdem skor domov a vecer ideme na operu :slight_smile: tak sa tesim :slight_smile:
9. jún 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasny slnecky den prajem vsetkym... :slight_smile:
9. jún 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. jún 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka aj tebe :slight_smile:
9. jún 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak tak dnesk abudes krasna...aj ja by som mala ist nieco porobit s mojimi troma vlasmi...
ja dneska nic nerobim.... :slight_smile:
9. jún 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose a graf???mas kde??
9. jún 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hadassah ten gel vyzera dobre a hlavne je podstatne lacnejsi ako preseed... :wink:

9. jún 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte dievcence... konecne mam na sebe letne saticky... je nadherne pocasicko..tesim sa...
9. jún 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petuska tu je :wink: http://www.fertilityfriend.com/home/blackrose nic zaujimave :wink:
katka aj ja mam dnes prvy krat suknicku :slight_smile: do nohavic som sa nezmestila :frowning2: :grinning:
9. jún 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he ahoj ty si stastna osoba...lebo ako citam tu baby pisu ze sa na ne niektore veci nezmestia...a o mne ani nehovoriac.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. jún 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oknosmas ty si si vlastne tiez ten preseed kupila, vsak? a uz ste aj vyskusali?
9. jún 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano babulky, tak ja dnes takto.. http://www.fertilityfriend.com/home/2e2589
ja sa tento mesiac tej ovulky asi ani nedockam :( to som zvedava, co so mnou bude vyvadzat pan doktor buduci cyklus
9. jún 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok