• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

26. marca 2017 
bre ranko baby...uz som po ranajkach

@hadassah ja som si vzdy kupovala testy v lekarni ale ten vitazny bol z DM.-ky.
@isabella_fly mojka musis vydrzat...to je len zaciatok.a zaciatky su vzdy tazke...potom to uz bude ovela lepsie.neboj... ,,dobojujeme,, to az do konca... :slight_smile:
10. jún 2010 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata1001 a v ktorej časti ich majú? Minule som tam brázdila medzi regálmi a nevidela som. Je to niekde medzi vložkami, alebo kde? Potom som to nechala tak, lebo za mnou ako pes behala predavačka a dýchala mi doslova na krk, asi si myslela, že chcem niečo čmajznúť :grinning:
10. jún 2010 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata1001 jaj mati, keby si mala pravdu, citim sa vazne ako zbity pes :unamused:
furt placem, som precitlivela na vsetko, kazdu chvilu chcem spat, heh, asi ja budem jedna z tych co tehotenstvo zvladaju velmi tazko a to som si myslela, ze nie som az taka fajnovka :unamused:
10. jún 2010 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hadassah ved ovulka este moze prist, neboj :wink: este nie je tak neskoro
10. jún 2010 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mali by byt tam kde su naplaste na rany,obvazy...ak sa dobre pamatam...predsa to uz bolo davno... :wink:
10. jún 2010 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hadassah sorry, to malo byt pre janusik :grinning:
10. jún 2010 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly aj ja som bola tak...spala som 25 hodin denne :wink: len ty mas to stastie ze je vonku slniecko ale ja ked som bola na zaciatku tak to bol november-zima,zamracene,snezilo....no počko o nicom...
neboj to budes takto do takeho 4 mes. a potom to bude lepsie...
10. jún 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly no ja myslim, ze toto bude anovulak :( nevadi, lebo aj tak tomu s mm moc nedavame tento mesiac..
10. jún 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata1001 to ja velmi dufam, ze to bude lepsie, bo inak by som zbesnela... a to pocasie mi nejak nepomaha aj ked je pekne :unamused:
10. jún 2010 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janushik1 aj ja som si jeden tak myslela, ze bude anovulak a to mi este aj teplota skakala hore dole, ale nakoniec prisla, sice neskoro, ale predsa :slight_smile:
10. jún 2010 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly a vracias?
10. jún 2010 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata1001 kazdy den, hocikedy, nie len rano a napina ma cely den :unamused:
10. jún 2010 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata1001 ďakujem, keď pôjdem okolo, tak skúsim mrknúť, či majú. Ale najbližšie to bude stačiť aj na budúci mesiac a aj to, keď budem mať podozrenie na tehu.
10. jún 2010 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly to je na tom nahorsie ze ti ani neviem poradit ze co pomaha...asi nepi bublinkove napoje lebo tie podporuju vracanie.
@hadassah a ty si odkial?
10. jún 2010 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobré ránko... :wink: Juj dievčatá, keby ste ma videli,neveríte... Ja som ožila! :wink: Nechcem to zakríknuť,ale mne je tak dobre... Odkedy sa snažím každý druhý deň plávať,ani tá panva tak nebolí, no ideálny stav... :slight_smile: Dnes idem do poradne, dúfam,že všetko bude ok...
10. jún 2010 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.fertilityfriend.com/home/2e1a7c bre rano baby..........ako sa dnes mate???
10. jún 2010 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata1001 no sak ja uz ani poriadne neviem z coho ma to vlastne napina, raz su to pachy, potom mi nesadne jedlo, potom dam nieco do ust a hned ma napne... keby to aspon bolo len rano, ale cely den a len som unavena a v noci nevydrzim dlho spat...
10. jún 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina88 gratulujem k tomu, ze sa citis dobre :wink:
10. jún 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka ahoj a kam chodis plavat?
petuska bre ranko...
10. jún 2010 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Isa diky... :grinning:
Mati rodičia majú bazén,mám šťastie teda, lebo plaváreň by som isto neriskovala...
10. jún 2010 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no preto sa pytam lebo chodim na psychofyz.pripravu a tam nam hovorili aby sme sa uz nekupaliv bazene kvoli infekciam ale ked to mate doma to je ine...
a pijes malininovy caj?
10. jún 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Mám ho doma už 3 dni a zabúdam naň... :unamused: Ale večer si ho už isto spravím... Vieš, v tom teple moc nemám na čaj chuť... :zipper_mouth:
Ale donútim sa... A idem akurát na nete pokukať nejaké homeopatiká na prípravu... :slight_smile:
10. jún 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dneska som sama v praci...........ach nemam skym skecnut.....to mi pojde riadne pomaly dnesny den.. :frowning2: vcera som bola s mm opekat som sa chcela trosku opalit ale bohuzial tam slnko nesvietilo :angry: takze tak.........
10. jún 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A mati vezmi si,že po pôrode zas nebudeme môcť ísť do vody kvoli rane,taký mesiac určite a to mám prežiť celé leto bez vody??? :confused: Som si kúpila femigel, po každom bazéne si to dám a som ok... (aj po sexe), odporučila mi ho jedna pani a fakt, odkedy si to dávam, nemám náznak infekcie... (klop klop klop)
10. jún 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam poradila na priprave homeopatika Arnika a to su nejake gulicky ze 10dni pred terminom si mame dat 5 guliciek a je to proti krvacaniu pri porode
10. jún 2010 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka to mi ani nespominaj ze cele leto bez vody...budem si aspon nohy macat v lavóry.ale nevadi...vydrzime...musime... :sunglasses:
10. jún 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A kolko krát za deň??
10. jún 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co tie gulicky?neviem .nemam to napisane,ale dneska mame cvicenie tak este raz sa na to opytam a napisem ti...
10. jún 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčence, dávno som tu nebola (šéfina nemala dovolenku). Isa, normálne mi je ťa ľúto, že ti býva tak zle, :frowning2: a dúfam, že to čoskoro pominie. :slight_smile:
10. jún 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliaska33 tebe nie je tak zle? kurnik baby, to som len ja taka fajnovka? :frowning2: teraz idem do prace, bo ani tam to nezvladam a nechcem ist na pn hned ako som zacala, aby som si tam nezatvorila dvere, keby som tam chcela ist po materskej robit, tak idem s nimi pokecat a radsej tam skoncim teraz :unamused: , lebo je to jedina firma tu v pn co poznam co dava naozaj slusne zarobit :pensive: idem teda off baby, papa
10. jún 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok