• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

30. marca 2017 
no nic, idem ja ulozit maleho a ja tiez idem zalomit
10. jún 2010 o 11:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ooo, no mi tu mame teraz zamracene a nie nejteplejsie pocasie :angry: to asi preto som aj chora, raz je krasne teplucko, zachvilku zas zima, proste telo sa neviem prisposobit tak rychlo :confounded:
10. jún 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka nerob mi prosim ta nervy!!! :grinning: :wink: aj ja by som islaaaaaaa :grinning:
majuska tu je uplne leto!! krasne teplucko... len musim byt v praci :frowning2:
10. jún 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blacky no uzijem si ale nesmiem sa moc opalovat :angry:ale co sa neurobi pre to male stvorenie :grinning:
10. jún 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
opalis sa aj ked sa nebudes uplne vyvalovat na slniecku, neboj :wink:
a moja svagrina sa normalne opalovala aj s velkym bruskom... preco to vlastne skodi?? viem ze sa mozu vyhodit pigmentove skvrny, ale skodi to aj kvoli niecomu inemu??
10. jún 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blacky co som pocula a citala, tiez to skodi babatku bude sa pomalsie vyvyjat a aj bude mensie :wink: ale to je podla mna individualne
10. jún 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby vsetko horuce v prvom trimestri cize opalovanie, horuci kupel, solarko atd moze sposobit potrat
10. jún 2010 o 11:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak black som zvedava ci budes dalsia v poradi............ :wink:
10. jún 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vo vyssom stadiu tehu to uz az tak nevadi
10. jún 2010 o 11:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no presne to mi dr povedal, ze nesmiem sposobit to, ze sa prehrejem na slnku tak ze sa to vydrzat neda, vzdy ak mi bude velmi horuco mam sa schladit v tieni, alebo ist do bazenu alebo mora si troska poplavat :sunglasses: takze tym sa riadit budem :sunglasses:
10. jún 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ved aj v tieni je niekedy neznesitelne teplo v lete!!!
no ale to som este nepocula a to dost dobra poznamka... o kupeli viem, ale opalovanie by mi ani nenapadlo!

petuska jasneeeee :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2010 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
od ranajok ma boli brucho, tak som si myslela, ze mi tam to jedlo stale sedi... ale teraz mi skrklo brucho a citim sa strasne hladna :confused: co mam dnes so zaludkom??
Tak nic, idem teda na obed, dufam, ze budu mat nieco lahke... a po obede si dam nanuk :grinning:
10. jún 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blacky testik rychlo :grinning:
10. jún 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majus nieeeeeeeeee :grinning: :grinning:
ale ja byvam pred mrchou nenazrana a od zaludka mi byva tiez casto zle :wink: to este nic neznaci a hlavne si myslim, ze by mi nebolo takto zle tak skoro :wink:
10. jún 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozno by ti nebolo tak skoro zle ale hlad taky nesnesitelny to je znak aspon umna bol :grinning:
10. jún 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale to je u mna aj znak mrchy :wink: ok, idem papat, caute zatial :slight_smile:
10. jún 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez padam idem na postu, zaplatit ubytko a balit sa tak zatial babule :wink:
10. jún 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som po obede a zatial mi je tusim lepsie... aj som si nanuk dala :grinning:
10. jún 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky...tak hlasim prichod z poradne, vsetko ok....chvalabohu....male sa vrtelo ostosest, aj srdiecko sme pocuvali...pribrala som od poslednej poradne kilo, takze ma dr pochvalila...takze uz mam iba -7 kg :grinning:
10. jún 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Black....ale ten tvoj grafik sa aj mne strasne paci :grinning:
10. jún 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi super, ani som nevedela ze aj ty si mala dnes poradnu
10. jún 2010 o 12:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak a pohlavie este neviete?
10. jún 2010 o 12:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi ahoj :slight_smile: ja som sa bala ze kde si sa stratila... som zabudla, ze si isla do poradne!
super, ze je vsetko ok :slight_smile: a srdiecko pocut muselo byt krasne :slight_smile:
a dakujem :wink:
10. jún 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pohlavie este nevieme, nechcelo dnes ukazat, pondelok idem na velky utz (tam,kde som bola na NT, takze to uvidime na velkej plazme :slight_smile: ) a tam snad ukaze, co skryva medzi nozickami :slight_smile:
ozaj a riziko z tripplov som mala 1:4440 .... :grinning:
10. jún 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi to je skvele :slight_smile:
a kamoska nevedela do posledneho dna ze co cakaju a asi az tyzden pred porodbom sa ukazala, ale ona si povedala, ze uz to nechce vediet :slight_smile: stale mali 50% chlapec a 50% dievca a nakoniec to bolo dievca :slight_smile:
10. jún 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose nase babo bude asi akrobatom, take pozy tam hadzalo... :slight_smile: len nozicky od seba ani za nic neukazalo :grinning:
10. jún 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a idem si dat nanuk :slight_smile:
10. jún 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a sranda ze sa tak hadze a ty to este skoro vobec necitis... ci uz to citis viac??
no chce sa nechat zatajovat :wink:
10. jún 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose citim to kazdym dnom viac....akurat pred chvilou som si myslela,ze nacvicuje nejaku aerobikovu zostavu :grinning:
10. jún 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak som späť z poradne, bože jak ma to unavuje,čakať v tej čakárni... :unamused: Kukal mi prietoky, všetko je ok... Až na zvýšné pečeňové testy, zajtra idem na kontrolný odber... Dúfam,že nič vážne. Pýtal sa,či chcem pôrod vyvolať, alebo počkáme na ,,náhodu,, Čo myslíte? Je lepšie vedieť presný deň alebo nie?? :confused:
10. jún 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok