• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
hm ale fajn je vam ked mate schladeny zaludok nanukom...............ja tu kapem od tepla........v podkrovi v robote........ale este chvilu vydrzim a idem na nakup dnes nabehla vyplata chladnicku treba naplnit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina88 neboj, nic vazne to nebude....a ma tvoj dr nejaky dovod, preco chce vyvolavat porod? to som este nepocula, ze sa mozem rozhodnut :grinning: :grinning:

@petuska123 ja som prisla uplne prepotena z poradne :frowning2:
10. jún 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Vraj sa to robí... ABy si mamička mohla na ten týždeň zariadiť opateru k druhému dieťatku napríklad... Samozrejme v období termínu...
10. jún 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina88 to je zaujimave....ale neviem, co by som spravila ja, mozno by som sla do toho planovaneho terminu, lebo takto sa bojim ,ze moj mm bude zrovna na tyzdnovke v Presove, ked to na mna pride :grinning:
10. jún 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna je fajn vediet termin, ale zas kto vie ake to musi byt pre babo....ja ratam, ze v 36-37tt uz tiez budem vediet presny termin cisarskeho
10. jún 2010 o 13:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic baby, ide na mna spanok, takze sa uvidime az zajtra :grinning: a neuvarte sa :grinning:
10. jún 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No veď uvidíme... Ako sa hovorí: človek mieni, pán Boh mení... :slight_smile:
10. jún 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja keby mi dali vybrat nejaky termin cisarskeho tak si isto vyberiem 2.8. ak by to slo, aj sa na to opytam ked mi ho budu planovat
10. jún 2010 o 13:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
JA BY SOM CHCELA 2.7. Lebo malá je 7.2. :grinning:
10. jún 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja 2.8., lebo vtedy som sa narodila ja :grinning:
10. jún 2010 o 13:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Teda evit... Nedopraješ mu vlastný dátum narodenia... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. jún 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina ja by som sa skor zamyslala, ze ci nie je prirodzenejsie to nechat na prirodu... teda v pripade ked nie su ziadne komplikacie apod. A ci vyvolany porod pre teba nebude horsi.
kamoske museli pomahat, aby sa jej otvaral krcok (no neviem ci je to to iste) ale povedala, ze to bola strasna bolest, lebo sa otvarala ovela rychlejsie ako sa otvara normalne. :unamused:
10. jún 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mne to bude jedno kedy sa narodi len aby bolo zdravucke a samozrejme aby sa nenarodilo ako jeho tatko :confused: :confused: :confused: v 6mesiaci
vsetci sa smeju ze budeme mat babo na valentina :grinning:
10. jún 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tvoj mm sa narodil v 6 mesiaci???? :confused: :confused: :confused:
bude to valentinca :slight_smile:
10. jún 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Black ja to nechám na prírodu, len v prípade,že by doktor povedal,že je dosť velký alebo niečo nie je v poriadku, to zvolím vyvolanie, bojím sa cisárskeho jak čert kríža...
10. jún 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina jasne, je ine ked su komplikacie... ako napr. svagrinej zistila, ze ma malo plodovej vody a este k tomu bol maly opacne otoceny, tak isla okamzite na cisarak. Ale z blbosti by som si asi nevyvolala vyvolanie porodu alebo cisarak.
10. jún 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
"nevybrala" :wink:
10. jún 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blacky no narodil sa v 6mesiaci, vazil 1,80kg a to co mal na ruke ked sa narodil teraz nezalozi ani na malicek :grinning: nechcela som verit ale jeho maminka to ma odlozene :grinning:
10. jún 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Moj svokor sa narodil a mal 950 g... Teraz má 120 kg!! :grinning:
10. jún 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina tak to teda to sa v ktorom mesiaci narodil?? :confused:
10. jún 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 tvoj muzik bol teda riadne babo na 6. mesiac, vsak nas maly mal v 6. mesiaci 933g
10. jún 2010 o 15:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to asi teda bol, alebo to bolo menej, nepamatam :confused: ale viem ze to na rucicke co mal bolo hrozne malilinke :dizzy_face: a sestricky sa vzdy smiali z jeho mami ze vedeli presne kto place, ze bol riadne hladny :grinning: a jeho maminka cele tehotenstvo jedla sisky :grinning: a to mu ostalo do teraz miluje sisky :grinning:
10. jún 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak nas Oli ma 1800g teraz v 8. mesiaci :sweat_smile: ....nevadi, hlavne ze je muzik ok
10. jún 2010 o 15:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim sa ho opytat :wink: predtym ma to nikdy nezaujimalo :confounded: a teraz to uz hej ak som tehula :sweat_smile: :grinning:
inak evitka uz sa ti to krati :wink:
10. jún 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krati veru, ale neboj aj tebe to rychlo zbehne....no nic, idem sa zahrat s malym, tak sa zatial majte pekne
10. jún 2010 o 15:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky..dnes rano ked som si merala teplotu tak som mala 36,8 ale vyskusala som este raz tak 36,6. nechapala som ten skok.tak som si odmerala s inym teplomerom a teiz 36,6 ..a zopakovala som dva krat a nemala som uz 36,8 nikdy len 36,6 ja to nechapem. teraz ktoru teplotu mam napisat?
10. jún 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa evit :wink:
zibi neviem
10. jún 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka:nevedela som ze to je len internetovy myslela som ze aj salon mas...ale ved sa neda vsetko naraz to je samozrejme este aj pri detoch.... :slight_smile: ale musi byt pekne robit s nevestami..:slight_smile: a to budes v Sali potom otvarat obchod?
10. jún 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zibi ano v Šali
10. jún 2010 o 15:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky..lucim sa hi hi nejako skoro dosla mamina na navstevu zastavim sa vecer :wink:
10. jún 2010 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok