• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
baby ......... tak ja som sa dozvedela, ze dnes mame skratenu prac. dobu a koncim o 12 ............ huraaaaaaaaaa :grinning:
11. jún 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
camelco to je super :slight_smile: blahozelaaaaaaaaaaaaaam :grinning: :grinning:
isa dufam, ze ta to rychlo prejde.... :unamused: nestaci, ze sa musis ucit na statnice?! :frowning2:
11. jún 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly na aku skolu chodis?

@camelco juj to je super....a mas pol dna volno...mas dobrych zamestnavatelov :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak uz len vymysliet co budes robit
Dobré ránko kočky, tak ja zajtra začínam ďalší cyklus :confounded: . Myslela som, že tento v poradí už dvanásty bude úspešný. Takto mi ubehol rok od začatia snaženia. Keby mi niekto povedal, že za 12 mesiacov neotehotniem, tak vôbec neuverím. Ten rok preletel ako týždeň...

http://www.fertilityfriend.com/home/2074ff

dnes to špinenie zosilnelo, teplota začína klesať, takže v priebehu dňa uvidím, či začiatok nového cyklu uvediem dnešný deň, alebo zajtra.

11. jún 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose nestaci, male sa hlasi aby som nan nezabudla :grinning:
@mata1001 chodim na pedagogicku v tt a uz mi chyba len posledna cast statnic, uz 2x mam zostatnicovane a teraz este do tretice matematika mi chyba
11. jún 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata1001 ............. tak to uz je vymyslene od vcera .......... vcera nam majstri dokoncili prerabku bytu a teraz nas caka malovanie a upratovanie :angry: a to som dnes este aj mrchu dostala :angry: ......... tak neviem neviem ci dnes nieco s tym urobim asi sa budem len tak motkat pri mm :grinning:
11. jún 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly .......... drzim palceky pri statniciach .......... malinkemu budes potom rozpravat ako si s nim statnicovala :grinning:
11. jún 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco to teda budem, tak ako mama so mnou maturovala, dokonca spred maturitnej komisie usla, ked na nu prisli nevolnosti a ja sa teraz bojim aby sa to nestalo aj mne :grinning:
11. jún 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly .............. no hadam sa ti to nestane :wink: a ked tak ich vopred upozorni :grinning: ........... mne spoluziaci povedali pri statniciach nech nestojim pri stene lebo s nou splyvam :grinning: (ja som sice vtedy tehu nebola ale mala som mrchu takze som hyrila vsetkymi farbami :grinning: :confounded: )
11. jún 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco nuz, asi budem musiet komisiu upozornit :pensive: aby to potom nebrali ako utek :grinning:
11. jún 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
isa tak drzim palce aby vsetko dobre dopadlo... :slight_smile:
@camelco no tak ty sa nudit teda nebudes...my sme menili okna a malovali asi pred 3 tt a mala som dost... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. jún 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly chuda, aj tebe byva tak zle ako bolo mne.....vydrz!!!
Black...skoda takeho krasneho grafu! :angry:
11. jún 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose..........to som mala len krk........... :grinning: :grinning: :grinning:
11. jún 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hadassah mne sa to tiez tak zdalo, ked sme prekrocili rok :frowning2: a tiez som si na zaciatku ani nevedela predstavit, ze do roka este nebudem tehu :frowning2:
a idem s tebou do noveho kola, luga je v nom uz od vcera, tak sme v tom spolu a bude nam lahsie :slight_smile:
@isabella_fly tak to mas asi sudene :wink: no ale budeme ti drzat palce, aby ti neprislo zle :slight_smile:
11. jún 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak jj adu, tak ako tebe, teda predpokladam :unamused:
baby ja sa idem osprsit a potom sa ucit pri nejakej rozpravke, tak sa zatial majte :wink:
11. jún 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 ahaaaa :grinning: tak to by sa zislo aj mne :wink:
@aduliak no co uz... ale ja som to uplne cakala... ja si vyhradzujem tehu na tento cyklus co bude :grinning: k narodeninam :grinning:
sak prave ........... viem co ma caka, s prerabkou sme zacali pred 2 rokmi .......... vymena okien a ten bordel co tam ostal po tych majstroch :angry: ........ a teraz je to este horsie :angry: :unamused: ........ uz sa tesim
@isabella_fly .......... tak prijemne ucenie :wink: .............. black ......... tak to budes mat super darcek :grinning: nech sa to podari :wink:
11. jún 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tento cyklus co mi dnes/zajtra zacne uz bude moj 20-ty!!!!! :confused: :confused:
11. jún 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black..tak dobehni a pojdeme aj na kavu........... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: :wink: no ja mam za chvilu meniny..ale darcek v podobe tehotnosti nebudem mat :frowning2: :frowning2: mm povedal ze pauza so sexom.......a nechcite vediet preco!!!!!stala sa nam mensia nehoda :frowning2:
11. jún 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
a ja mam za necele 2 mesiace narodeniny a dostanem ten najkrajsi darcek - drobca :dizzy_face:
11. jún 2010 o 09:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco bodaj by :wink: keby sme si to takto vedeli vsugerovat, co?? :grinning: ale ja som sa rozhodla uz asi 2 mesiace dozadu, ze budem tehula v tomto dalsom cykle, takze ziadne "NIE" NE" apod. sa nekona!!!! :grinning: :dizzy_face:
11. jún 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 a co sa deje??? sa poranil??? :confused:

@evitkamalicka to bude naozaj najkrajsi darcek :dizzy_face:
11. jún 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose keby sa este narodil v ten isty den, to by bola parada co je aj dost mozne
11. jún 2010 o 09:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ........ @evitkamalicka ............ tak ty budes mat najkrajsi darcek k narodkam :slight_smile:
11. jún 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 .......... a co ste preboha robili ? :slight_smile:
11. jún 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black ano raneny....... :frowning2:
11. jún 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj baby.......pri odbere spermii sa porezal na tom tegliku........lepsie povedana ja som ho porezala :frowning2: tak trosku krvacal ale nie velmi no a teraz ako sa mu to lieci tak ho to pobolieva.........aj vcera pri sexe :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: takze musime cakat kym sa vylieci doprdele :unamused:
11. jún 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte... :wink:
11. jún 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok