• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

9. decembra 2016 
baby ja keď si pomyslím, ako som sa kedysi triasla, keď som zistila, že so vynechala 1 tabletku HAK, tak mi je smešne :grinning: Teraz môžu do mňa naliať aj pol deci ejakulátu počas ovulácie a nič sa nedeje. Keby som toto bola vedela, tak antikoncepciu do úst nezoberiem. Akože už ani nezoberiem. :grinning:
11. jún 2010 o 11:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@hadassah veru a ake som mala ja stersy ked mi 1 den meskala mrcha..a ked konecne prisla aka som bola happy.....teraz chcem aby meskali a bola som happy.........
11. jún 2010 o 11:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@hadassah, @petuska123 .......... na to myslime asi vsetky :slight_smile:
11. jún 2010 o 11:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby zatial sa rozlucim, lebo o chvilu koncim v praci ....... tak krasny zvysok dnesneho dnika a keby nieco tak aj prijemny vikend (ak by som sa cez vikend nedostala na MK) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. jún 2010 o 11:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
camelco papa a uzi si slnecny vikend :wink:
11. jún 2010 o 11:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja cez vikend merat nebudem lebo soim u mami a zabudla som si teplomer :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takze az v pondelok meriam to bude prekvapko
11. jún 2010 o 11:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pa kocky..na dnes koncim..od horucavy ani nevidim :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. jún 2010 o 12:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som ovulku uz mala na ten 9 den tak uz teraz je tych 36,7 tak ze uvidime ci to vyslo tento mesiac..kazdopadne je to zahada ze som ju mala tak skoro.. :grinning:
11. jún 2010 o 12:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby ja mám v kancli rovných 32 stupňov, do 15.30 sa tu uvarím. A mrcha-nemrcha zajtra ideme na kupko a večer grilovačka s partiou, teším sa :dizzy_face:
11. jún 2010 o 12:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, tak som bola u doktora, teraz som sa vratila a .........vsetko je v najlepsom v poriadku!!!!! :slight_smile: :slight_smile: bublinka bola uz riadne velka, ja som taka stastnaaaa, ze vraj je vsetko na najlepsej ceste, a vidi to velmi pozitivne.
11. jún 2010 o 12:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no vidis vrabcek...............my sme ti to vraveli
11. jún 2010 o 12:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak vitam na svete novu tehulu medzi nami...........nech sa vam dari :wink:
11. jún 2010 o 12:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vrabcek154 gratulujem!!! vidis, sme ti to hovorili! to je super :grinning: a videla si uz aj babo, ci vacok? :grinning:
11. jún 2010 o 13:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@hadassah to som pocula aj ja chvaly... ale tam sa mi fakt chodit nechce :unamused: a vstreknutie spermii sa vola IUI no nam povedali, ze to nema u nas zmysel :frowning2: neviem preco to nemozu aspon vyskusat... ide im len o prachy :frowning2:

@vrabcek154 blahozelaaaaaaaaaaaaaaaam :slight_smile: budes mat krasne valentinciatko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hned ta idem pridat do tabulecky konecne :wink:
11. jún 2010 o 13:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vrabcek154 blahozelam, takze je to uz aj oficialne...uzivaj si tehotenstvo :grinning: :grinning: :grinning:
11. jún 2010 o 13:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
videla som vacok,doktor cosi hovoril o zltku ci co, za 14 dni ideme pozriet srdiecko, tak sa idem setrit :slight_smile: manzel prebere niektore domace prace :slight_smile:
11. jún 2010 o 13:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vrabcek154 blahoželám k tehu... :slight_smile:
a dakujem za gratulacie, drzte palce dalej
@blackrose ale ved hadam by vam spravili IUI, keby im poviete,ze to chcete,ci? to je sila, ten ich pristup!
11. jún 2010 o 13:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aduliak ja som sa na to prave pytala, ze co tak IUI a on povedal, ze to su zbytocne vyhodene peniaze a ze pri takomto spg sa ide na istotu az priamo s ICSi (pichanie spermii do vajicka) ani nie s IVF (kedy sa spermijky sami dostanu do vajicke, len v miske) :unamused: divny pristup proste
11. jún 2010 o 13:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a pri akych vysledkoch sa odporucuje to ISC alebo IVF??
11. jún 2010 o 13:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
petuska je to asi rozne... viem, ze niekomu ... tusim camelco robili IUI aj s vysledkami podobnymi mojmu mm :frowning2: takze zalezi asi od pristupu lekarov :angry:
11. jún 2010 o 13:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
takze to sa robi len ak su probolemy u mm???a keby bol mm ok a zena nie tak sa to nerobi???
11. jún 2010 o 13:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
petuska jasne robi... ved to je klasicke umele oplodnenie...
riesia sa tym rozne problemy... napr. nepriechodne vajickovody
11. jún 2010 o 13:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aha...........a urcite nieco take si musia pary platit len malo preplati poistovna??
11. jún 2010 o 13:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
poistovna nieco preplaca, ale nakoniec aj dost vela platia pary... neviem presne o aku sumu ide, ale vraj sa jedno IVF moze vysplhat aj na 1000 a viac Eur.
11. jún 2010 o 13:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
drahe su tam hlavne tie hormony, priprava a mam pocit ze aj mrazenie embryok apod.
11. jún 2010 o 13:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
11. jún 2010 o 13:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby konim maj sa pekn e a pekny slnecny vikend uzite si ho :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
11. jún 2010 o 13:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
krasny vikend aj tebe petuska :slight_smile:
a nebud z toho smutna, nas to necaka :wink: musime tomu verit :dizzy_face:
11. jún 2010 o 13:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok